Jak jsem šel do trojky! Chceš taky mít 2 ženský naráz?

Trojka je taková sexuální maturita. Musíš být trochu svině, nebát se akce a hlavně nebýt posera. Ve skutečnosti to není nic těžkého, chce se to jen chopit příležitosti. Jak dostat do postele dvě nadržené kotletky?

Jak jsem šel do trojky! Chceš taky mít 2 ženský naráz?

Sex ve třech je častou fantazií hodně chlapů, ale jak už to bývá, fantazie a pornáče jsou dost vzdálené realitě. Jak se mi povedlo ulovit dvě samice a jak se to může podařit i tobě?

Dvě líbající se holky jsou pro případnou trojku dobré znamení
Dvě líbající se holky jsou pro případnou trojku dobré znamení

Chceš sex se dvěma ženami?

Jsem přesvědčený o tom, že kdybych neměl tak depresivní práci, tak jsem rodinný typ, co každý víkend chodí s dcerkou na pískoviště. Protože jsem ale kancelářská krysa obklopená lezením do zadku, korporátem a často dost tupými kolegyněmi v minisukních, zvedám si náladu láskami na jednu noc, sváděním a plněním sexuálních přání, mezi které patřila i pořádná trojka. (To, že jsem tak trochu hovádko neznamená, že nemiluju svoji rodinu... zdravím Martinku mou drahou (ex)ženušku :) )

Moje klasické čumění do monitoru jednoho dne přerušil kolega vedle od stolu tím, že si nemám na večer nic domlouvat, protože se jde s Lindou na jídlo. Linda byla bývalá kolegyně, se kterou jsem sice nikdy nespal, ale párkrát jsme se na akcích (po několika skleničkách) líbali a ošahávali.

Bude fajn znovu pokecat a zjistit, co vlastně dělá. Po práci na nás už čekala před budovou a nebyla sama. Vzala s sebou kamarádku. Dost hezkou a od pohledu rozjetou mrchu!

Trojka je sexuální maturita

Potřásli jsme si rukou, dali pusu na tvář a já dostal absolutně skvělý nápad. Dnes se to stane. "Ty dvě dostanu do trojky, i kdybych měl kolegu uškrtit holýma rukama."

Trojka za předpokladu, že si nezaplatíš dvě šlapky, je taková sexuální maturita. Důkaz toho, že jako chlap máš na to sbalit dvě holky, s jedním pérem obě uspokojit a ještě z toho vybruslit bez nějakého trapasu. Ty dvě byly pro splnění mého snu ideální.


Dej oběma totéž, ať se nehádají. Když jedná dáš potěšení tě kouřit, pusť k péru i druhou.
Dej oběma totéž, ať se nehádají. Když jedná dáš potěšení tě kouřit, pusť k péru i druhou.

Vyrazilo se na jídlo, kolega mi nahrával na smeče, smáli jsme se a já nad flákotou hovězího občas prohodil hlášku ostřejší než chilli omáčka ležící na stole. Holky se dobře bavily a já jen musel hlídat, aby se moc nepřežraly. S plným pupkem by mohly odpadnout. Před dezertem se mi je povedlo zastavit a navrhl jsem, jestli se nepřesuneme do jednoho klubu za rohem na dezert v podobě drinku a tance. Můj návrh byl přijat.

  • Co je ruská a švédská trojka?

    Ruská trojka je sex dvou žen s jedním mužem. Švédská je akce dvou mužů s jednou ženou. V praxi je však švédskou trojkou nazýván sex tří lidí libovolného pohlaví. Označení má údajně kořeny ve středověké severní Evropě, kde byl po válečných taženích přebytek nadržených žen nad přeživšími muži.

Z tanečního parketu do postele

Neříkám, že je moje standardní balící metoda holku opít, ale plán užít si za pár hodin trojku přímo volal po tom, abych začal objednávat jednoho panáka za druhým. Nejen holkám, ale i kolegovi, kterého jsem potřeboval vyšachovat ze hry.

Tempo večera rostlo, vyfetovaný týpek za notebookem pouštěl ducducárny a mě už na baru znali jménem. Při pohledu na Lindu líbající se s kámoškou a kolegu klimbajícího u stole jsem se přesvědčil o tom, že moje investice do pití nebyla zbytečná. Čas na přesun nastal! „Kočky, tady už je děsná nuda a došel jim rum. Skočíme ke mně, mám tam flašku Zacapy. Taxi už čeká venku.“ Postavil jsem kočeny před hotovou věc, kolegovi vysvětlil situaci a sám jel s holkama ke mně domů. Až do teď šel můj plán jak po másle.

Jak nabídnout sex ve třech?

Holky se u mě hodně rychle zabydlely, já pustil hudbu, nalil další sklenky a bavil se.

Nezapomeň na to, že pokud si k sobě domů dotáhneš jednu, dvě, nebo třeba dvacet holek z klubu, nesmíš polevit v tempu. Nesmí se začít nudit, nesmí mít klid na přemýšlení a nesmí jim dojít, že ti jde jen o to jedno.


Trojka není žádný romantický nesmysl, oblečení ihned dolů a šup na věc!
Trojka není žádný romantický nesmysl, oblečení ihned dolů a šup na věc!

Přisedl jsem si k holkám a zeptal se Lindy: „Vzpomínáš si na to, co jsme dřív prováděli na firemních akcích?“ Usmála se. „To nevím, to mi budeš muset asi připomenout.“ Začali jsme se líbat za pečlivého dohledu kamarádky. „Héééééj, já chci taky.“ Kamarádka mi skočila na klín a začala dirigovat, co se bude dít dál. V tu chvíli to už bylo jasné. Nemusel jsem k ničemu přemlouvat, stačilo pouze naťuknout vzpomínkou na doby minulé.

Když máš s holkou na čem stavět, je to vždy super. Kdybych měl na Lindu zkusit něco poprvé, bral bych to jako bod, ve kterém se může vše posrat.

4 prsa, 2 vagíny a 1 penis

Od líbačky jsem si začal připadat jak na horské dráze. Rozhodně ne kvůli chlastu, ale kvůli tomu, že orientovat se v tom, kdo mě svlíká a koho svlíkám já, nebylo úplně snadný. Pohled na to, jak se vám dvě nadržený ženský perou o péro při kouření, bych přál každýmu chlapovi. Tahle fáze byla ještě dobrá, ale začínal jsem přemýšlet nad tím, jak se holkám odvděčím, když jsou v převaze. Naštěstí se ukázalo, že jsou dost kreativní.

Když jsem si lehl na záda, Linda na mě nasedla tak rychle, jak kdybych byl vlak do ráje. Druhá se zase rozhodla udělat si z mého ksichtu štokrle a nechala se lízat, zatímco hladila Lindiny kozičky. Tahle poloha nám vydržela dost dlouho. Mezi buchtama proběhla výměna a já konečně ochutnal i bývalou kolegyni z kanclu.


Ideální poloha a sen každého chlapa
Ideální poloha a sen každého chlapa

Řeknu ti, že mít dvě baby v posteli je dost ulítlá záležitost. A taky jedinečná šance vyzkoušet si pár věcí. Převzal jsem velení a poručil holkám, ať si lehnou ke kraji postele na sebe a vytvoří dvoupatrové garáže na můj koráb. Střídavě jsem zasunoval do Lindy a do její kámošky, užíval si pohled na dvě vyšpulené prdelky a doufal, že ta noc nikdy neskončí.

Kámoška z horního patra seskočila prohlížet si, jak se mi daří obšťastňovat její souputnici. Pohled na to, jak píchám Lindu, jí podle všeho dost vzrušoval. Občas mi ho donutila vytáhnout, pokouřila ho a následně pečlivě zasunula zpátky do orgáčem zničené Lindy. Měl jsem strach, aby se nenudila, ale prstíky si masírovala klitoris, takže asi věděla, jak se kromě sledování nás dvou zabavit.

Dvě ženy = dvakrát více vzrušení


Dvě koťátka nejsou nic pro srágory, na to musíš být opravdu nadsamec
Dvě koťátka nejsou nic pro srágory,
na to musíš být opravdu nadsamec.

Moje přání o nekonečné noci se ukázalo jako nesplnitelné. Začal jsem mít na krajíčku a holky opět donutil pokleknout s jasným úkolem dodělat to, co rozdělaly. Chopily se toho dost zodpovědně a já měl po dalších dvou minutách nohy v pěst.

Linda to dostala napůl do pusy a dbal jsem na to, aby i kámoška nezůstala na suchu. (Teď si uvědomuju, že ani nevím, jak se jmenovala, Dáša nebo Daniela... hups :) ) Náročný úkol, ale podělil jsem je snad spravedlivě. Díky tomu, že obě se udělaly už během akce, byli jsme najednou všichni tak hotoví, že jsme byli zralí se tak akorát svalit do postele.

Byl jsem dvakrát tak unavený, ale taky dvakrát tak spokojený. Rozloučili jsme se, holky dostaly na taxíka a já si začal nadávat, že jsem něco podobného nezorganizoval už dřív.

Pokud někdy budeš mít příležitost dostat se do trojky se dvěma holkama, tak i kdyby jedna měla být hnusná, zbytečně neváhej. Však ji nemusíš skládat básně a romanticky hledět do očí, zajímá tě kunda a kozy. Stojí to za to a po složení sexuální maturity se můžeš vrhnout k plnění dalších mrd-cílů. Jedině tak z tebe bude nadsamec. Lovu zdar!