BEZ OBALU: Jak uspokojit chuť na mladé maso?

Zralé ženy přináší do postele zkušenosti, ale určitě nebudu jediný chlap přes třicet, kterému čas od času spočine zrak na zadečku mladé studentky ekonomie. Jak dostat lolitku a nebýt u toho za slizouna?

BEZ OBALU: Jak uspokojit chuť na mladé maso?

Věkový rozdíl je nefér


Hugh Hefner, zakladatel časopisu Playboy, si s věkovým rozdílem hlavu neláme.
Hugh Hefner, zakladatel časopisu
Playboy, si s věkovým rozdílem
hlavu neláme.

Když se podívám na obálky posledních čísel časopisu Playboy, moc zaprášenejch třicítek na nich nevidím. Ani moc holek přes pětadvacet. Chlap by totiž musel být pořádný pokrytec, aby přiznal, že na mladá těla se špatně kouká. Já osobně se na ně nejen rád koukám, já se jich i rád dotýkám. Věřím, že hodně z vás samců to cítí stejně, a proto přináším pár zkušeností s balením čerstvého masíčka ve věku nějakých 17 – 21 let.

Rady se budou hodit jak klackům v nejlepších letech, kteří si pamatují nahrávání písniček na kazety, tak vilným staříkům s chutí ještě něco v životě zažít.

Pro znechucené čtenářky mám špatnou zprávu – ano, je to nefér! Musím vám sdělit, že chlap si klidně může najít o dvacet let mladší partnerku, se kterou bude několik let žít. Smiřte se s tím! Po starších ženách s celulitidou štěkne tak maximálně nějaký zoufalec ze seznamky, nebo kosmetická firma léčící zub času.

Jak je to se zákony u nás?

U nás v České republice je věková hranice pro legální pohlavní styk 15 let. Sexuální styk s mladší osobou je trestný a hrozí za něj jeden až osm let odnětí svobody. Ze zkušenosti doporučuji si věk mladé ženy vždy ověřit. Může to znít jako špatný vtip, ale některým dívkám ze základní školy byste klidně tipovali dvacet. Ani to, že nemají občanku, jim nebrání v popíjení mojita na baru ve dvě ráno. Vy si raději dejte pozor!

6 věcí, kterými jako starší muž zaujmete mladou slečnu


Zeptejte se žen ve svém okolí, jestli je pro ně Sean Connery sexy. Většina přisvědčí.
Zeptejte se žen ve svém okolí, jestli je pro ně Sean Connery sexy. Většina přisvědčí.

I když jsou často naivní a plné ideálů, rozhodně není jednoduché je zaujmout. Zjistil jsem, že v jejich okolí se motá hromada nadržených puberťáků připravených kdykoli smočit. Jakými zbraněmi útočím většinou já?

1) Vzhled

Sean Connery je důkazem toho, že některým mužům stárnutí sluší. Nějaká ta šedina a pár vrásek vám mohou přidat body k charizma. Existují mladé holky, které zkrátka přitahují starší muži! Pečujte o sebe a s troškou štěstí na takové během pár výletů po klubech narazíte. Osvědčila se mi ležérní elegance a módní účes.


Musíte vypadat dobře, působit inteligentně a být zábavný :
Musíte vypadat dobře, působit inteligentně a být zábavný :)

2) Inteligence

Na sexy mozek ulovil Jirka Paroubek o více než dvacet let mladší Petru. I vám může inteligence přihrát do postele sexy mládě, když budete zajímavý a vtipný společník. Když navíc budete působit jako někdo, kdo ví, co od života chce, máte prakticky vyhráno.

3) Zkušenosti

Víte, jak vyplnit složenku typu C, byl jste v Londýně přes víkend, vyznáte se ve vínech a umíte si při jejich pití vychutnat Beethovenovu devátou. Pro nezkušenou holku v rozbouřených vlnách města budete maják, díky kterému najde bezpečný přístav u vás pod peřinou.


Seriálový Ted Mosby moc dobře věděl, proč začít dělat architekta.
Seriálový Ted Mosby moc dobře věděl, proč začít dělat architekta.

4) Zajímavá práce

Jako pojišťovák si neškrtnete, ale jako takový architekt už máte šanci. Sexy jsou i další kreativní a pro společnost přínosná zaměstnání od malíře po ochránce zvířat. Staňte se mentorem mladé a ohebné dušičky, která zatím neví, že po vystudování vejšky bude ráda za místo někde v call centru.

5) Majetek

Několik posledních let musela přežívat z kapesného. Pohled na vaše auto vyšší střední třídy a byt v novostavbě je dostatečným důvodem, proč váš o poznání vyšší věk přehlédne. Pokud k tomu navíc přidáte nějaké to pozvání na večeři do restaurace bez plastových táců a značkové tenisky s fajfkou jako dárek, máte o zábavu na pár týdnů postaráno.


Předveďte slečně jaké umíte sexuální triky
Předveďte slečně jaké umíte sexuální triky.

6) Fajn péro

Mladá kost potřebuje příslib péra, které ještě dokáže podat nějaký ten výkon. Jako starší byste měl mít zkušenosti a fungovat bez tabletky. Vytáhněte ze sbírky ty nejlepší triky a darujte omladině trošku čoro moro.

  • Poznámka: Co si budeme namlouvat, úplně nejlepší je těchto 6 věcí kombinovat. Když je nejhůř, vystačíte si s jednou, ale ty nejlepší kousky jsem ulovil stejně jen tehdy, když se mi povedlo prodat všechny přednosti.

Zkušenosti sbírejte pouze v terénu

Balení mlaďoučké blbky vyžaduje aktivní přístup. Pokud si myslíte, že se vám povede ulovit nějakou zpoza počítačového monitoru, šeredně se mýlíte. Stejně jako já musíte vyrazit do ulic, jinak budete pouze dalším z internetových predátorů, který oplzlými vzkazy útočí na facebookové profily školaček.


Balit mladé holky na akcích je stokrát lepší (a zábavnější), než se je snažit zaujmout někde na seznamce.
Balit mladé holky na akcích je stokrát lepší
(a zábavnější), než se je snažit zaujmout
někde na seznamce.

Ideálním místem pro seznámení jsou společenské a kulturní sešlosti, večírky a kalby, kde se mláďata většinou zcákají pod obraz. Snad v každém větším městě je do týdne hned několik akcí, kde si nejraději nabrnkávám sexy slečinky.

Pozvání na drink je pak lakmusovým papírkem toho, zda-li máte jako starší nápadník u konkrétní slečny šanci. Ze zkušenosti doporučuji zvát na něco lepšího, protože od vrstevníků se mladé holky dočkají většinou jen nějakého patoku s rohypnolem. Mezi evergreeny patří různé koktejly v čele s Manhattanem.

Když se mi podaří zapříst rozhovor, využiju příležitost k tomu, abych toho o slečně co nejvíc zjistil, nepoučuju a nezmiňuju věkový rozdíl. Už vůbec se nechlubím tím, že jsem starý mládenec! Doporučuji nechat komunikaci přirozeně plynout a čas od času prohodit nějaké moudro. O zbytek se postará chemie – ať už jde o feromony, nebo o ethylalkohol.

Pozor na zlatokopky!

Jsou krásné, ale pořádně vychytralé. Pozor na zlatokopky, tak jako tak si za nějaký čas najdou někoho, kdo má na kontě ještě víc než vy.
Jsou krásné, ale pořádně vychytralé.
Pozor na zlatokopky, stejně si za čas
najdou někoho, kdo má na kontě
ještě víc než vy.

Něco za něco aneb nenamlouvám si, že mladá kráska touží pouze po mých polibcích. Při balení mladých holek byste nikdy neměli zapomenout na to, že jen velmi malé množství z nich si kompenzuje špatný vztah s otcem, nebo je doopravdy přitahují výrazně starší muži. Vysledoval jsem, že hodně roztahovaček pouze hledá sponzora, díky kterému nebudou muset solit hranolky v Mekáči.

Hodněkrát jsem se setkal s holkou, která hned na první schůzce přiznala barvu. S takovými je radost pracovat, protože aspoň vím, na čem jsem a co druhá strana od vztahu očekává.

Mnohem nebezpečnější jsou pijavice, které se vás budou snažit až do poslední chvíle přesvědčit o tom, že jsou s vámi z čisté lásky. Okolí mě před takovými dostkrát varovalo, ale prc je prc. Pak už záleží jen na tom, zda- li se vám podaří vzpamatovat ještě dřív, než budete muset vyhlásit osobní bankrot.

Jak poznat zkušenou zlatokopku?

Podle několika signálů můžete poznat, že máte čest s profesionální zlatokopkou. Umí se ptát a umí hrát. Jak odhaluju tyhle nádhery já?

  • Od prvního dne se začne zajímat o to, jak vysoký máte plat.
  • Často se smutným výrazem v očích zmiňuje, že sama nemá na zaplacení nájmu, mobilu a dalších účtů.
  • Jako přesvědčovací metodu používá výhradně sex a další ženské zbraně.
  • Jakmile dojde na placení libovolného účtu, začne předstírat, že ani neexistuje.
  • Velmi ráda rozebírá majetek a oblečení ostatních lidí v okolí.
  • Pohrdá prodavačkami v supermarketech a dalšími méně placenými profesemi.
  • Vždy preferuje aktivity, u kterých můžete utrácet. Ve zkratce místo procházky v parku raději zajde nakupovat do centra.

Síla, zkušenost, šarm... buďte gentleman
Síla, zkušenost, šarm... buďte gentleman

Mladší milenka jako životabudič

Pozitivní vliv mladé ženy na stárnoucího chlapíka můžu potvrdit, třebaže do důchodu mám ještě dost daleko. Vztah s lolitkou mě vždy nabíjí elánem a donutí mě o sebe začít víc pečovat. Ale pozor! Stejně tak vás může čerstvé masíčko absolutně vyčerpat, pokud narazíte na takovou, která touží pouze po vašem majetku.

Nikdy nezapomínejte na to, že mezi rovnocennými partnery není důležitý věk, ale odhodlání si pořádně zašu… a pak toho nelitovat. Vztah staršího muže s mladší ženou může být výhodný a krásný pro obě strany, pokud si ani jedna z nich na nic nehraje. Tak šťastný lov!


Související hračky