Párový šukací stroj Fetish Fantasy Extreme Sex Machine

Náš TIPDoprava zdarma

Dopřeje vám smyslnou jízdu o samotě i v páru

Rádi sledujete partnerku při hrách s šukacím strojem, ale chcete z toho také něco mít? Párový šukací stroj Extreme Sex Machine vás potěší oba dva – na jedné straně je dildo, na druhé zadeček.  Více
 • dvě různě velká realistická dilda
 • měkký a poddajný zadeček namasíruje penis perlami
 • 3 rychlosti přirážení a 4 přirážecí programy
 • velikost dild nebude stačit každému
skladem

Kdy zboží dostanu?
6 395

ks
Popis a parametry
Párový šukací stroj Fetish Fantasy Extreme Sex Machine

Rádi sledujete partnerku při hrách s šukacím strojem, ale chcete z toho také něco mít? Párový šukací stroj Extreme Sex Machine vás potěší oba dva – na jedné straně je dildo, na druhé zadeček.

V balení najdete šukací stroj, 2 dilda (King Cock 7" a King Cock 8"), umělý zadeček, dálkový ovladač, držák na mobil a univerzální cestovní adaptér. Navíc dostanete i praktickou cestovní tašku.

Se strojem si užijete jak o samotě, tak i v páru. Dilda přirážejí, kolem zadečku jsou zase perličkové kroužky, které se pohybují stejnou rychlostí jako dildo a masírují tak penis. Celkem si můžete vybrat ze 3 rychlostí přirážení a 4 přirážecích programů.

Dilda mají přísavku, jsou realisticky modelovaná a vyrobená z na dotek pevnějšího, ale ohebného PVC. Na spodní straně mají otvor pro připevnění ke kolíku šukacího stroje (pro snadnější vytažení kolíku z dilda otvor lehce napudrujte), můžete je však používat i samostatně.

Umělý zadeček je vyrobený z realistického materiálu, který je měkký a na dotek připomíná lidskou pokožku.

Stroj má dvě silné přísavky, takže drží na svém místě, a po stranách má šikovná madla, díky kterým jej můžete pohodlně držet i v ruce.

Držák na mobil můžete ke stroji připevnit pomocí přísavky.

Přirážecí programy můžete ovládat tlačítky na stroji, případně pomocí bezdrátového dálkového ovladače. Tlačítkem se symbolem vypínače zapnete stroj do stand-by módu, prostředním tlačítkem s vlnkou přepínáte mezi programy. Pokud se po vypnutí nevrátí "píst" do výchozí polohy, můžete jej do ní vrátit opakovaným mačkáním tlačítka se šipkou.

K lubrikaci používejte gely na vodní bázi. Čistěte teplou vodou a jemným mýdlem, případně použijte speciální dezinfekční prostředek na erotické pomůcky. Umělý zadeček po omytí a osušení ošetřete pudrem.

INFO: Mobil není součástí balení.


Párový šukací stroj Extreme Sex Machine od firmy Pipedream

Vyberte si z široké nabídky šukacích strojů v našem obchodě. Kvalitní výrobek od společnosti Pipedream si od nás pořídilo již 27 zákazníků. Přečtěte si jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Pipedream na Vibratory.net

Na Vibratory.net si můžete vybrat z 284 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Pipedream naleznete tady.Parametry

 • Rozměry: 40 x 16 x 17,5 cm
  • dildo King Cock 7": celková délka cca 16 cm, zasunutelná délka 13,5 cm, průměr 3,5 - 4 cm
  • dildo King Cock 8": celková délka 18 cm, zasunutelná délka 15,5 cm, průměr 3 - 4 cm
  • umělý zadeček: vnitřní hloubka cca 15 cm, max. průměr cca 4,5 cm
 • Barva: černá, tělová
 • Materiál (neobsahuje ftaláty): ABS, kov, PVC, TPR, vinyl
 • Napájení: ze sítě (220V, včetně cestovního adaptéru), ovladač: 1x 23A (je součástí balení)
 • Obsah balení: šukací stroj, King Cock 7", King Cock 8", umělý zadeček, dálkový ovladač, držák na mobil, univerzální cestovní adaptér, cestovní taška
 • Výrobce: Pipedream (USA)

Galerie (7)

Galerie


Párový šukací stroj Extreme Sex Machine
Párový šukací stroj Extreme Sex Machine
Párový šukací stroj Extreme Sex Machine
Párový šukací stroj Extreme Sex Machine
Párový šukací stroj Extreme Sex Machine
Párový šukací stroj Extreme Sex Machine
Párový šukací stroj Extreme Sex Machine