Levné erotické pomůcky do 300 Kč

Připravili jsme pro vás výčet nejzajímavějších erotických dárečků, které v sexshopech seženete do 300 Kč. Potěšit vaši drahou polovičku, kamaráda, nebo i sebe malým erotickým dárečkem můžete i bez utrácení horentních částek. Podívejte se s námi do nabídky cenově dostupných erotických pomůcek.

Levné erotické pomůcky do 300 KčJeden z modelů masturbačního vajíčka Tenga egg
Jeden z modelů masturbačního vajíčka Tenga egg

1. Masturbační vajíčka Tenga„Onanie je s Tenga Egg jiná díky tomu, že svůj penis nemáte v kontaktu s hmatovými čidly svých prstů. Je to tedy podobný pocit, jakoby vám pohlavní orgán zpracovával někdo jiný.“

Rinoa, via www.nakluky.cz

 

Japonský hit mezi masturbátory pro pány se před nedávnem stal velmi oblíbenou erotickou pomůckou i u nás. Tahle vajíčka jsou ideálními společníky na cesty. Balení je tak elegantní a nenápadné, že nezasvěceného jedince ani nenapadne, k čemu může plastové vajíčko sloužit.

Jedná se vlastně o silikonový návlek na penis. Vnitřní uspořádání tunýlku se různí model od modelu, v základní řadě jich výrobce nabízí hned šest. Mezi nimi si vybere každý, co mu vyhovuje, případně lze pořídit i celá sada šesti vajíček Tenga. Tady se už ale budete snažit vejít do tří stovek marně. Cena sady se pohybuje od 600 do 1000 Kč. Jedno masturbační vajíčko Tenga vás vyjde v průměru na dvě stovky.

Antistresová prsa vypadají skoro jako opravodvá
Antistresová prsa vypadají skoro jako opravodvá

2. Antistresové prso

Jestliže patříte mezi ty typy, co pořád musí něco mnout v ruce a současně máte trochu smyslu pro humor, pořiďte si silikonové antistresové prso. Při mačkání tohoto míčku vás může tížit už jenom fakt, že ono prso není opravdové. Pořídit se dá (v závislosi na velikosti ňadra) v rozmezí 80 až 200 Kč.

3. Minivibrátor

Minivibrátor na klitoris většinou není o moc větší než dobře narostlý prst. Pokud se chystáte na cesty, rád se vám schová do cestovní tašky či přímo do kabelky. Tenhle roztomilý dáreček pořídíte už od cca 130 Kč.

Anální kuličky
Anální kuličky

4. Anální kuličky

Anální kuličky jsou skvělou erotickou pomůckou pro začátečníky v této oblasti. Kuličky jsou řazeny dle velikosti, takže každý může dovnitř zasunout jen takovou část této 26 cm dlouhé pomůcky, jaká mu je příjemná. Průměrná cena se pohybuje kolem 230 Kč.

5. Kostky lásky

Svítící kostky lásky
Svítící kostky lásky

Erotická hra pro páry v podobě klasických hracích kostek. Na stěnách jedné kostky jsou popsány jednotlivé úkony (líbání, masírování, lízání…), které se po hodu oběma kostkami párují s částmi lidského těla (uši, rty, ňadra...).

Průměrná cena téhle erotické vychytávky se pohybuje kolem 150 Kč.


Pečicí forma ve tvaru penisu
Pečicí forma ve tvaru penisu

6. Forma na dort ve tvaru penisu

I když se nejedná přímo o erotickou pomůcku, i tuhle formu na pečení ve tvaru pánského přirození seženete v sexshopu. Upečte nedělní buchtu netradičně, nebo nabídněte návštěvě dort neobvyklého tvaru. Skvělá legrácka s nádechem erotiky pro milovníky a milovnice mlsání. Průměrná pořizovací cena je 230 Kč.


Pánské slipy Blow job
Pánské slipy Blow job

7. Pánské slipy s otvorem

Proč by měly erotické prádlo nosit jen ženy? Překvapte partnerku (nebo partnera) tím, že se v ložnici zjevíte v těchto legračních spoďárech. Hned jim bude jasné, na co máte chuť a možná, že když budete hodný, vaše přání vám i splní. Pánské slipy s otvorem na penis pořídíte průměrně za 260 Kč.

8. Návleky na prsty

Tentokrát si představíme erotické zboží, které ocení i ženy – solitérky. Návleky na prsty můžete samozřejmě směle použít i v páru a při troše fantazie jimi můžete vylepšit svůj mini vibrátor nebo anální dildo. Průměrná cena se v sexshopech pohybuje kolem 150 Kč.


Svítící erekční kroužek
Svítící erekční kroužek

9. Svítící erekční kroužek

Zpestření všedních sexuálních zážitků nabízí erekční kroužky. Tenhle je speciální tím, že ve tmě svítí. Fantazii se při jeho použití meze nekladou.

Svítící erekční kroužek můžete krom penisu navléct i na dildo nebo vibrátor. Pak se vám nestane, že byste po tmě marně šátrali po nočním stolku ve snaze nahmatat onen předmět. Pořídíte jej v průměru za 190 Kč.

10. Kalhotky či podprsenka z cukrovinekSpodní prádlo z cukrovinek
Spodní prádlo z cukrovinek

Tenhle kus spodního prádla hledejte spíše v kategorii erotických sladkostí, než v oddělení s erotickým oblečením. Originální dárek pro ženu se stane sladkým potěšením i pro jejího partnera či partnerku.

Kalhotky a podprsenka jsou vyrobeny z klasických cukrovinek z hroznového cukru, ze kterých jsme jako děti mívali na krku „cucavé“ náhrdelníky. Sladké kalhotky vás vyjdou v průměru na 230 Kč. Pokud byste toužili po kompletní sadě sladkého spodního prádla, je možné přikoupit ještě podprsenku celou z cukrovinek. Při troše trpělivosti se dá najít sexshop, kde se vejdete s celou sadou do tří stovek.

Vybíráme z e-shopu