Jak potěšit muže po ránu

Jednou ráno, ještě když spal, mu vklouzla pod peřinu. Pomalu ho probouzela jemnými dotyky rty a jazykem. V první chvíli nedokázal rozlišit, jestli je to sen nebo realita. Dělal, že spí, ale to moc dlouho nešlo. Z peřiny vykukoval její nahý zadeček. To fakt nešlo moc dlouho vydržet...

Jak potěšit muže po ránu

Tento typ probuzení doporučujeme i u párů, kterým sex tak trochu stagnuje a mají problém s tím, kdo začne. Změňte to právě vy sama. Buďte iniciativní. Tímto jedním nesobeckým činem máte naději na to, že vám to partner bude chtít oplatit.

Mnoho mužů sní o sexu po ránu ještě v posteli. Někteří na to ale nemají odvahu nebo pokud ji najdou, tak se mohou setkat s ušklíbáním partnerky (či partnera), ať se jde nejprve umýt a vyčistit si zuby. Pokud se chcete této situaci vyhnout a přesto svého partnera potěšit, zkuste náš tip.

Před tím si můžete obléknout hezkou košilku nebo prádélko, nebo prostě zůstat nahá. Flanelové pyžamo nedoporučujeme.


Takový blažený výraz vašeho miláčka stojí za trochu té iniciativy, co říkáte :)
Takový blažený výraz vašeho miláčka stojí za trochu té iniciativy, co říkáte :)

Potěšíte jej kouřením

Ráno, když se vzbudíte dříve, než váš partner, vklouzněte k němu pod peřinu. Předběhněte jej. Pohlaďte ho a začněte kouřit. Tím jej jistě dříve či později probudíte.

Ze začátku buďte hodně jemná, líbejte jej jen lehce, zatím ani moc nesajte. Prostě citlivě, ať je to probuzení příjemné a ne příliš invazivní a nepříjemné.

Ujistěte jej, že od něj nic nechcete, ať klidně dál leží a užívá si.

"Klidně lež, nevstávej, užij si to."

"Dneska je jen můj, nestarej se o nic."

Zbytečně nemluvte. Jen pracujte. Nechte z peřiny vykukovat svůj zadeček, můžete jím trochu vrtět. Ale spíše si od toho moc neslibujte, muž bude mít nejspíš zavřené oči.

Jak na fantastický závěr

Dokončete kouření tak, že vše spolykáte.

Dokonalost tohoto probuzení dovršíte tak, že muže zakryjete a necháte ještě ležet. Ideálně když pak z ložnice zmizíte, aby neměl pocit, že musí něco ihned kompenzovat, a přichystáte mu snídani.

Když s pak vrátíte do ložnice, otočte jej na břicho, nasedněte a namasírujte mu jemně záda. Stačí minutka a efekt to bude mít vynikající.


Související hračky