Prasárničky na zlínském Majálesu

S majálesy se roztrhl pytel a střídavě snad ve všech našich univerzitních městech studenti hojně slaví příchod května, toho měsíce, který předchází poslednímu měsíci školního roku. Úplně první se do oslav pustili ve Zlíně, kde místní studentský Majáles zorganizovali studenti z Univerzity Tomáše Bati. Zajímá vás, k jakým prasárničkám se v úterý 22. dubna ve Zlíně strhlo? Veškeré informace najdete v článku, a to včetně bohaté obrazové přílohy.

Prasárničky na zlínském Majálesu


Král zlínského Majálesu Lukáš Měchura pózuje se zaslouženou odměnou
Král zlínského Majálesu Lukáš Měchura pózuje se zaslouženou odměnou.

Položme si nyní řečnickou otázku: Co musíte udělat jako první, když se rozhodnete uspořádat bitvu v želé? Sehnat želé? Ne. Jako první musíte sehnat sexy polonahé bojovnice. Diváci zlínské bitvy byli o tuhle podívanou bohužel ochuzeni, ve slizu totiž síly poměřili samí borci. O zábavu měli tedy postaráno hlavně přihlížející heterosexuální ženy a samozřejmě všichni přítomní homosexuální muži.

Přestože celé úterní odpoledne ve Zlíně propršelo, rozmary počasí ty nejdrsnější fightery neodradily. Ti si to spolu rozdali v modrém nafukovacím bazénku plném růžového slizu. Vítěz bral vše, souboj v želé byl totiž jednou z disciplín, kterou museli podstoupit všichni kandidáti na krále zlínského Majálesu. Oba své soky nakonec udolal Lukáš Měchuraz Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, který zvítězil po dlouhé a nelítostné bitvě a stal se tak králem zlínského Majálesu.

Vítězi samozřejmě patří naše gratulace a na závěr připojujeme krátký povzdech. Je nám totiž líto, že se bitvami v růžovém slizu neřeší všechny mocenské konflikty. Svět by byl totiž hned veselejší.

Soupeři se před bitvou pěkně hecovali...
Soupeři se před bitvou pěkně hecovali...
I samotný král zlínského Majálesu si zažil perné chvilky.
I samotný král zlínského Majálesu si zažil perné chvilky.
Bojovalo se tak urputně, až růžová břečka stříkala všude kolem.
Bojovalo se tak urputně, až růžová břečka stříkala všude kolem.
No, a na závěr nesmělo chybět zvěčnění na novou profilovku.
No, a na závěr nesmělo chybět zvěčnění se na novou profilovku.

Související hračky