Menstruační kalíšek Libimed, velký

Výprodej

Při správné a poctivé péči vám vydrží několik let

Menstruační kalíšek od Libimed je pohodlnou, ekologickou i ekonomicky výhodnou náhradou za klasické menstruační pomůcky. Pomůže vám prožít vaše dny příjemněji a v pohodlí - využijete jej při běžných aktivitách, cestování, sportování i koupání.  Více
  • z kvalitního lékařského silikonu
  • snadné zavedení i vyjmutí
  • lze používat opakovaně (při jednom použití vydrží až 12 hodin)
  • vhodný pro ženy se silnější menstruací

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Menstruační kalíšek Libimed, velký

Menstruační kalíšek od Libimed je pohodlnou, ekologickou i ekonomicky výhodnou náhradou za klasické menstruační pomůcky. Pomůže vám prožít vaše dny příjemněji a v pohodlí - využijete jej při běžných aktivitách, cestování, sportování i koupání.

Je vyrobený z lékařského silikonu s dlouhou životností, takže je možné ho používat opakovaně a při správné péči vám vydrží déle než 10 let. Výhodou tohoto materiálu je i odolnost vůči bakteriím a schopnost zachovat přirozenou vaginální vlhkost, což ocení zejména ženy se sklonem k vaginálním mykózám.

Menstruační kalíšek má tvar trychtýře a je opatřený krátkou "stopkou" pro snadnější vyjímání. Délka stopky je 1,6 cm, ale v případě potřeby je možné ji zkrátit zastřižením.

Zavedení kalíšku do pochvy je díky flexibilnímu materiálu snadné, ale vyžaduje určitou zručnost. Umyjte si ruce, uchopte kalíšek mezi palec a ukazováček a složte ho do tvaru, který vám bude připomínat klasický tampon. Následně kalíšek zasuňte do pochvy a pusťte ho - sám se rozevře a přirozeně vytvoří podtlak. Ten pak uvolníte stisknutím kalíšku nad stopkou, díky čemuž ho snadno vyjmete.

Kalíšek vám vydrží až 12 hodin, poté jej stačí vylít, vypláchnout a znovu zavést. Před každou menstruací ho vyvařte ve vroucí vodě, případně použijte dezinfekční prostředky určené pro péči o menstruační pomůcky.

Ke kalíšku dostanete i bavlněný pytlík pro jeho úschovu.

INFO: Velký menstruační kalíšek je vhodný pro ženy, které již rodily a jsou starší 30 let. Také pro ženy se silnou menstruací.


Menstruační kalíšek Libimed, velký vyrobený firmou Libimed

Vyberte si z široké nabídky menstruačních houbiček v našem obchodě. Kvalitní zboží od společnosti Libimed si pořídilo dohromady 38 zákazníků. Přečtěte si jejich hodnocení a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Libimed na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net naleznete 0 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Libimed se nachází zde.Parametry

  • Rozměry: celková délka 7 cm, průměr 4,5 cm
  • Objem: 22 ml
  • Barva: fialová
  • Materiál (bez ftalátů): lékařský silikon
  • Balení: menstruační kalíšek, bavlněný pytlík
  • Výrobce: Libimed

Zařazeno


Kód produktu

05333430000

Galerie (7)

Galerie


Menstruační kalíšek Libimed, velký
Menstruační kalíšek Libimed, velký
Menstruační kalíšek Libimed, velký
Menstruační kalíšek Libimed, velký
Menstruační kalíšek Libimed, velký
Menstruační kalíšek Libimed, velký
Menstruační kalíšek Libimed, velký