Kniha Bunny: Jak to dopadne, když si mladý gay najme přítele

Zajímáte se o téma homosexuality? Pak byste neměli minout knižní novinku Bunny od mladé autorky Lydie Strong. Proč si mladý gay najme kluka, aby hrál jeho přítele, a jak to celé dopadne?

Kniha Bunny: Jak to dopadne, když si mladý gay najme přítele

Knižní novinka Bunny je určená všem, kteří se zajímají o téma homosexuality. Jedná se již o druhou knihu mladé autorky Lydie Strong, která se ve svých dílech zaměřuje na homosexuální vztahy. Nevyhýbá se sexuálním scénám a neskrývá homosexuální styk za dveře ložnice, kam čtenář nevidí. K vztahům přistupuje přirozeně, nijak je netabuizuje.

Představení knihy

Kniha Bunny má na rozdíl od autorčiny prvotiny Na krev, která se týkala prostituce homosexuálů, o něco lehčí téma. Je o osmnáctiletém Sebastiánovi, který je příliš nesmělý a neumí navázat vztah. Z více důvodů se rozhodne pronajmout si na pár dní kluka, který bude předstírat, že spolu chodí. Jeho "přítel" Rush chce ale vztah se vším všudy a navíc má daleko k Sebastiánově představě o ideálním partnerovi. Jeho chování, názory i styl života jsou naprosto odlišné. Sebastiánova naivita a Rushův cynismus spolu svádí každodenní boj, který nemá mít vítěze...

Knížku si můžete zakoupit v internetovém knihkupectví Stahuj-knihy.cz za 165 Kč.

Krátká ukázka

Rush se nahne a políbí mě, jemně a hladivě. Ale to dnes nechci. Nechci, aby se mnou jednal jemně. Dnes potřebuji jeho celého! Nadzdvihnu se na křesle a prudce ho obejmu. Rush málem spadne z opěrky, jak ho můj výpad překvapí. Začnu jej naléhavě líbat, tak, jako bych se chtěl do něj vpít. Snažím se k němu přitisknout co možná nejvíc. Rush můj výpad neustojí a spadne i se mnou z křesla. Já dopadnu na něj, a aniž bych ho přestal líbat, vyhrnuji mu jeho tílko. Když se mi ho podaří s Rushovou pomocí sundat, přesunu svoje rty na jeho hruď. A pak níž, až k pásku jeho kalhot, které mu rozepnu a stáhnu.

Aniž by mě musel povzbuzovat nebo mi to říkat, nahnu se nad jeho klín a vezmu jeho penis do úst. Rush je už částečně vzrušený, takže to jde dobře. Pokud je toto naposledy, co jsme spolu, chci všechno. Zatímco saji jeho penis, Rush má jednu ruku v mých vlasech a druhou zarytou do koberce. Po chvíli mě od sebe odtrhne a vytáhne mě do kleku. Natáhne se k mému tričku, které mi přetáhne přes hlavu a pak mi rozepne a stáhne kalhoty i spodní prádlo. Když mi ale chce vzít penis do ruky, odtáhnu se od něj. Rush se na mě překvapeně podívá. Já ale nyní nepotřebuji dlouhou předehru. Otočím se k němu zády, kleknu si na kolena a rukama se zapřu o zem.

Rush se natáhne ke svému batohu pro ochranu a gel. Poté, co si kondom nasadí a potře sebe i mě, odtáhne mi půlky od sebe a vnikne do mě. Chvíli mi dá na přizpůsobení, pak mě chytne za boky a začne se vysunovat a zasouvat. Nejdříve pomalu, ale postupně začne rychleji a rychleji. Jedna jeho ruka je na mém boku a druhá sklouzne na můj penis. Začnu boky přirážet proti jeho tělu, chci to rychleji a silněji. Chci ze sebe dostat tu lítost i vztek. Chci cítit Rushe i vášeň.

Pot mi teče po čele a já nahlas sténám. Nemusím a nechci se dnes krotit. Stejně jako Rush, který se mnou teď nezachází jako s křehkou panenkou, ale jako se svým plnohodnotným partnerem. A tentokrát se s výkřikem udělá přede mnou. Po pár přírazech jsem i já hotový. Rush se i se mnou otočí a lehneme si bokem na podlahu, kde se vydýcháváme.

Související témata

Vybíráme z e-shopu