Paruka Pleasure Wigs Ella – pastelové barvy, dlouhá, vlnitá

Doprava zdarma
Paruka Ella – pastelové barvy, dlouhá, vlnitá

Promění vás v neodolatelnou mořskou pannu

Proměňte se na jeden večer v omamně krásnou mořskou pannu. S vlnitou parukou Ella v nádherných pastelových barvách partnera snadno přivábíte k sobě do hlubin. Paruka je vyrobená ze syntetického materiálu (její součástí nejsou lidské vlasy).  Více
  • neobsahuje lidské vlasy
  • univerzální velikost
  • rychlá změna vzhledu

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Paruka Pleasure Wigs Ella – pastelové barvy, dlouhá, vlnitá

Proměňte se na jeden večer v omamně krásnou mořskou pannu. S vlnitou parukou Ella v nádherných pastelových barvách partnera snadno přivábíte k sobě do hlubin.

Paruka je vyrobená ze syntetického materiálu (její součástí nejsou lidské vlasy). Krásně se leskne, je lehoučká a uvnitř je elastický pásek, díky kterému drží paruka po nasazení bez problémů na hlavě.

TIP: Pod parukou je lepší nosit síťku na vlasy, která dokonale skryje vaše pravé vlasy.

UPOZORNĚNÍ: Čistěte pomocí jemného šamponu na vlasy nebo speciálního šamponu na paruky z umělého vlákna. Šampon rozmíchejte ve vodě a do připravené lázně vložte paruku na 5 - 10 minut. Poté ji opláchněte pod tekoucí vodou, šetrně vymačkejte přebytek vody a vysušte ručníkem. Při mytí buďte opatrní, stačí lehce promnout, nikoliv třít, neždímat. Nikdy nerozčesávejte paruku mokrou. Nežehlete ani nekulmujte. Nepoužívejte přípravky určené na pravé vlasy, zejména laky či jiná tužidla.


Paruka Ella – pastelové barvy, dlouhá, vlnitá od výrobce Pleasure Wigs

Vyberte si z široké nabídky paruk na Vibratory.net. Kvalitní produkt od firmy Pleasure Wigs má doma již 3 zákazníci. Podívejte se jak produkt hodnotí a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Pleasure Wigs na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net prodáváme {{pocet-produktu-znacky}} produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Pleasure Wigs naleznete zde.Parametry

  • Velikost: univerzální
  • Barva: pastelové barvy
  • Materiál: syntetický (neobsahuje lidské vlasy)
  • Výrobce: Pleasure Wigs (USA)

Zařazeno


Kód produktu

E33453