Masturbační gel na hand job Sensuva HandiPop Green Apple, 125 ml

Masturbační gel na hand job HandiPop Green Apple

Užijete si chuť a vůni zeleného jablka při hand jobu i orálním sexu

S masturbačním gelem HandiPop Green Apple proměníte každé honění v chutný a sladký zážitek. Nejen že má úžasně slaďoučkou vůni zeleného jablka, ale navíc i skvěle chutná. Masážní gel dodá potřebnou kluznost pro hand job a je vhodný jak pro intimní masáž penisu, tak i na orální sex.  Více
  • pro intimní masáž penisu i orální sex
  • není vhodný na pohlavní styk
skladem

Kdy zboží dostanu?
365

ks
Popis a parametry
Masturbační gel na hand job Sensuva HandiPop Green Apple, 125 ml

S masturbačním gelem HandiPop Green Apple proměníte každé honění v chutný a sladký zážitek. Nejen že má úžasně slaďoučkou vůni zeleného jablka, ale navíc i skvěle chutná.

Masážní gel dodá potřebnou kluznost pro hand job a je vhodný jak pro intimní masáž penisu, tak i na orální sex. Není vhodný pro pohlavní styk.

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte na erotické pomůcky vyrobené ze silikonu, TPR a TPE.

Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte gel používat a poraďte se se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Chraňte před přímým slunečním světlem. Lubrikační gel není antikoncepční prostředek, neobsahuje spermicidy.


Masturbační gel na hand job HandiPop Green Apple vyrobený firmou Sensuva

Vyberte si z široké nabídky masturbačních gelů na Vibratory.net. Kvalitní produkt od společnosti Sensuva u nás koupilo dohromady 18 zákazníků. Přečtěte si jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Sensuva na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net si můžete vybrat z 23 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Sensuva se nachází tady.Parametry

  • Obsah: 125 ml
  • Složení: Water, Dimethicone, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Propanediol, Cellulose, Ptychopetalum Olacoides (Muira Puama), Epimedium (Horny Goat Weed), Polyacrylate, Polyisobutene, Polysorbate, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sucralose, Natural and Artificial Flavors, (May contain +/-) Cl 42090 (Blue 1), Cl 15985 (Yellow 6), Cl 26100 (Red 17)
  • Výrobce: Sensuva (USA)