Obrovský anální kolík Doc Johnson Red Boy XL

Doprava zdarma
Obrovský anální kolík Red Boy XL
Obrovský anální kolík Red Boy XL
Obrovský anální kolík Red Boy XL

Zpřístupní váš zadeček novým rozměrům

Potěšte nervová zakončení uvnitř svého zadečku červeným análním kolíkem Red Boy XL od Doc Johnson a zažijte výbuchy slasti, které vás ohromí. Kolík má kónický tvar a na začátku je zúžený, takže do zadečku vklouzne jako nic a nevypadne z něj ani při pohybu.  Více
  • díky gelovému jádru je příjemně měkký
  • po nalubrikování hezky klouže
  • drží v zadečku i při pohybu
  • nic pro nezkušené
skladem

Kdy zboží dostanu?
1 395

ks
Popis a parametry

Obrovský anální kolík Doc Johnson Red Boy XL

Potěšte nervová zakončení uvnitř svého zadečku červeným análním kolíkem Red Boy XL od Doc Johnson a zažijte výbuchy slasti, které vás ohromí.

Kolík má kónický tvar a na začátku je zúžený, takže do zadečku vklouzne jako nic a nevypadne z něj ani při pohybu. Čím hlouběji ho zasunete, tím více si budete užívat jeho postupně se zvětšující průměr, který potěší hlavně milovníky extrémních rozměrů.

Praktická rozšířená základna zajišťuje nejen snadnou manipulaci, ale také zabraňuje nechtěné ztrátě kolíku uvnitř análku.

Kolík je vyrobený z odolného PVC, které je zdravotně nezávadné a neobsahuje ftaláty. Díky vnitřnímu gelovému jádru je měkký, ohebný a pohodlný pro váš zadeček.

K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Čistěte teplou vodou a jemným mýdlem, případně speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

TIP: Jsou na vás rozměry tohoto macka příliš velkým soustem? Podívejte se na jeho menší "bráchy" Red Boy Large a Red Boy Medium.


Parametry

Rozměry: celková délka 24 cm, zasunutelná délka cca 17 cm, max. průměr 11,8 cm
Barva: červená
Materiál (neobsahuje ftaláty): PVC
Výrobce: Doc Johnson (USA)
Galerie (2)

Galerie


Obrovský anální kolík Red Boy XL
Obrovský anální kolík Red Boy XL