Vě(t)rná odpovídala na otázky Nadsamce!

Na Twitteru není publikum uslintaných honičů, prozrazuje v rozhovoru Vě(t)rná Skoro 10 tisíc followers, skvělý smysl pro humor a erotika, která umí roztočit fantazii na plné obrátky. To je Vě(t)rná na Twitteru a já měl tu čest jí položit několik otázek. Je exhibicionistka? A kolik nabídek na sex denně dostane?

Vě(t)rná odpovídala na otázky Nadsamce!

Jsem tu nová a trochu ztracená... ale při chuti. Kdo se mě ujme? :) #TWpanna“ Přesně tak zní tvůj první tweet ze 4. května 2014. Dnes už Twitter panna určitě nejsi. Tvůj účet sleduje skoro 10 tisíc lidí. Jsi stále při chuti? A napadlo tě tehdy, že na Twitteru vydržíš tak dlouho?

Oproti průkopníkům českého Twitteru jsem tu pořád ještě krátce, ale aspoň už trošku vím, jak to na téhle stručné síti chodí. Délka příspěvků jednotlivých uživatelů mi byla od samého začátku sympatická, žádné dlouhé čtení – vtip nebo sdělení bez omáčky, ideální mozaika. Brala jsem Twitter jako vhodnou alternativu Facebooku, který z podstaty trvá na reálnosti uživatelů, dokonce jsem věřila, že budou tyhle dvě sítě co do velikosti komunity držet krok. Na druhou stranu je fajn, že „nás starší“ nesmetli na Twitteru třeba teenageři a youtubeři, kteří objevili ještě instantnější kanály. A při chuti jsem pořád, pokud zůstaneme u původního dvojsmyslu ;). Baví mě občas něco utrousit, vyfotit, pobavit se díky vtipným tweetům jiných...

Tvůj profil jsou pikantní/trefné tweety a erotické fotky označené hashtagem #fotovetrna. Jak tě napadlo sdílet osobní fotografie? Jsi exhibicionistka? Online i offline?

Nejspíš to byl zpočátku jen hec, tagy jako #52sukni nebo #ukazkozy každý pojal po svém, včetně pánů :D. Občas se na některém účtu ukázala vyleštěná profi fotka, řekněme glamour nebo soft nude. To se mi fakt líbilo, ale při práci a studiu nemám moc času se s fotkou mazlit, tak jsem zkusila víc mobilní nebo selfie styl. Zároveň jsem si ale nastavila pár vlastních pravidel, takže věřím, že moje fotky můžou vypadat intimně, ale osobní snad nejsou.

Exhibovat pro mě znamená užívat si pozornosti, to mi do jisté míry nevadí, musím to zvládnout i v reálném životě, ovšem i soft erotika v našem světě bývá považována za kontroverzi, takže trochu zbaběle nemíním odkrýt svou celou identitu. A tím možná budu spíš patřit do čehosi jako „klubu anonymních exhibicionistů“. Ani offline mi nahota nevadí, zase to ale má malý háček. Musím cítit, že okolí je naladěno podobně. Takže nějaké adrenalinové odhalování na nádraží není pro mě.

Co tě nejvíc baví na sdílení osobních fotek – jsou to reakce, nebo třeba jen pocit, že ostatním dráždíš jejich představivost?

Nebudu lhát – potěší mě pozitivní reakce, vždycky a každá zvlášť. Ale nejvíc se u každého takového tweetu asi těším na to, jak se sama trefím v odhadu, čím a jestli zaujme. Je zajímavé, jak pro mě obyčejná nebo snadno pořízená fotka někdy vyletí popularitou nad všechny, které by měly mít přípravou či úsilím mnohem lepší odezvu u těch, co mě sledují.

Sledují tě hlavně muži a sama přiznáváš, že si s nimi na Twitteru nejlépe rozumíš. Kolik nabídek na seznámení dostáváš? Nějaký ten dick pic?

Tohle je možná zvláštní, ale nabídky k seznámení se nijak nehrnou. Možná jedna dvě měsíčně, pokud počítám i pozvání na kávu. Jsem ale na tohle skóre hrdá, především mám díky tomu dojem, že na Twitteru není publikum – promiňte mi ten výraz – „uslintaných honičů“, ale celkem tolerantní sestava roztomile ujetých osobností v dobrém slova smyslu.

Nedávno jsem se snažila dobrat počtu intimních fotek od mužů, které mi kdy na Twitteru poslali do soukromých zpráv, a jsem určitě pod pěti. Možná něčím odradím ty přímější hned zkraje naší vzájemné interakce, ale mám z toho nízkého čísla velkou radost – vulgarity a urážek jsem se původně trošku obávala.

Měl možnost tě některý z tvých followers poznat osobně? Třeba aniž by věděl, že jsi to ty?

O pár lidech jsem přesvědčena, že už jsme se tváří v tvář potkali. Zároveň ale doufám, že oni to neví. A možná jen sleduji já je, takže to ani nejsou „mí followers“.

Pak je tu druhá strana – moje touha několik málo svých Twitter-přátel potkat. Snad už brzo nabudu jistoty, že v jejich případě mi žádné riziko z prozrazení nehrozí a svůj malý sen setkat se s těmi světoběžníky i přírodními tvory si splním.

Dovolím si přeskočit z internetu do reálného světa a zeptat se tě, jaké největší přešlapy podle tebe chlapi dělají, když se tě snaží sbalit?

Přílišná sebejistota nesluší snad nikomu a už vůbec ne při seznamování. Při prvním setkání nepotřebuji vědět, že má drahé auto, práci snů a hodně peněz. Chlapi, pokud nehledáte cosi méněcenného, ale opravdovou ženu, kroťte své ego, nemluvte, poslouchejte, vciťte se, plňte přání...

Zdá se mi to, nebo drsnějším sexem bez keců kolem nepohrdneš? Nebo záleží na náladě?

Na co řeči? Stačí konat ;-). Tělo rádo odpoví. Ale samozřejmě ve vší počestnosti (čili nezávazně), ke spokojenosti všech zúčastněných.

Co ti dokáže ve vztahu 100% prozradit, že je chlap nepoužitelnej a pro další radovánky nevhodnej?

Na to mám už celkem citlivé senzory. Kromě dosažení určité základní úrovně slušnosti, neagresivity, tolerance a nalezení pár společných témat k rozhovoru ještě trvám na tom, že pravý muž

  • se nevnucuje,
  • nelituje,
  • pozná míru,
  • má vtip a
  • je pozorný.

Říkám tomu nemoderní pětiboj.

A zpět na internet! Prozradíš speciálně čtenářům tohoto článku něco pikantního o sobě, co zatím nikdo z tvých followers na Twitteru neví?

Co je v dnešní době pikantní informace? Kdo s kým a za kolik? Vidíš, třeba kdysi jsem si vážně hrála s myšlenkou, že si nechám platit za to, co mě baví a stejně dělám denně zadarmo. Občas se přistihnu, jak si to ve fantaziích zkouším, třeba při čtení blogu od @piseme. Ve skutečnosti mi ale sex v jakékoliv podobě kromě tělesných a duševních prožitků nic dalšího nepřináší. A smutná ani nenaplněná určitě nejsem.

Závěrem už jen dotaz – nebudeš pořádat konkurz na fotografa tvých fotek na Twitter? Já se hlásím bez nároku na honorář!

No jéje, konkurz běží neustále, jenže mimo @vetrna. Nikdy jsem nedělala modeling, nikdy jsem nefotila s profesionály a ani nemyslím, že na to mám. Ale zkusila bych to ráda. A možná i víc než jen soft obrázky z Twitteru ;).

Rychlá navigace

Související témata