Masážní a lubrikační gel Nori 2 in 1, 150 ml

Výprodej
Masážní a lubrikační gel Nori 2 in 1

Vychutnáte si smyslné doteky i sex plný vášně

Užijte si smyslnou masáž celého těla, která volně přejde ve vášnivé milování. Masážní a lubrikační gel Nori 2 in 1 vám dodá potřebnou kluznost při masáži i sexu. Gel obsahuje extrakt z mořských řas, díky kterým je velice hebký, kluzký a příjemný na pokožce.  Více
  • obsahuje extrakt z mořských řas
  • můžete jej bezpečně používat s latexovými kondomy i erotickými hračkami
  • v praktické plastové lahvičce s dávkovačem
skladem

Kdy zboží dostanu?
455

355

ks
Popis a parametry
Masážní a lubrikační gel Nori 2 in 1, 150 ml

Užijte si smyslnou masáž celého těla, která volně přejde ve vášnivé milování. Masážní a lubrikační gel Nori 2 in 1 vám dodá potřebnou kluznost při masáži i sexu.

Gel obsahuje extrakt z mořských řas, díky kterým je velice hebký, kluzký a příjemný na pokožce. Je průhledný, bez chuti a zápachu a neobsahuje silikony.

Je založený na vodní bázi, takže jej můžete bezpečně používat s latexovými kondomy i erotickými hračkami z jakéhokoliv materiálu.

UPOZORNĚNÍ: Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte gel používat a poraďte se se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Chraňte před přímým slunečním světlem. Lubrikační gel není antikoncepční prostředek, neobsahuje spermicidy.


Masážní a lubrikační gel Nori 2 in 1 vyrobený firmou Cobeco Pharma

Vyberte si z široké nabídky vodních lubrikačních gelů v našem obchodě. Kvalitní produkt od společnosti Cobeco Pharma u nás dohromady zakoupilo 20 zákazníků. Mrkněte na jejich hodnocení a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Cobeco Pharma na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net naleznete 22 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Cobeco Pharma naleznete zde.Parametry

  • Obsah: 150 ml
  • Balení: plastová lahvička s dávkovačem
  • Složení: Aqua, Glycerin, PEG-150, Propylene Glycol, PEG-8, Hydroxyethylcellulose, Seaweed Extract, Lactic Acid, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol
  • Výrobce: Cobeco Pharma (Nizozemsko)