První virtuální erotická hra brzy spatří světlo světa

Sinful Robot je kalifornská společnost, která byla založena za jediným účelem, a to vyvinout první plně virtuální erotickou hru. Na pulty by se měl úvodní díl dostat už někdy na podzim tohoto roku. Pojďme se mrknout na to, co bude na téhle trochu netradiční „akčňárně“ tak bombastického.

První virtuální erotická hra brzy spatří světlo světa

Velkou osobností Sinful Robot je Jeroen Van den Bosch, spoluzakladatel a kreativní ředitel firmy. Právě on nosil dlouhá léta v hlavě nápad, jehož realizaci bránila pouze nedostatečně vyvinutá technologie virtuální reality. Idea vytvořit erotickou hru, odehrávající se ve virtuální realitě, Van den Boschovi přišla na mysl po zhlédnutí filmu Trávníkář (The lawnmower man) už někdy v roce 1992. Od té doby rok co rok doufal, že nastane v herním průmyslu výrazný technologický pokrok, aby mohl svůj nápad zrealizovat. Konečně se dočkal až loni, kdy díky finanční podpoře ze strany veřejnosti, mohl být dokončen vývoj headsetu Oculus Rift, který zprostředkovává hráči počítačových her virtuální prožitek.

Headset Oculus Rift VR
Headset Oculus Rift VR

The Oculus Rift virtual reality je věc, po které každý zapálený „pařan“ touží z celého srdce. Jedná se o zařízení, které se upevňuje na hlavu, počítač nebo konzole pak hráči promítá herní scény přímo před očima. Ten si tak může vychutnat o mnoho silnější 3D zážitky, než jaké mu dokáže zprostředkovat obrazovka monitoru. V headsetu jsou instalována pohybová a polohová čidla, která posílají počítači informaci o tom, jak hráč hlavou pohybuje. Díky tomu je zorné pole hráče značně rozšířeno, dosahuje úhlu až 110° a právě v tom tkví ono tajemství reálného prožitku.

Jakmile se tedy Jeroen Van den Bosch o herním headsetu Oculus Rift dozvěděl, ihned založil firmu Sinful Robot a začal najímat ty nejlepší herní programátory a 3D animátory, aby mu pomohli jeho projekt dokončit.

 „Dostaneme vás do virtuálního sexuálního světa, kde budete moci prožít své fantazie.“

Ukázka grafiky virtuální erotické hry od Sinful Robots Ukázka grafiky virtuální erotické hry od Sinful Robots

Nechal se slyšet Van den Bosch hned po té co přislíbil, že jejich hra nebude tak úplně běžná „akčňárna“. Erotickou hru od Sinful Robot najdete na pultech zahraničních obchodů už letos na podzim a příjemnou třešničkou na dortu bude údajně její cena. První epizoda bude k dostání buďto zcela zdarma, nebo ji budete moct pořídit za symbolickou cenu pokrývající režijní náklady.


Související hračky