Tetování intimních partií: sexy malůvky, se kterými se v posteli odlišíte

Chcete se v posteli odlišit? Tetování intimních partií může být vyznáním, vtípkem nebo funkční ozdobou, která vaši polovičku navede rovnou k cíli.

Tetování intimních partií: sexy malůvky, se kterými se v posteli odlišíte

Obrázky na kůži nejsou v dnešní době ničím výjimečným. Potetované ruce nebo nohy má dneska kdekdo. Ale co takové tetování penisu, dámských intimních partií, bradavek nebo dokonce řitního otvoru? To je teprve vzrůšo! Chcete vědět víc? Přečtěte si vše o malůvkách, které jsou běžně skryté pod spodním prádlem.

Na lidském těle asi neexistuje jediný kousek kůže, který by se nedal potetovat. Různobarevně pomalované končetiny už takřka nikoho nepřekvapí, ale i v oblasti tetování se najde něco, co vyvolává spoustu otázek i mezi skalními příznivci tohoto druhu umění. Řeč je o tetování těch nejcitlivějších partií.

Víte, že?

Tetování intimních míst není žádná novinka. Podle odborného časopisu Journal of Urology si lidé své genitálie zkrášlovali už v dobách paleolitu. Některé kmeny dokonce využívaly tetování genitálií jako součást svých slavnostních zvyků. Takže se nenechte odradit předsudky, že je tetování pouze pro vězně a kriminálníky – není to pravda!

Tetování Venušina pahorku
Tetování Venušina pahorku (tatérka: Anaïs B. Tattoo, Belgie)
Pánské intimní tetování
Intimní tetování amerického rappera Zillakami (zdroj: reddit.com)

Intimní tetování z pohledu tatéra

Proč si lidé nechávají potetovat své genitálie? A co všechno si na tato místa nechávají vytetovat? Jaké jsou trendy? Proklepli jsme si dva zkušené české tatéry, kteří nám intimní tetování představili ze svého pohledu.

Bekus-art

,,Intimní tetovaní bych zařadil mezi to “extrémnější“. Jako takové, nedosahuje takové četnosti a oblíbenosti, jako tetování na místech klasických. Kdybych to mohl odhadnout procentuálně, tak bych si tipl, že intimní tetování v našem studiu dosahuje cca 3 %.

,Co se motivů týče... Je opravdu výrazný rozdíl mezi tím, co chce dotyčný tetováním vyjádřit. Někdo může zakrývat nepěknou jizvu. Další se nechává tetovat z čistě masochistických důvodů, někdo další chce upozornit, jak je pro něj toto místo důležité. Pak jsou zde důvody, které slouží jako jakési nalákání právě do těchto míst. Důvodem může být i estetická krása motivu. Motivy jsou velice různorodé, někomu se líbí kytka, jinému přijde sexy třeba drak. Vše je pak závislé na tom, na kterém intimním místě se tetování nachází.“

 Bekus – Studio Bekus Art Style

Tomáš Prokop

,,Intimní tetování má hromadu příznivců, ale není to často vidět, neboť intimním rozumíme bradavky a dvorce, penis, žalud, šourek, pahorky, vulvu, oboje pysky, klitoris a hráz - tato místa běžně moc nevystavujeme. V BDSM vztahu se často tetují "majetkové značky" aby bylo poznat, komu ten nástroj lásky patří.

Dnešní trendy jsou spíše o ozvláštnění osoby jako takové nebo o zkoušení nové, zajímavé bodyartové součásti těla. Jeden náš klient si nechal na penis vytetovat měrku. Detailně to prý byla hloubkoměrka :-). Často také tetuji různé vtipné návody k použití. Muži upřednostňují kruhy a ornamenty na penisu, ženy a dívky často volí hvězdičku okolo análního otvoru, tattoo na dvorce a bradavky, anebo jsem také dělal přebarvení malých stydkých pysků. Slečna je totiž chtěla mít úplně černé :-). V kombinaci se zlatými kroužky se jednalo o moc pěkný výtvor.

Tomáš Prokop – Studio Me

Tetování penisu
"Hloubkoměrka", kterou svému klientovi vytvořil Tomáš Prokop ze Studia Me (zdroj: archiv Studio Me)
Tomáš Prokop - Studio Me
 Tomáš Prokop má s intimním tetováním bohaté zkušenosti (zdroj: archiv Studio Me)

Chcete intimní tetování? Promyslete to!

Mít na těle tetování je super věc, ale než se necháte zkrášlit na věčné časy, měli byste promyslet následující:

Opravdu to chcete?

Nepodléhejte trendům a nechte se potetovat pouze na základě vlastních tužeb. Tetování s vámi bude pravděpodobně až do konce života. Budete chtít mít hvězdičku okolo řitního otvoru i za dva roky? Myslete na to, že odstranění obrázku stojí několikanásobně víc, než jeho vytetování.

Nejste si jistí? Pořiďte si sexy dočasnou tetovačku, která za pár dní zmizí. 

Vybrat motiv není jen tak

Viděli jste na internetu super roztomilý obrázek kočičky a chcete, aby vám už zítra mňoukala na penisu nebo stydkém pahorku? Nebuďte hrrr, tahle kočička by vás mohla hodně rychle omrzet.

Motivy se snažte nekopírovat z internetu. Opravdu chcete mít na penisu stejného hada, jako tisíc vašich předchůdců? Motiv tetování by měl nejlépe vycházet z vaší hlavy. Jak říká Bekus ze Studio Bekus Art Style: ,,Výběr motivu je opravdu individuální. Ten kdo tetování chce, motiv velice dobře cítí“.

Výběr tatéra

Výběr tatéra není radno podceňovat. Ano, občas to znamená si připlatit nebo cestovat přes půl Česka, ale věřte, že to za to stojí. Studio, okolo kterého chodíte každý den z práce, sice vůbec nemusí být špatné… ale taky může. A pokud vám genitálie zkrášlí kámoš Franta, bude to sice za pár šlupek, ale dříve nebo později budete svého rozhodnutí trpce litovat.

Jak vybrat toho nejlepšího tatéra? Zeptejte se svých potetovaných známých, s jakým tatérem byli spokojení, zabrouzdejte internetem, přečtěte si recenze a hledejte tvorbu, která se vám opravdu líbí.

Tetování prsou
Vkusné tetování prsou po mastektomii (zdroj: boredpanda.com). 

Jak moc bolí tetování genitálií

Pro někoho může být intimní tetování nesnesitelně bolestivé, ale najdou se i takoví, kterým opakované vpichování jehly pod kůži přináší příjemné pocity. Každý má práh bolesti někde jinde a každé místo na těle bolí trochu jinak – proto je vnímání bolesti velice individuální záležitost.

Obecně však platí, že nejméně bolestivá místa na těle jsou ta s nejmenším počtem nervových zakončení a nejsilnější kůží. Z toho vyplývá, že tetování penisu bude bolet o něco více, než tetování paže nebo stehna.

Bekus-art

,,Ano, intimní tetování bolí. Jen pro představu – zkuste si se stejnou intenzitou štípat do ramena, předloktí, stehna... a pak tam :-). Velice brzy poznáte ten rozdíl. Pak už je na každém, aby si rozmyslel, zda tetování zvládne…

Bekus – Studio Bekus Art Style

Tomáš Prokop

,,Intimním tetováním se zabývám už cca 15 let, za tu dobu jsem ozdobil hodně rozmnožovacích orgánů. V našem studiu často děláme intimní tattoo o víkendu nebo večer až do noci - je třeba pomalejší postup a klienti často volí lokální anestezii silnou lidokainovou mastí. To se mi sice moc nelíbí, protože kdo nedá v klidu tattoo na penisu - nemá ho mít, ale zase rádi vyhovíme i bojácným klientům…

Tomáš Prokop – Studio Me

Jak bolí tetování
Kde to bolí nejvíce? Červená místa nejsou nic moc (zdroj: healthline.com).

Péče o intimní tetování: kdy můžete sexovat?

Péče o jakékoliv tetování má svá specifika a pokud ji zanedbáte, může se i ten nejkrásnější obrázek od vyhlášeného umělce proměnit v nepěknou mokvající ránu. Správných postupů existuje rovnou několik a vždy je dobré se řídit pokyny tatéra.

A jak se intimní tetování hojí ? Tomáš Prokop ze Studio Me zodpověděl ty nejdůležitější otázky – třeba za jak dlouho budete moci s “vytuněnými“ genitáliemi sexovat:

Má péče o čerstvé intimní tetování nějaká specifika, hojí se například potetovaný penis déle než ruka?

,,Všeobecně se hojí intimní tattoo dobře - hlavně na vagíně - díky specifickému prostředí. Horší to bývá u pánů, je totiž třeba zdržet se sexu až do zhojení, což mnoho kluků nakonec nevydrží a pak je proces hojení trochu delší. Malé kousky tattoo pak mohou zmokvat a působit trochu nepříjemnosti. Okolí bradavek se hojí parádně, naproti tomu u análního otvoru je třeba úzkostlivě dodržovat hygienu a během hojení používat zásadně vlhčené ubrousky namísto papíru.

Za jak dlouho je možný pohlavní styk?

,,Až je proces hojení dokončen - jakmile zmizí poslední slupičky měnící se kůže, můžeme, pokud budeme opatrní a tattoo bude namazané, a zároveň pokud budeme mít kvalitní erotické pomůcky, pomalu začít sexovat. S neznámými partnery by měli všichni tetovaní zpočátku používat zásadně kondom, a to i ti největší odpůrci, neboť pokožka ještě měsíc po tetování nemá původní pevnost, může se snadněji poškodit a my pak můžeme něco nemilého někde chytit.

Hrozí po tetování nějaké komplikace?

,,Kromě možného úleku nových, neinformovaných partnerů, asi žádné. Jen sranda. Je pravda, že pokud máme intimní tetování, ukazuje to, že je pro nás sexuální život hodně důležitý a neváháme použít i různé finesy či ozdoby. Tudíž, okolí bude pořád žebrat o ukázku. Komplikace mohou nastat hlavně při tetování těch nejcitlivějších částí - klitorisu a žaludu. Je třeba vybrat studio, kde s tím mají zkušenosti, na svém pohlaví přece nenecháme někoho trénovat. Cena v tomto případě nemůže být hlavní důvod.

Ze světa: K čemu penis, když můžete mít draka?

Co člověk, to originál – což u tetování platí dvojnásob. Někomu decentní obrázek nestačí, a zejména mužští odvážlivci si nechávají své reprodukční orgány kompletně “přemalovat“ tak, aby připomínaly nějaké zvíře. Jak se vám to líbí?

Tetování penisu
Dámy, daly byste přednost Makaku nosatému nebo Karetě obrovské?
Tetování penisu
Draka v trenkách nemá jen tak někdo.

Exkurze internetovým bizárem

Tetování je potřeba dělat s rozmyslem a pokud za něj chcete ušetřit, je lepší se netetovat. V opačném případě musíte počítat s tím, že se dílo nemusí podařit. Nutno však podotknout, že někdy je v tom tatér nevinně, neboť pouze plní bizarní přání svého klienta.

V obou případech často vznikají šílené obrázky, nad kterými zůstává zdravý rozum stát. Podívejte se na sbírku prapodivných kérek a dobře se bavte.

Tetování análu
Kdo by netoužil mít dírku jako hvězdičku, plamínek nebo kočičku? Moc lidí asi ne. 
Nepovedené tetování zadku
Tohoto motýla si za rámeček nedáte. Některým lidem tetovací strojek do ruky vůbec nepatří. 
Tetování bradavek
Majitelé všech tří bradavek jsou pravděpodobně velkými šprýmaři :).

Na stará kolena rekordmankou

Většina babiček se věnuje vaření, zahrádce a křížovkám, ale Isobel Varley z Velké Británie byla babičkou z trochu jiného soudku. V roce 2000 byla jmenována “Nejpotetovanější seniorkou světa“ a podle Guinnesovy knihy rekordů měla kérkami pokryto 93 % těla (včetně intimních partií).

Za barevné ozdůbky tato čiperná seniorka, jejíž hlavu a týl zdobilo hned několik vyobrazení penisů, zaplatila více než milion korun. V roce 2015 však tato barevná lady prohrála boj s Alzheimerovou chorobou. 

Isobel Varley
Isobel Varley nebyla obyčejná seniorka

Odstranění nepovedeného intimního tetování

Tetování nevypadá tak, jak jste si vysnili? Už vás omrzelo? Pak ho lze přetetovat (což platí spíše u menších a světlejších obrázků) nebo úplně odstranit. Dermatoložka MUDr. Simona Bedřichová nám prozradila, jak to s tím odstraněním tetování vlastně je.

Lze obrázek přetetovat nebo úplně odstranit?
,,Tetováž lze přetetovat po částečném, nebo úplném odstranění původní tetováže, ale až za určitou dobu, což je 3-4 měsíce po laserovém ošetření. Úplné odstranění je možné a funguje velmi dobře. Je ovšem nutné opakovat jednotlivá ošetření laserem cca 7 – 10x podle velikosti tetování, v rozsahu 6-7 týdnů.
Nelze odstraňovat čerstvou tetováž, je nutné vyčkat, až čerstvá tetováž tzv." vyzraje" a po 4 měsících je možné začít s odstraňováním. Výsledky laserového odstranění jsou velmi dobré a tetováže lze odstranit zcela bezezbytku. Důležité je navšívit laserové centrum, kde mají dobré přístrojové vybavení a již nějaké zkušenosti s touto problematikou.“

Je při odstraňování tetování rozdíl v tom, na jakém místě je obrázek vytetovaný?
,,V efektu odstraňovaní není rozdíl, kde je tetováž umístěna. Samozřejmě jsou místa na těle, která jsou citlivější, např. intimní oblasti. Před samotným laserovým ošetřením lze také použít anestetickou mastičku.“

Kolik stojí odstranění tetování?
,,Cena se samozřejmě odvíjí od velikosti a barevnosti tetováže, zda je tetováž pouze obrysová, nebo vyplněná a kolik bude zapotřebí přesně návštěv, což předem nikdy s přesností neodhadneme. Platí se proto vždy každá návštěva zvlášť. Cena se může pohybovat  od 7 500 klidně až do 95 000, myšleno za kompletní odstranění.“

MUDr. Simona Bedřichová – Klinika Laser Esthetic

MUDr. Simona Bedřichová

MUDr. Simona Bedřichová je dermatoložka a specialistka na laserovou terapii Kliniky Laser Esthetic.
Klinika Laser Esthetic  už od roku 2001 nabízí možnost vylepšení zdraví  a vzhledu pomocí plastické chirurgie, estetické dermatologie, laserové dermatologie a cévní chirurgie.

Tomáš Prokop – Studio Me

Tomáš Prokop-Studio Me

Kosmetické, estetické, laserové a bodyartové STUDIO ME Česká Lípa je hojně vyhledávané místo všemi zájemci o intimní tetování, mikročipy a RFID čipy. Jeho provozovatel Tomáš Prokop se zabývá tetováním a piercingem už zhruba 15 let.

Bekus – Studio Bekus Art Style

Bekus-art

Opavské Studio Bekus Art Style vzniklo v roce 1998 a patří mezi nejlépe vybavená studia svého druhu v České Republice. Celý tým studia preferuje zcela individuální přístup a tvoří individuální motivy na míru jednotlivým klientům. Tatéři ze Studio Bekus Art Style jsou držiteli několika prestižních ocenění z mezinárodních soutěžích pořádaných na Tattoo Conventionech po celé Evropě. 

 

Vybíráme z e-shopu