Sex před zrcadlem je jak vstupenka na skvělé péčko

Zrcadlo v domácnosti nemusí sloužit jen pro kontrolu toho, že jste si správně vyčistili zuby. Následujte kroky zkušeného proutníka a pořiďte si zrcadlo do ložnice. Sex před ním vám přinese jiný rozměr postelových hrátek a i obyčejné polohy dostanou novou šťávu!

Sex před zrcadlem je jak vstupenka na skvělé péčko

Inspirace v bordelu

Opět se zadařilo a deník Nadsamce se rozrůstá o další zápis, tentokrát v kategorii podnapilý barový úlovek. Ucházející bruneta před třicítkou čerstvě po rozchodu otvírá dveře mojí mistrovské komnaty, kleká si nahá na okraj postele a špulí prdelku. Takovou pozvánku by neodmítl ani katolický kněz. Neváhám a jdu do akce.

Děláme to zezadu bez lásky, oba nás to očividně baví, ale za mě tomu pořád k dokonalosti něco chybí. Jako chlap otupělý stovkami hodin sledování porna chci mít mnohem lepší výhled. Chci vidět houpat kozičky, chci sledovat výrazy jejího obličeje, chci toho vidět mnohem víc. A pak mi to došlo. Musím si co nejdřív pořídit zrcadlo do ložnice! Začal jsem si v duchu nadávat, že mě to nenapadlo dřív, vždyť ho mají na zdi snad v každém lepším bordelu. A tam moc dobře ví, co nás hříšníky rajcuje!


Se zrcadlem v ložnici strávíte sexem mnohem víc času.
Pozor, se zrcadlem v ložnici strávíte sexem mnohem víc času.
  • Nás chlapi vzrušují především vizuální podněty, a proto koukáme z jednoho výstřihu do druhého, obdivujem zadečky v legínách a při sexu chceme mít o všem přehled. Mnohem víc také preferujeme sex při rozsvíceném světle.
  • Naproti tomu vzrušivost u žen je mnohem složitější a vizuální dojem je pro jejich křehké dušičky jen jedním kouskem z velké skládačky.

Zrcadlo garantuje skvělý sex

Překonal jsem odpor k nejmenovanému švédskému obchodu s nábytkem, vyrazil na nákupy a vrátil se domů s velkým zrcadlem, které se zabydlelo na skříni vedle postele. Z nedočkavosti jsem obepsal pár jistých kontaktů z mobilu, abych pár hodin na to otvíral dveře kamarádce s lahví vína. Nepřekvapivě jsme skončili v pelechu a já už teď s klidem můžu potvrdit, že sex před zrcadlem je jak vstupenka na skvělé 3D péčko v UltraHD rozlišení. Běžné polohy mají úplně jinou šťávu, když je máte možnost sledovat z různých úhlů a zároveň si režírovat, co zrovna chcete vidět. Všiml jsem si, že i kámoška se nechává pohledem do zrcadla hypnotizovat a aspiruje přinejším na porno Oscara za nejlepší ženský výkon v hlavní roli.


Se zrcadlem v ložnici strávíte sexem mnohem víc času.
Pozor, se zrcadlem v ložnici strávíte sexem mnohem víc času.

5 poloh, které si před zrcadlem vychutnáteSex zezadu ve stoje před zrcadlem.
Pozice zezadu před zrcadlem.
Zdroj: Said Rajabov

1. Obrácený koníček

Ležíte na zádech, žena si na vás nasedne, ale není k vám otočená čelem, ale zády. Vy se můžete kochat pohledem na prdelku a když budete chtít, stačí mrknout do zrcadla a vidíte vše ostatní. Delikátní záležitost!

2. Zezadu

Oblíbená klasika získává nový rozměr, když máte možnost vidět, co za čuňačinky probíhá vepředu. Ať už jsou to pohupující prsa, nebo sexy výrazy vaší milenky, když pronikáte do její růžové svatyně.

3. Zezadu vestoje

Pokud vám nevadí zapatlané zrcadlo (jako že určitě nevadí), přimáčkněte partnerku přímo na něj a užijte si sex zezadu vestoje. Maximální blízkost odrazu v zrcadle je pekelně rajcovní.

4. Poloha 69

Lze ještě nějak vylepšit pohled, který se muži nabízí při lízání ženského klína? Jasně, když má možnost u toho občas zkontrolovat, jak mu ho žena poslušně kouří.

5. Vyhlídka

Sedněte si na postel s nataženýma nohama a nechte na sebe partnerku obkročmo nasednout zády k vám. Nakláněním vpřed si sama určuje míru stimulace, vy máte možnost tahat jí za vlasy a v zrcadle se oba přesvědčíte o tom, že na tenhle sex jen tak nezapomenete.

Kam zrcadlo umístit?

Sex před zrcadlem je až nebezpečně návykový (stejně jako si sex natáčet na kameru v rámci budování domácího archivu, ale o tom zas někdy jindy). A kam ho šoupnout? Můžete ho umístit na úroveň výšky postele, například na šatní skříň či zeď. Já osobně se chystám umístit ještě jedno velké zrcadlo přímo na strop, kam jsem původně chtěl nainstalovat televizi, než jsem zjistil, že je to blbost.


Čím větší zrcadlo, tím lepší výhled...
Čím větší zrcadlo, tím lepší výhled...

Od dalšího zrcadlového přírůstku si slibuju ještě trošku lepší zážitek při dalších postelových dobrodružstvích. Asi na tom doopravdy něco bude, že chlapi potřebují při sexu vidět, že odvádí dobrou práci. A díky zrcadlu máte hned o jeden pohled navíc.

Rady ptáka Votvíráka

Rozhodně nepatřím mezi kutily, kteří by o víkendech v kůlně stavěli závoďák a při pohledu na matičku hned věděli, jak velký klíč mají použít. Při připevňování zrcadla na skříň se mi tak nejvíc osvědčila oboustranná a pořádně silná lepící páska, kterou seženete v každém hobby marketu.

Je to snadné, takže žádné výmluvy

Pro umístění na strop doporučuji sáhnout po průhledných úchytkách na strany zrcadla, nebo po speciálních lištách (lyžinách). Ty bude nutné navrtat na strop. K zrcadlu je stačí přilepit páskou. Lišty se do sebe následně zacvaknou a vše drží. 

Někteří lidé doporučují i suché zipy, ale ty bych se na strop asi bál použít. Pokud si s upevněním nebudete vědět rady, neváhejte se zeptat přímo v obchodě. Jen možná prodavači neříkejte, jaký je váš skutečný motiv pro upevnění zrcadla. Mohl by vám začít závidět!

Něco pro inspiraci

Nakonec přikládám něco pro ty, kteří v ložnici ještě zrcadlo nemají, aby věděli o co přichází...

Čuňačinky před zrcadlem Čuňačinky před zrcadlem Čuňačinky před zrcadlem

Vybíráme z e-shopu