Masturbátor pro muže TENGA Egg Tornado

Masturbátor TENGA Egg Tornado
Masturbátor TENGA Egg Tornado
Masturbátor TENGA Egg Tornado
Masturbátor TENGA Egg Tornado
Masturbátor TENGA Egg Tornado

Nechte se odnést tornádem rozkoše

Masturbační "vajíčko" TENGA Egg Tornado je perfektní pro sólo jízdu i hrátky v páru. Jeho malé rozměry z něj dělají ideálního společníka nejen do ložnice, ale také na pracovní cestu nebo dovolenou. Použití nemůže být snadnější. Nejprve z vajíčka sloupnete vnější potištěný obal.  Více
  • originální vnitřní struktura pro zvýšení rozkoše
  • extrémně elastický, příjemný materiál
  • vhodný pro všechny velikosti penisů
skladem

Kdy zboží dostanu?
175

ks
Popis a parametry
Masturbátor pro muže TENGA Egg Tornado

Masturbační "vajíčko" TENGA Egg Tornado je perfektní pro sólo jízdu i hrátky v páru. Jeho malé rozměry z něj dělají ideálního společníka nejen do ložnice, ale také na pracovní cestu nebo dovolenou.

Použití nemůže být snadnější. Nejprve z vajíčka sloupnete vnější potištěný obal. Zůstane vám bílá plastová skořápka, uvnitř které se skrývá onen kýžený obsah – měkoučký návlek s výraznými stimulačními výstupky uvnitř. To, jak výstupky vypadají, vám napoví již samotný obal vajíčka (a mnohdy i jeho název).

Návlek je extrémně elastický, masturbátor si tak dosyta užijí muži s menším penisem, ale i ti více obdaření. Materiál je velmi příjemný na dotek, pružný a poddajný. Během vašeho řádění si tak sami (z)volíte tlak, podle toho, jak je vám to momentálně nejvíce příjemné, a to pouhým zmáčknutím masturbátoru v dlani.

Součástí balení je vzorek originálního lubrikačního gelu – najdete jej v pouzdře zasunutý přímo v návleku.

K lubrikaci používejte gely na vodní bázi. Čistěte teplou vodou a jemným mýdlem, případně čisticím sprejem na erotické pomůcky.

INFO: Produkt je designován na jedno použití, ale bez problému vás potěší i vícekrát.


Masturbátor TENGA Egg Tornado vyrobený značkou TENGA

Vyberte si z široké nabídky masturbačních vajíček na našem eshopu. Kvalitní výrobek od společnosti TENGA u nás dohromady zakoupilo 57 zákazníků. Podívejte se na jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

TENGA na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net si můžete vybrat z celkem 25 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy TENGA se nachází zde.Parametry

  • Rozměry: 49 x 49 x 61 mm
  • Barva: bílá
  • Materiál: TPE, PP
  • Výrobce: TENGA (Japonsko)

Galerie (3)

Galerie


Masturbátor TENGA Egg Tornado
Masturbátor TENGA Egg Tornado
Masturbátor TENGA Egg Tornado