Menstruační kalíšek Libimed, malý

Při správné a poctivé péči vám vydrží několik let

Menstruační kalíšek od Libimed je pohodlnou, ekologickou i ekonomicky výhodnou náhradou za klasické menstruační pomůcky. Pomůže vám prožít vaše dny příjemněji a v pohodlí - využijete jej při běžných aktivitách, cestování, sportování i koupání.  Více
  • z kvalitního lékařského silikonu
  • snadné zavedení i vyjmutí
  • lze používat opakovaně (při jednom použití vydrží až 12 hodin)
  • vhodný pro ženy se slabší až středně silnou menstruací

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Menstruační kalíšek Libimed, malý

Menstruační kalíšek od Libimed je pohodlnou, ekologickou i ekonomicky výhodnou náhradou za klasické menstruační pomůcky. Pomůže vám prožít vaše dny příjemněji a v pohodlí - využijete jej při běžných aktivitách, cestování, sportování i koupání.

Je vyrobený z lékařského silikonu s dlouhou životností, takže je možné ho používat opakovaně a při správné péči vám vydrží déle než 10 let. Výhodou tohoto materiálu je i odolnost vůči bakteriím a schopnost zachovat přirozenou vaginální vlhkost, což ocení zejména ženy se sklonem k vaginálním mykózám.

Menstruační kalíšek má tvar trychtýře a je opatřený krátkou "stopkou" pro snadnější vyjímání. Délka stopky je 1,6 cm, ale v případě potřeby je možné ji zkrátit zastřižením.

Zavedení kalíšku do pochvy je díky flexibilnímu materiálu snadné, ale vyžaduje určitou zručnost. Umyjte si ruce, uchopte kalíšek mezi palec a ukazováček a složte ho do tvaru, který vám bude připomínat klasický tampon. Následně kalíšek zasuňte do pochvy a pusťte ho - sám se rozevře a přirozeně vytvoří podtlak. Ten pak uvolníte stisknutím kalíšku nad stopkou, díky čemuž ho snadno vyjmete.

Kalíšek vám vydrží až 12 hodin, poté jej stačí vylít, vypláchnout a znovu zavést. Před každou menstruací ho vyvařte ve vroucí vodě, případně použijte dezinfekční prostředky určené pro péči o menstruační pomůcky.

Ke kalíšku dostanete i bavlněný pytlík pro jeho úschovu.

INFO: Malý menstruační kalíšek je vhodný pro ženy, které ještě nerodily a jsou mladší 30 let. Také pro ženy se slabou až středně silnou menstruací.


Menstruační kalíšek Libimed, malý vyrobený značkou Libimed

Vyberte si z široké nabídky menstruačních houbiček v našem obchodě. Kvalitní výrobek od společnosti Libimed u nás koupilo dohromady 48 zákazníků. Mrkněte na jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Libimed na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net prodáváme {{pocet-produktu-znacky}} produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Libimed naleznete tady.Parametry

  • Rozměry: celková délka 6,5 cm, průměr 4 cm
  • Objem: 16 ml
  • Barva: fialová
  • Materiál (bez ftalátů): lékařský silikon
  • Balení: menstruační kalíšek, bavlněný pytlík
  • Výrobce: Libimed

Zařazeno


Kód produktu

05333350000

Galerie (7)

Galerie


Menstruační kalíšek Libimed, malý
Menstruační kalíšek Libimed, malý
Menstruační kalíšek Libimed, malý
Menstruační kalíšek Libimed, malý
Menstruační kalíšek Libimed, malý
Menstruační kalíšek Libimed, malý
Menstruační kalíšek Libimed, malý