Sex s imigrantkou? Jak mě černoška v posteli zničila!

Strach z přistěhovalců roste, polojaponec Okamura dává jeden populistický proslov za druhým a já jsem si vzpomněl na divoký zážitek, po kterém by každý chlap vítal exotické imigrantky s otevřenou náručí!

Sex s imigrantkou? Jak mě černoška v posteli zničila!

Ženy z Afriky mají mužské sexuální fantazii rozhodně co nabídnout
Ženy z Afriky mají mužské sexuální fantazii rozhodně co nabídnout

Sníš o exotickém sexu?

V dnešní době se tím někdo jen tak veřejně chlubit nebude, ale přiznejme si, že vyzkoušet sex s černoškou (případně obdařeným černochem v případě žen) patří mezi jedny z nejčastějších sexuálních snů.

Já mám k tomu navíc slabost pro Asiatky a taková arabská pornoherečka Mia Khalifa by mě opravdu dvakrát nepřemlouvala. Není tak velkým překvapením, že možnost vyspat se s gazelou z Ghany jsem si nemohl nechat ujít.

Jak na seznamování s kakaovou kráskou?

Když jsem v jednom pražském baru před půl rokem zahlédl absolutně úchvatnou černošku, která pevným zadkem a zářivým úsměvem hypnotizovala parket, vydal jsem se na lov šelmy. Oči se střetly, proběhlo pár drinků a ebenová Esi (tak se jmenovala) mi prozradila, že je v Praze už rok na vejšce a že má slabost pro takové drzouny jako jsem já. Kdybych se s ní pokusil seznámit v její rodné zemi, pravděpodobně bych za to musel darovat padesát koz a nechat si od náčelníka udělat tetování přes celá záda.

Takhle mě to stálo jen pár papírů na baru. Byl jsem překvapený z toho, jak je seznamování s černoškou z absolutně jiné kultury v pohodě. To Moravačky mi občas přijdou jako úplné exotky. O zaostalých Slovenkách ani nemluvě.

5 rad pro muže, kteří chtějí randit s černoškou

1.   Na seznamování nehledej nic složitého, oslov ji stejně jako každou jinou.

2.   Neříkej jí, že je první černoška, se kterou mluvíš/chodíš/spíš. Pokud to chce vědět, sama se zeptá.

3.   Připrav se na pohoršené pohledy důchodců.

4.   Nesnaž se mluvit černě a nezačni najednou poslouchat rap.

5.   Nenech se vytočit rasistickými vtípky a narážkami.


Pro bílého nadržence extrémně lákavé sousto!
Pro bílého nadržence extrémně lákavé sousto!

Pohled na růžový skvost v černém balení vám ho zaručeně postaví
Pohled na růžový skvost v černém balení je lék na erekci

Sex s černoškou bez zábran

Protančili jsme noc, vypili bar a Esi nebyla k zastavení. Další zastávkou tak byla neodvratně moje postel.

Začala mě ovládat zvědavost! O sexu s perlami afrického kontinentu jsem slyšel nejednu oplzlou historku a teď jsem jednu takovou perlu měl u sebe doma.

Její houpavý krok mě zavedl do obýváku. Pustil jsem hudbu, rozsvítil hodně tlumené světlo a zasedl na gauč připraven na jízdu života.

Když se začala bez studu svlékat, připadal jsem si jak na nějakém šamanském obřadu. Začala se kolem mě omotávat a já konečně pochopil, proč se říká, že černé holky mají jiné pižmo. Ucítil jsem omamnou a intenzivní vůni. Zvláštní, ale přitažlivou.

Proč píchat s afričankou?

Barva, vůně chuť... každý z tvých smyslů si užije svůj exotický orgasmus.

Pak mi ho chvilku na to vyndala z trenek a vzala do pusy na výlet rozkoše, zamotala se mi hlava. Zatoužil jsem vyzkoušet, jak chutná ona.


Jako černobílý pár budete dostávat přezdívky. Třeba Oreo!
Jako černobílý pár budete dostávat přezdívky. Třeba Oreo!

Po chvilce hodně vášnivé kuřby jsem Esi položil na záda, roztáhl její hedvábná stehna a zůstal ohromen růžovým pokladem, který se na mě usmíval ze tmy. Řeči o tom, že černošky mají mezi nohama vytahaný kus salátu, jsou absolutně mimo. Maličká a těsná pipinka toho byla důkazem.

Chutnala jako zvláštní směs exotického koření a cukrové vaty. Kdyby mě v lízání nezastavila, asi bych si její klín vychutnával klidně celou noc. O dost bych ale přišel.

Chystala se mě totiž proškolit v tom, jak by správně měla vypadat poloha na pejska, v jejím podání tedy spíš na nenasytnou hyenu. Se zadkem totiž uměla opravdová kouzla a já si připadal, jak kdybych hodil péro do pračky.

Esi byla divoká, přirozená a zcela bez zábran. Pokud jde o hlasitost, nedivím se, že se na mě puritánská sousedka ještě další měsíc mračila. Po prvním čísle se africký uragán prohnal po dalších místnostech u mě doma, aby mě nakonec ponechal zcela vyčerpaného (ale absolutně spokojeného) ležet v posteli.

Černý kontinent a HIV/AIDS

S holkou z baru bych se bez gumy nevyspal a bez nějakého pokrytectví přiznám, že u černošky z Ghany jsem byl dvakrát opatrný. V Africe podle různých odhadů žije až 70% všech HIV pozitivních a počet úmrtí na AIDS je na tomto kontinentě několikanásobně vyšší než u nás v západní a střední Evropě. V roce 2009 umřelo v Ghaně na AIDS 18 tisíc lidí. U nás v ČR, která má přibližně dvakrát méně obyvatel, umřelo ve stejný rok na AIDS celkem 13 lidí. Tomu říkám rozdíl a důvod, proč bez šprcky nezasunout!

Nezapomenutelný výlet do Afriky


Velký zadek = velké štěstí
Velký zadek = velké štěstí

Můj první sex s černoškou byl naprosto skvělý. O to větší škoda, že se mi nic takového zatím nepodařilo zopakovat. Černošky z bordelů jsou prý docela lenivé, takže čekám raději na vhodnou příležitost.

Chtěl bych opět zažít tu bezprostřednost a animalitu, kterou vám drtivá většina bílých holek s tuctem mindráků nikdy nedá. Vzpomínám nostalgicky na Esi a radím všem samcům:

Pokud budeš mít šanci seznámit se s holkou z Afriky, neváhej ani sekundu. Jakmile to jednou zkusíš s černejma, už nikdy nebudeš chtít s jinejma.

Související témata

Související hračky

Vybíráme z e-shopu