Zážitky se silikonovou pannou: "Je to spíš pro sexuálně zkušenější"

Znáte film Trosečník s Tomem Hanksem? To je ten, kde si na pustém ostrově Hanks vytvoří společníka z kopacího míče. Dokonce mu dá i jméno. Kdyby měl k dispozici společnici, o které bude dnes řeč, možná by z ostrova vůbec nikam nespěchal. Budeme se totiž bavit o realistické silikonové panně Sex Doll, a to rovnou s jedním jejím vlastníkem, pro kterého je jeho panna už několik let jedinou přítelkyní.

Zážitky se silikonovou pannou: "Je to spíš pro sexuálně zkušenější"

A koho dnes budu zpovídat? To se bohužel nedozvíte, neboť si přeje zůstat v anonymitě. Budeme mu tedy říkat třeba Jiří. Jiří není na první pohled někdo, do koho byste silikonovou společnici řekli. Možná tak živou společnici se silikonovým poprsím. Je úspěšným obchodníkem v zahraniční firmě a velkou část jeho života tvoří cestování. Časová vytíženost pro něj byla hlavní překážkou k tomu, aby si udržel partnerky.

Po určité době mu s hledáním žen pro vážný vztah došla trpělivost a přešel spíš na „lehčí“ ženy. Ani s těmi ho to však dlouho nebavilo, a pak už Jiřímu zůstala jen na první pohled šílená myšlenka koupit si umělou pannu, která na fotkách vypadala skoro jako živá.

Dnes už jsou to tři roky, co s ním jeho sex doll v pořizovací hodnotě 120 tisíc korun žije a cestuje po světě. Ač se to může na první pohled zdát nepochopitelné, pan Jiří tvrdí, že konečně našel v otázce vztahů ve svém životě štěstí. Jak takové soužití s němou přítelkyní probíhá? Zeptal jsem se na to za vás.

Rozhovor s majitelem realistické panny

Sex doll v realistické póze
Sex doll v realistické póze

Jiří, na úvod bych se asi zeptal, jak moc vážně svou sex doll berete. Tedy jestli má jméno, své vlastní oblečení a jestli vás jako skutečná přítelkyně také všude doprovází.

Jméno má, ale s dovolením bych si jej nechal pro sebe. Oblečení má také, ale zřejmě ne tolik, jako živá přítelkyně. Beru ji s sebou všude, kam je to možné a kam se to vyplatí. Někdy mám nabitý program, během tří dnů vystřídám třeba čtyři města a hned zase mířím domů. No, a jelikož samozřejmě necestuje na sedadle vedle mě, nevyplatí se mi tahat s sebou zbytečně kufr navíc, když vím, že bych jej ani neměl čas otevřít.

Berete ji vůbec jako plnohodnotnou partnerku, když většinu času tráví ve vašem cestovním kufru? Není to spíš jen erotická pomůcka?

Pro mě splňuje všechny požadavky, které bych měl i na skutečnou partnerku, takže za sebe ji mohu označit za plnohodnotnou přítelkyni. Ale neuráží mě, když ji někdo vidí jako erotickou pomůcku, nebo silikonovou pannu. Jsem si vědom toho, že není živá, až tak mi ještě nepřeskočilo. Ale když sedí třeba na pohovce, navozuje u mě pocit, že nejsem v místnosti sám, a to mi vyhovuje.

Takže ji nevytahujete jen pro potřeby sexuálního uspokojení, ale je přirozenou součástí vaší domácnosti?

Ano. Tedy pokud jsme zrovna doma. Ale i v hotelu na mě vždy čeká, až se vrátím z práce.

A když takhle večer dorazíte po pracovním dni na pokoj a vaše sex doll tam na vás čeká, pozdravíte ji třeba? Dáte jí polibek na přivítanou?

Jistě. Nemám to tak, že bych si s ní dlouze povídal, ale zvykl jsem si na ní mluvit hned od začátku. Kdybych mlčel, asi bych se cítil trošku divně. Mluvení a dotyky ale pomáhají skvěle dotvářet iluzi, takže nemám důvod přemýšlet nad tím, koho ve skutečnosti zdravím, nebo líbám.

Vaši iluzi ale asi narušuje, když musíte svou pannu uložit před cestou do kufru, nebo ji někam schovat třeba před návštěvnou, ne?

Realistická panna ve sportovním outfitu
Realistická panna ve sportovním outfitu

Před dalšími lidmi se s ní příliš nechlubím, to je pravda. Ale asi i díky tomu cestování jsem si zvykl, že okolo mě není pořád, takže když je na pár hodin ve skříni, než návštěva odejde, nijak zásadně kvůli tomu netrpím a jí to pak vynahradím.

Najde se ve vašem okolí někdo, kdo o vaší netradiční přítelkyni ví, takže ji před ním neschováváte?

Ano, pár osob z mého nejbližšího okolí o ní ví. Kromě mého nejlepšího kamaráda ještě sestra a mamka.

A sestra i mamka vás pochopily?

Popravdě řečeno jsem žádné pochopení nečekal. Spíš jsem jim to tak nějak oznámil jako hotovou věc. Hlavně mamka asi dvakrát nadšená není, zejména z pohledu vnoučat, ale já se řídím tím, co mě dělá šťastného.

Rozumím. Většina našich čtenářů si pravděpodobně z různých důvodů na skutečnou sex doll jen tak nesáhne. Jak je to s avizovanou realističností těchto panen? Vážně dokáží v posteli nahradit skutečnou ženu?

Zpočátku jsem byl taky skeptický, ale sex doll mě velmi rychle přesvědčila o tom, že je pro mě jako dělaná. Pro lidi, kteří by o něčem takovém přemýšleli bych jen podotkl, že podle mého názoru jde spíš o záležitost pro sexuálně zkušenější lidi, kteří už ví, co přesně v posteli chtějí. Pokud jste začátečník, kterého vzrušuje už jen představa, že si na holku bude moci kdekoliv sáhnout, sex doll vás dlouho uspokojovat nebude. Realita je taková, že jste na to sám, takže fantazie a jasná vize toho, co chcete, je základ. 

Plánujete někdy svou aktuální pannu vyměnit za technologicky vyspělejší model?

Jasně, proč ne. Pokud uvedou do praxe všechna vylepšení, která slibují, pravděpodobně novinky vyzkouším. Naštěstí je to tak, že si nemusíte zakoupit novou pannu. Jen jim pošlete svou stávající a oni zachovají obličej i všechny tělesné specifika, takže vám domů zpátky dorazí ta samá, jen bude umět pár nových vychytávek.

Panny Sex Doll jdou co se schopností a funkcí týče rychle dopředu. Dle výrobců už prý brzy budou obsahovat desítky nových senzorů, díky kterým budou schopny reagovat na konkrétní typy sexuální stimulace například vzdycháním, pocením se, nebo dokonce vyměšováním napodobeniny poševního sekretu.

Ve fázi testování jsou nyní údajně i první pánevní pohyby, díky kterým budou nové verze Sex Doll poprvé schopny svého majitele při styku aktivně uspokojovat.

Nestává se vám občas, že máte chuť svou sex doll schovat a vyrazit ven sbalit nějakou skutečnou ženu?

Vůbec ne. Nevím, jestli je to počtem sexuálních partnerek, které už jsem vystřídal, nebo tím, že mi na mém současném vztahu prakticky nic nechybí. Nicméně představa, že bych musel jít někde v zahraničí po celém dni práce večer ještě do baru a tam se opět pokoušel udělat dojem na nějakou naivní slečnu, pro mě už nějakou dobu není atraktivní.

Na závěr ještě jedna otázka. Stalo se vám někdy s vaší sex doll něco úsměvného?

Sex doll sedící u jídelního stolu
Sex doll sedící u jídelního stolu

Jednou se mi na letišti ve Frankfurtu stal takový menší trapas. Měli tam tehdy nějaké zpřísněné kontroly nebo co a i mezi už odbavenými kufry vybírali namátkou některé, které pak znova projížděli skenerem. Tehdy pro mě přišel příslušník ostrahy, ať jdu s ním. Vůbec jsem nechápal, co se děje, dokud jsem neuviděl svůj kufr, ve kterém byla sex doll. Nevím, jestli byli kvůli těm přísnějším opatřením tak paranoidní, nebo co jim ty jejich přístroje ukázaly. Každopádně měli pocit, že v kufru vezu něco nepovoleného a chtěli ho otevřít. Ty jejich zvědavé pohledy nikdy nezapomenu. Podezření bylo rázem pryč a tvářili se, že by si chtěli pannu prohlédnout pořádně zblízka. Ale nakonec jsem jim vše vysvětlil a nechali mě jít. Na nějakou exhibici jsem ostatně neměl čas. Asi mají taky dobrou historku na vyprávění.


Související hračky