Otevřený vibrační návlek na penis s poutkem na varlata KINK Caged

Otevřený vibrační návlek na penis s poutkem na varlata Caged
Otevřený vibrační návlek na penis s poutkem na varlata Caged
Otevřený vibrační návlek na penis s poutkem na varlata Caged

Pro lepší erekci a větší rozkoš při sexu

Ohromte partnerku při sexu díky netradičnímu otevřenému návleku na penis Caged z kolekce KINK, který má vibrační výstupek pro stimulaci klitorisu. Návlek je vyrobený z měkkého a elastického silikonu - zaškrtí penis podobně jako erekční kroužek a postará se o lepší a déletrvající erekci.  Více
 • z měkkého a elastického silikonu
 • díky poutku dobře drží
 • vyjímatelná vibrační patrona
 • pouze jeden vibrační program (jednoduché vibrace)
skladem

Kdy zboží dostanu?
615

ks
Popis a parametry
Otevřený vibrační návlek na penis s poutkem na varlata KINK Caged

Ohromte partnerku při sexu díky netradičnímu otevřenému návleku na penis Caged z kolekce KINK, který má vibrační výstupek pro stimulaci klitorisu.

Návlek je vyrobený z měkkého a elastického silikonu - zaškrtí penis podobně jako erekční kroužek a postará se o lepší a déletrvající erekci. Navíc mírně zvětšuje tloušťku vašeho nářadí. Žalud zůstává odhalený, takže si užijete maximum stimulace.

O jednoduché, ale silné vibrace se stará vyjímatelná vibrační patrona. Tu můžete využít i jako samostatnou hračku ke stimulaci všech citlivých místeček na svém i partnerčině těle.

Návlek je voděodolný. Díky poutku na varlata dobře drží a postará se o jejich dodatečnou stimulaci.

Silikon je hypoalergenní, neporézní, bezpečný pro tělo a snadno se zahřeje na teplotu těla.

K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Čistěte teplou vodou a jemným mýdlem, případně speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

UPOZORNĚNÍ: Návlek lze používat pouze při plné erekci. Maximální doba nasazení bez přestávky by neměla přesáhnout 20 minut. V případě nesprávného použití hrozí trvalé poškození penisu. Pokud pozorujete bolest, změnu barvy penisu (do modra) či výrazný otok, návlek okamžitě sundejte. Jestliže to není možné, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud trpíte cukrovkou, onemocněním kardiovaskulárního systému nebo užíváte léky na ředění krve či psychofarmaka, zkonzultujte použití návleku se svým lékařem.


Otevřený vibrační návlek na penis s poutkem na varlata Caged od výrobce Doc Johnson

Vyberte si z široké nabídky otevřených návleků na penis na našem eshopu. Kvalitní zboží od firmy Doc Johnson má doma dohromady 45 zákazníků. Podívejte se na jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Doc Johnson na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net naleznete celkem 167 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Doc Johnson naleznete zde.Parametry

  • Rozměry: celková délka 9,5 cm, vnitřní průměr 3,5 cm (elastické), poutko na varlata: délka 7,5 cm, vnitřní průměr 4 cm, velikost stimulačního výstupku: délka 8 cm (včetně vibrační patrony), průměr 2,9 cm
  • Barva: černá
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon, ABS
  • Baterie: 3x LR44 (jsou součástí balení)
  • Výrobce: Doc Johnson (USA)

Galerie (2)

Galerie


Otevřený vibrační návlek na penis s poutkem na varlata Caged
Otevřený vibrační návlek na penis s poutkem na varlata Caged