Ochucený lubrikační gel Shiatsu Acerola cherry Love Lubricant – třešeň, 75 ml

Ochucený lubrikační gel Shiatsu Acerola cherry Love Lubricant – třešeň

Užijete si slastné chvíle s vůní a chutí třešní acerola

Vychutnejte si šťavnaté radovánky díky ochucenému lubrikantu Shiatsu Acerola Cherry Love Lubricant se sladkou chutí a vůní třešní acerola. Gel je jedlý – je vhodný nejen pro vaginální a anální sex, ale i orální hrátky.  Více
  • je jedlý, takže je vhodný i pro orální sex
  • lze bezpečně používat s jakoukoliv erotickou hračkou i kondomem
skladem

Kdy zboží dostanu?
215

ks
Popis a parametry
Ochucený lubrikační gel Shiatsu Acerola cherry Love Lubricant – třešeň, 75 ml

Vychutnejte si šťavnaté radovánky díky ochucenému lubrikantu Shiatsu Acerola Cherry Love Lubricant se sladkou chutí a vůní třešní acerola.

Gel je jedlý – je vhodný nejen pro vaginální a anální sex, ale i orální hrátky. Je založený na vodní bázi, takže jej můžete bezpečně používat s jakoukoliv erotickou hračkou i kondomem.

UPOZORNĚNÍ: Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte gel používat a poraďte se se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Chraňte před přímým slunečním světlem. Lubrikační gel není antikoncepční prostředek, neobsahuje spermicidy.


Ochucený lubrikační gel Shiatsu Acerola cherry Love Lubricant – třešeň vyrobený značkou HOT

Vyberte si z široké nabídky vodních lubrikačních gelů v našem obchodě. Kvalitní zboží od společnosti HOT u nás koupilo dohromady 45 zákazníků. Přečtěte si jejich hodnocení a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

HOT na Vibratory.net

Na Vibratory.net si můžete vybrat z 28 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy HOT naleznete zde.Parametry

  • Objem: 75 ml
  • Balení: plastová tuba
  • Složení: Aqua (Water), Glycerin, Chondrus Crispus (Carrageenan), Dehydroxanthan Gum, Lactic Acid, Aroma (Flavor), Glucose, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Saccharin
  • Výrobce: HOT PRODUCTS (Německo)