Momdoms: kondomy schválené samotnými matkami

Obaly od kondomů by se daly zařadit do tří kategorií: nudné, slizké a trapné. O revoluci ve světě kondomů se pokouší americká společnost, která přišla na trh s takzvanými Momdomy. Maminka je pro většinu z nás jeden z posledních lidí na světě, na kterého bychom chtěli myslet při sexu. S novými designovými kondomy Momdoms si na mámu těsně před aktem vzpomenete zaručeně.

Momdoms: kondomy schválené samotnými matkami

Jedná se o kondomy ukryté v plechové krabičce designované v retro stylu 40. a 50. let. Z obalu kondomů značky Momdoms se na vás usmívá podobizna něčí mámy, doplněná nějakým tím moudrem, které obyčejně slýcháváme právě z úst našich matek. Plechové krabičce tak vévodí hlášky jako: „Máš na to, než napočítám do tří…“, „Bobři mohou být nebezpeční. nebo „Nikdo nemá rád suché buchty“.  Jedná se o opravdu vtipná a neotřelá spojení, která vyloudí úsměv na tváři nejen vaší mámy.

A jak by se na krabičce od kondomů skvěla podobizna vaší matky?
A jak by se na krabičce od kondomů skvěla podobizna vaší matky?

Pro případ, že by vás cizí máma na krabičce kondomů dostatečně neiritovala, nabízí Momdoms i možnost nechat si potisknout krabičku obrázkem vaší vlastní matky. V nabídce Momdoms najdeme i speciální sváteční edici kondomů, kdy matky na krabičkách mají svoje sváteční kecy, jako „Doufám, že ti to bude.“ nebo „Rozbaluj ten dárek opatrně!“.

Za kondomy Momdoms stojí sourozenecká dvojice Kevin a Wayne Simpkinsovi, kteří se při vymýšlení hlášek na krabičky nechali inspirovat, kým jiným než, svou vlastní mámou. Té jako zdravotní sestře nedělalo problém užívat v konverzaci se svými syny slova jako penis a vagina, a chlapci tak museli čelit nekonečným rozpravám o dospívání a trapným kázáním o lidské sexualitě.

Krabička kondomů Momdoms obsahuje 6 kusů pánské ochrany a v oficiálním e-shopu Momdoms je k dostání za 12 dolarů, tedy 240 korun. Momdoms se těší velmi pozitivním ohlasům. Snoubí totiž retro design, který právě letí, s originalitou a vtipem. Kondomy Momdoms mají v oblibě i samotné matky, které jimi obdarovávají své náctileté potomky.

"Opatrně zlatíčko, kočičky mohou škrábat!"
"Opatrně zlatíčko, kočičky mohou škrábat!"
"Opatrně miláčku,nerozlij si to mlíčko."
"Opatrně miláčku,nerozlij si to mlíčko."
"Dej si pláštěnku, ať něco nechytneš!"
"Dej si pláštěnku, ať něco nechytneš!"
"Veselé Vánoce! Doufám, že ti bude."
"Veselé Vánoce! Doufám, že ti bude."

Napadá vás nějaká hláška vaší drahé maminky, která by se na krabičku kondomů Momdoms hodila? Jak se vám celý nápad líbí a uvítali byste podobný produkt i u nás? Podělte se s námi o své postřehy v diskusi pod článkem.


Související hračky