Sexuální turistika: Kam vyrazit za levným sexem?

Udělejte ze své dovolené sexuální cestu za dobrodružstvím, zjistěte jak šukají jiné kultury, obohaťte svůj klasicky český repertoár o krásnou cizinku. Je to snazší, než si myslíte.

Sexuální turistika: Kam vyrazit za levným sexem?

Pokud nejste jako správný taťka nucen vyrazit s rodinkou do Českého ráje, neexistuje rozumný důvod, proč si letošní dovolenou nenaplánovat do některé z destinací, kde holka stojí méně než panák rumu. Tady jsou moje zkušenosti se sexuálním turismem, které se vám na cestách budou hodit!

Exotické destinace nabízí víc než jen hezké počasí a památky
Exotické destinace nabízí víc než jen
hezké počasí a památky

Rok co rok vyrážím s kamarády na dovolenou. Typická partička nadržených hovádek s cílem pořádně se ožrat, sbalit nějakou mušli a roztočit poslední drobák. Navštívili jsme Zakynthos, Mallorcu, Thajsko a třeba i Kubu.

Výběr záleží víceméně na tom, kam se nám podaří sehnat levné letenky a kde není problém sehnat holky. Čtete správně, nejsem Mirek Dušín, abych se na dovolené obtěžoval seznamováním.

Řecké a španělské erotické dobrodružství


Holky v řeckých barech také nepatří mezi úplné slušňačky
Holky v řeckých barech také nepatří
mezi úplné slušňačky

Za holkami, které vám představí nový rozměr pojmu all inclusive, nemusíte daleko. Rájem sexu za pár eur je také Španělsko a řecké ostrovy. Konkrétně na Zakynthosu jsem v letovisku Laganas zažil hodně zajímavé momenty, když se o mě dvě ťápoty v baru skoro popraly. Paradoxní bylo, že holky nebyly Řekyně, ale Rusky, které si jezdí na dovolenou přivydělat ojížděním chtivých turistů.

Rozhodně vám nedoporučuji chodit do strip barů, kde z vás vytáhnou klidně i 200 eur prakticky za nic. Docela spolehlivě fungují v hledání holek místní taxikáři a naháněči. Jeden z nich mi v Madridu dohodil fakt pěknou Španělku s obříma dudama, která si za vybroušenej zážitek řekla 40 eur a ještě mi dala voucher na slevu do restaurace.

 • Nezapomeňte na to, že prostituce je v mnoha zemích ilegální a postih může hrozit i vám. Stejně tak si dejte pozor na minimální věk, ten se stát od státu liší. Sexuální turistika je vzrušující, ale také je pouze na vaše triko. Až se dostanete do průseru, tak mi nevolejte!

Plážové koketování mě přestalo bavit


Lákavé, ale příliš namáhavé sousto pro lenocha jako já
Lákavé, ale příliš namáhavé sousto pro lenocha jako já

Zkoušel jsem to, ale člověk celý den obchází kočky na pláži, kupuje hektolitry piňakolády, pak se složitě domlouvá a když to přeci jen klapne, modlí se, aby ho zoufalá turistka nepronásledovala po zbytek pobytu. Postupem času jsem zjistil, že nejrychlejší cesta k sexu je také nejlevnější.

Výbava sexuálního turisty

Kondom – vezměte si svůj koupený v česku, ověřenou značku, nespoléhejte na místní automaty nebo prodejny, kdoví co tam mají za kvalitu.

Intimní hygiena – v horkém létě, na cestách a cizích místech se určitě vyplatí dbát zvýčené intimní hygieny, takže si přibalte antibakteriální mýdlo. Bude to pro vás bezpečnější i příjemnější.

Lubrikační gel – malá lahvička v batohu může zachránit nepříjemné zadrhnutí. Když vy budete mít kondom, těžko říct, zda by to ta holka sama uvlhčila.

Totalita, doutníky a žhavé Kubánky

Kubánky jsou nádherné, usměvavé a za hubičku
Kubánky jsou nádherné, usměvavé a za hubičku

Když vyrážíte jako úplný neználek na Kubu, absolutně netušíte, co vám tento ostrov v Karibiku může nabídnout. Má veškerou zábavu pod palcem Castro? Nebudu muset zůstávat jen na hotelu? A pak jste první večer v Havaně a pochopíte, že se rozhodně nudit nebudete. Na ulicích to žije a prakticky ihned se na vás přilepí best friend, který je připraven sehnat vám všechno od doutníků po lásku jeho mladší sestry.

Když jsem mu naznačil, že bych rád společnost, do pěti minut mi přivedl na výběr tři holky. Žádné hydry, ale opravdu hezké Kubánky! Jednu jsem si vybral a společně jsme zapluli do ulic noční Havany. Když už mě vedla asi patnáctou ulicí, byl jsem smířen s tím, že mi někde za rohem její kámoši bodnou nůž do břicha.

Najednou otevřela dveře oprejskaného domu, vyšli jsme do druhého patra a vstoupili do bytu, kde v první místnosti koukala na televizi starší usměvavá žena. Řekl bych, že babička. Jako slušný hoch chystající se ošustit její vnučku jsem pozdravil a zmizel v zadní místnosti. Tam ze mě dívka vydyndala 30 babek a dala se do práce. Řeknu vám, že Kubánky mají v těle rytmus a při sexu si připadáte, jak kdybyste tančili salsu. Skvělý zážitek a jak se ukázalo, cenovku má na sobě dle mého skromného odhadu tak 80% mladých holek v Havaně. Dobré vědět!

TOP 10 míst pro sexuchtivé dovolenkáře


Za pár thajských bahtů si užijete tak, že vám bude docházet dech
Za pár thajských bahtů si užijete tak, že vám bude docházet dech
 1. Thajsko

 2. Filipíny

 3. Kuba

 4. Rusko

 5. Litva

 6. Brazílie

 7. Kambodža

 8. Indonésie (Bali)

 9. Tchaj-wan

 10. Jižní Korea

Kolem 15. místa se v žebříčcích umisťuje Česká republika, což rozhodně není vůbec špatný výsledek. I když… jak se to vezme.

Slovníček sexuálního turisty

Není potřeba si lámat hlavu s tím, že neznáte cizí řeči. Zóna erotiky naštěstí hovoří na celé zemi společným jazykem. Hodit se vám budou určitě tato slova: oral, sex, fuck, anal.

Nezapomeňte také mluvit o ceně. Všude by mohla zafungovat fráze "How much" (za kolik). Kdybyste si nerozuměli, použijte tužku a papír, kam si napíšete číslice.

Thajsko: holky, neony, bary a sexuální dusno


Když se vám nějaká zalíbí, neváhejte se zeptat, jestli nemá péro
Když se vám nějaká zalíbí,
neváhejte se zeptat, jestli nemá péro.
Takových je tam celkem hodně.

Asi žádná jiná země neumí lákat sexuální turisty tak moc jako Thajsko, kde jsem byl s partou v roce 2013. Když jsem se poprvé rozhlédl po Sukhumvit Road v hlavním městě, hned mi bylo jasné, že legendy nelhaly. Všude kolem holky, neony, bary a sexuální dusno.

V Bangkoku můžete narazit asi tak na 15 různých druhů šlapek, ale u každého z nich platí jedno pravidlo! Ty nejkrásnější holky jsou na 99 % ladyboy s dařbujánem mezi nohama. Sbalit se vás budou snažit holky na ulici, v masážním salónu, v karaoke baru, v nočním podniku a před vstupem do hotelu. Mít sex s cenou v přepočtu do 700Kč zkrátka není problém. 

 • Největšího majzla si dejte na zdraví!!! Mnoho vilných kočiček již mělo spoustu dobrodruhů před vámi. Je to horší jak sjíždět veřejnou skluzavku s holým zadkem. Nedělejte machry a rozhodně si vždy berte kondom!

Všude se šuká dobře, doma nejlépe?

Role sexuálního turisty je vzrušující a já osobně si nedokážu představit dovolenou, kde bych byl odkázán pouze na seznamování se slušnejma holkama. Během těch 8 až 14 dní člověk toho moc nestihne, tak proč si ten život (pochopitelně sexuální) neulehčit. Pokud nejste pako a umíte si hlídat šrajtofli, nemáte se kromě breberek čeho bát.

Vybíráme z e-shopu