Proč se vlastně pálí čarodějnice?

Poslední duben je dnem pálení čarodějnic. Pojďte s námi zjistit, jak tato zvláštní tradice vznikla a zjistíte, že ty nebohé holky jsou dost možná týrany za svou šikovnost v sexu.

Proč se vlastně pálí čarodějnice?

Znáte historické pozadí vzniku tradice pálení čarodějnic?

Ženy, které ovládaly ty dovednosti, které muže dostávaly do extáze a pomohly jim uvolnit se, zapomenout a oprostit se od starostí svého úřadu, byly vždy vyzdvihovány, opečovávány a velebeny. Ovšem jen mezi muži...


Tady se chystá opravdický rej čarodějnic
Tady se chystá opravdický rej čarodějnic

V ženském kruhu byly takové umělkyně mnohdy nežádoucí. Byly krásnější, šikovnější, lákaly jim manžely. Co tedy zbylo ubohým frigidním paničkám, než vytvořit z těchto sex-expertek zrůdy, které byly pomlouvány a hanobeny. Ošklivý až odpudivý vzhled, nevalná úprava zevnějšku, špatná pleť i postava. Znázorňují přesně to, co ony zakomplexované dámy štvalo na nich samotných.


Šukací tyč je jako stvořená pro dívky na koštěti
Šukací tyč je jako stvořená pro dívky na koštěti

Je tato historka pravdivá? Pojďme se podívat na objektivní fyzické znaky čarodějnic a uvidíte, že je v nich skryto mnoho z tolik zavrhované sexuální tématiky.

Koště

Proč by si někdo dobrovolně vybíral tak nepraktický a vratký dopravní prostředek, jako je koště? Existují k létání přece elegantnější způsoby, třeba létající koberec. Důvod je jednoduchý.

V košťatech se skrývá zabudovaný robertek. Proto na něj čarodějky tak rády nasedají a létají dlouho předlouho!

Již ve starověku byla ženám známa jednoduchá samo-šukací pomůcka, jakou je dildo připevněné na tyči. Snadno ovladatelné, pohodlné, praktické.


Pod ošklivým hábitem s může skrývat čarokrásná žena
Pod ošklivým hábitem s může skrývat čarokrásná žena

Dlouhé nehty

Není větší slasti, než se po dlouhém dni pohodně položit na pohovku a nechat ženu, aby vás jemně škrábala na zádech. Bez nehtů to není ono!

Kouzelná hůlka

Poměrně častou rekvizitou čarodějky je tenký proutek z osikového nebo lískového dřeva. Nepřipomíná vám to něco? Rákoska je nutnou výbavou každé umělkyně sexu, neboť mezi jejími zákazníky jsou často i muži, kteří rádi dostanou malý výprask.

Sexy obleček

Že vám to k čarodějnicím moc nesedí? A viděli jste je někdy svlečené? Pod nevzhledým hábitem nosí luxusní prádlo, podvazky, punčochy i vysoké podpatky. To opět žárlivé sokyně na ně hodily hnusné hábity, aby tu krásku zakryly.

Takže až dnes někde zahlédnete připomínku starodávné tradice pálení čarodějnic, zkuste se na ty dámy podívat novýma očima a třeba vnich uvidíte lákavou sexy kočičku ;-)

Úvodní fotografie převzata od MariaAmanda z webu DeviantArt.

Související témata

Související hračky

Vybíráme z e-shopu