Eko vibrátor LELO GÄSM: Z aprílového žertu se stane realita

Když švédská firma Lelo představila koncem března novinku, eko vibrátor GÄSM, vyrobený kompletně z recyklovaných materiálů, jen málokdo věděl, že se jedná o aprílový žertík.  Ohlasy laické i odborné veřejnosti byly velkolepé a tak lidem z Lela nezbylo nic jiného, než začít neexistující vibrátor skutečně vyrábět.

Eko vibrátor LELO GÄSM: Z aprílového žertu se stane realita

Produkty společnosti Lelo jsou známé spíše jako masážní strojky, než jako erotické hračky. Jejich masažéry a stimulátory samozřejmě najdete na pultech sex shopů, ale seženete je také v každém druhém obchodu řetězce Brookstone (americká obdoba Jysku).

Kromě jiného tito Švédové také vyrábí omezené série vibrátorů z ušlechtilých kovů. V minulosti představili například Inez, luxusní vibrátor vyrobený z nerezové oceli nebo 24karátových zlatých plátů. Jen pro představu, cena těchto kousků se pohybuje v řádech statisiců, konkrétně zlatý Inez je k sehnání za krásných 300 000 Kč, jeho stříbrnějšího bráchu pořídíte za necelou polovinu, tedy 146 699 Kč.

Obrázkový manuál ve stylu Ikea
Obrázkový manuál ve stylu Ikea

Nízkonákladový vibrátor GÄSM tak vedle těchto luxusních intimních společníků působí velmi dostupně a svou konstrukcí a výrobním postupem jakoby předešlou řadu drahých vibrátorů hezky doplňoval. Nadšenci do novinek v erotickém průmyslu se tak snadno nechali oklamat. Dost tomu přispěl i fakt, že v Lelo už se tak nemohli dočkat, až svým žertem všechny vypečou, že kachnu o chystaném produktu vypustili celé tři dny před 1. dubnem.

Vibrátor GÄSM byl odhalen veřejnosti jako erotická pomůcka vyrobená z recyklovaných pneumatik a dřeva. Prodávat se měl rozložený na části a zákazník si jej měl sám podle přiloženého návodu složit, podobně jako si složíte nábytek z obchodního domu Ikea. Produktovou politikou tohoto švédského řetězce se v Lelo inspirovali ještě více, když vypracovali podrobný obrázkový návod k sestavení vibrátoru GÄSM ve stylu návodů Ikea.

Když si žena se složením neví rady, stačí zavolat a pomoc je na cestě
Když si žena se složením neví rady, stačí zavolat a pomoc je na cestě

Aprílový žert se jeho autorům povedl tak dokonale, že se jim podařilo ošálit nejen veřejnost a média, ale i vlastní zaměstnance, kteří se pídili po tom, proč není stanovena cena produktu a vibrátor GÄSM v jejich produktovém katalogu není k nalezení. Po celém tom tyátru kolem neexistujícího eko vibrátoru se v Lelo ani nemohli rozhodnout jinak, než produkt skutečně vyrobit. Sice asi nebude celý recyklovaný a volba materiálů bude muset respektovat současné hygienické trendy, ale příští rok se všichni můžeme těšit na stylový vibrátor GÄSM, dodávaný v úsporném balení s obrázkovým návodem.


Eko vibrátor GÄSM se nakonec vyrábět bude

Související hračky