Sex duel! Udělá vám to líp baculka, nebo vychrtlina?

Jedno české rčení tvrdí, že jízda na skútru je jako sex s baculkou – je to super zážitek, dokud tě při tom nevidí kámoši. Co myslíte, jsou ofalděné samičky v posteli lepší než padesátikilové manekýny?

Sex duel! Udělá vám to líp baculka, nebo vychrtlina?

Nad půl metráku nebrat?


Pardon, ale tohle je prostě pastva pro oči. Každá by zabíjela, aby měla takovou postavu.
Pardon, ale tohle je prostě pastva pro oči. Každá by zabíjela, aby měla takovou postavu.

Bejt ženská, strkám si v dnešní době prst do krku i po jednom Tic Tacu. Média a módní domy si sice hrajou na přátelskej přístup k XXL samičkám, ale ve skutečnosti tahle země není pro tlustý. Obětujte se a vyražte si s holkou na nákupy. Uvidíte, že ty hezké hadry pro dámy končí velikostí 38. Dál už jsou na výběr jen indiánské halenky a pytle od brambor.

Naštestí se to pomalu mění a nejen v klasických obchodech narazíte na prádlo pro velký holky, ale i v sexshopech najdete erotické prádlo v plus size velikostech.

Na samičky ze všech stran pomrkávají vysoustružená bříška, kruhová cvičení a bambusové klíčky. Některé už pochopily, že bez krásné postavy mohou lovit jen ve vodách milovníků plechovkového piva z Lidlu, ty ostatní usínají s plným pupkem a slzami v očích. Ale dost možná taky po kvalitní šoupačce.

Rozhodl jsem rozluštit, zda-li nějaké to kilčo navíc přidává na sexuální výkonnosti. Nejdřív ale hezky popořadě!

Plus size modelky jsou v kurzu

Po hromadě kampaní proti anorexii si pár lidí z módní branže řeklo, že dají šanci trošku oplácanějším holkám s hezkým ksichtíkem. Plus size modelky jsou v kurzu, objevují se na přehlídkových molech a zdobí módní editorialy. Mezi špičky se špíčky za mě patří Nadia Aboulhosn, Ashley Graham a uhrančivá Marquita Pring, která ale šokovala svět přiznáním, že si občas cpe pod hadry vycpávky.

Plus-size kočky, po kterých se otočí nejeden z nás chlapů:


Nadia Aboulhosn
Nadia Aboulhosn

Ashley Graham
Ashley Graham

Marquite Pring
Marquite Pring

Nějaké to kilíčko navíc může být i docela sexy
Nějaké to kilíčko navíc může být i docela sexy
Mezera mezi stehny, ploché bříško, malá prsíčka a v posteli to všelijak řinčí.
Mezera mezi stehny, ploché bříško,
malá prsíčka a v posteli to všelijak řinčí.

Svítá a v tramvajích modelky

Pokud žijete ve větším městě a nedržíte v ruce bílou hůl, určitě jste si jako já všimli, že narazit v dnešní době na modelku je složité asi jako sestavit puzzle z Kinder vajíčka.

Ostatně právě holky kost a kůže (a silikonový kozy) patřily hodně dlouhou dobu mezi moje oblíbené segmenty. Hezky se na ně kouká, člověk se za ně ve společnosti nemusí stydět (když nepromluví) a moc toho nesežerou, takže jsem většinou dost ušetřil za večeře v restauracích. A v posteli?

Během předehry si rád užívám pevnou postavičku, sám z úcty ke štíhlosti partnerky zatahuju břicho a čekám na show. Jakmile začnou řinčet kosti, není to vůbec špatný. I vychrtlina dokáže mít výdrž a předvádět, že porno na internetu není úplné sci-fi. Když ale vážíte 90 kg a holka 45 kg, automaticky budete muset řešit pár překážek. Opatrnost je na místě. Na některé polohy si musíte nechat zajít chuť a věřte mi, že jebnout se do pánve během divoké jízdy je konečná. I když nejsem na mazlení, zjistil jsem ještě jednu věc. Objímat milenku hubenou jak lunt je… zkrátka dost nepohodlné. Hubené holky mi někdy už neměly co nabídnout. Jako fakt!


Líbí či nelíbí? Jak se říká - každé zboží má svého kupce.
Líbí či nelíbí? Jak se říká – každé zboží má svého kupce.

Kulička od kulečníku

Každé jídlo se jednou přejí a já bych se vsadil, že i Ondra Brzobohatý po roce vztahu s Miss World občas zažije nudu. Krize způsobená lovením podvyživených holek mě minulý rok zasáhla silou protitankové střely Corsar. Jednoho dne jsem dostal chuť na něco plnotučného. Potřeboval jsem změnu.

Vyrazil jsem do baru a jak už tak v mém životě bývá, osud mi přihrál do cesty vypaseňoučkou zrzku. Měl jsem štěstí! Motala se kolem kulečníku v modrých šatech, které nechaly vyniknout nejeden fald. Přes lodičky přetékaly tučné kotníky a já si při tom pohledu říkal, že přeci jen zůstanu na dietě. Pak jsem si ale všiml jedné věci.

Usmívala se, byla krásně upravená a měla sebevědomí. Ta mrcha se zkrátka nestyděla, uměla prodat každé kilo (a že jich bylo). Nahodil jsem úsměv a za necelé tři hoďky docela fajn konverzace okořeněné panáky vodky zažil velmi svižný přesun z baru do mojí postele.


Všeho s mírou, některé váhové kategorie mohou být nebezpečné zdraví. Tím myslím především pro to vaše, fyzické i duševní.
Všeho s mírou, některé váhové kategorie mohou být nebezpečné zdraví.
Tím myslím především pro to vaše, fyzické i duševní.

Upocené zemětřesení

Při svlékání modrých šatů jsem si vzpomněl na sošku Věstonické venuše a začal si lámat hlavu s tím, jak se mám popasovat s předehrou. Všiml jsem si stihnout pečlivě upravené mušličky a v tu chvíli ležím na zádech.

Veškerou aktivitu přebírá zrzka a já si připadám jak na pouťové atrakci. Kolem mě se najednou děje až moc věcí. V jednu chvíli lapám po dechu pod lavinou obřích ňader a tu další koukám, jak si mě baculka osedlává a všechny její části těla se vlní do rytmu energického přirážení. Kapky potu tečou po jejím těle a i když chci převzít iniciativu, nemám šanci vyhrát.

Po koníčkovi přichází intermezzo v podobě 69! Na její služby jsem si stěžovat nemohl, byla vážně hladová, ale na sebe jsem byl zvědavý. Jsem zvyklý na menší sousta. Zadek má překvapivě super tvar, do toho už se zamilovalo nejedno prkýnko! A lasturka? To byl takový růžový poklad v údolí, který jsem si musel zasloužit. Jazyk bolí a po chvilce mlaskání přecházíme do polohy zezadu.

Holčina je jak urvaná ze řetězu a ze mě se stává krotitel tygrů. Byl to boj. Nakonec se mi povedlo chytit silou její boky a ukázat jí, že teď to mám pod kontrolou já. Tělo se s každým zásunem vlní, je to až hypnoticky vzrušující podívaná. Navíc kam člověk šáhne, tam má co zmáčknout! Kdo nezažil, nepochopí.

Abych to shrnul – byla to dlouhá noc protkaná výlety do ledničky, fajn pokecem a ještě lepším sexem o několika kolech. Dost možná jsem měl štěstí a pochybuju, že každá velryba bude takové číslo, ale já si to užil. Absolutně vyčerpaný jsem ráno zabouchl dveře, sedl si do křesla a začal přemýšlet nad tím, proč mě zrovna tahle zrzka tak dostala.

Největší vzrůšo není ručička na váze


Otrlé povahy praktikují hogging i v nejvyšších váhových kategoriích.
Otrlé povahy praktikují hogging i v nejvyšších váhových kategoriích.

Díky mojí vrozené genialitě mi dlouho netrvalo přijít celé věci na kloub. V čem byla baculka lepší než celý zástup holek s mírami 90-60-90? V tom, že měla sebevědomí! Ani jednou si nestěžovala na to, jak vypadá. Nekontrolovala se v zrcadle. Prostě si užívala péro a neřešila, že při téhle sexuální poloze nevypadá na 100 %. Modelky a rádoby modelky, se kterejma jsem spal, furt měly nějakej problém a trávily dny ve fitku v boji proti mindrákům a sokyním s o něco vyrýsovanějšími stehny.

Vycestovat za hranice štíhlých postaviček mě dost bavilo a já si říkal, že to budu muset zopakovat. A povedlo se mi to? Štěstí mě opustilo a já kolem sebe v poslední době vidím jen samé špekaté a neudržované machny. Chybí jim šmrnc a nevěřím, že v posteli budou zářit jako legendární zrzka od kulečníku.

Nejsem pokrytec, takže bez mučení přiznám, že jsem ještě nedospěl do stádia, kdy bych uvažoval o tom, že bych si s nějakou baculkou vyrazil mezi známé a tvářil se u toho pyšně jak princezna. Stejně tak v posteli vždy uvítám vysportovanou krásku, která obleče velikost S. Ale zvědavost a chuť na něco baculatějšího už mě asi nikdy neopustí.

Vybíráme z e-shopu