Paruka Pleasure Wigs Gina – platinová blond + hnědá, dlouhá, vlnitá

VýprodejDoprava zdarma
Paruka Gina – platinová blond + hnědá, dlouhá, vlnitá

Změní váš vzhled bez návštěvy kadeřníka

Změňte svůj účes snadno a rychle. V paruce Gina v platinové blond a spodními vrstvami v hnědé barvě si užijete eleganci v ložnici i na párty. Paruka je vyrobená ze syntetického materiálu (její součástí nejsou lidské vlasy).  Více
  • neobsahuje lidské vlasy
  • univerzální velikost
  • rychlá změna vzhledu

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Paruka Pleasure Wigs Gina – platinová blond + hnědá, dlouhá, vlnitá

Změňte svůj účes snadno a rychle. V paruce Gina v platinové blond a spodními vrstvami v hnědé barvě si užijete eleganci v ložnici i na párty.

Paruka je vyrobená ze syntetického materiálu (její součástí nejsou lidské vlasy). Krásně se leskne, je lehoučká a uvnitř je elastický pásek, díky kterému drží paruka po nasazení bez problémů na hlavě.

TIP: Pod parukou je lepší nosit síťku na vlasy, která dokonale skryje vaše pravé vlasy.

UPOZORNĚNÍ: Čistěte pomocí jemného šamponu na vlasy nebo speciálního šamponu na paruky z umělého vlákna. Šampon rozmíchejte ve vodě a do připravené lázně vložte paruku na 5 - 10 minut. Poté ji opláchněte pod tekoucí vodou, šetrně vymačkejte přebytek vody a vysušte ručníkem. Při mytí buďte opatrní, stačí lehce promnout, nikoliv třít, neždímat. Nikdy nerozčesávejte paruku mokrou. Nežehlete ani nekulmujte. Nepoužívejte přípravky určené na pravé vlasy, zejména laky či jiná tužidla.


Paruka Gina – platinová blond + hnědá, dlouhá, vlnitá vyrobený společností Pleasure Wigs

Vyberte si z široké nabídky paruk v našem obchodě. Kvalitní výrobek od společnosti Pleasure Wigs má doma dohromady 4 zákazníci. Projděte si jejich názory a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Pleasure Wigs na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net prodáváme 7 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy Pleasure Wigs se nachází tady.Parametry

  • Velikost: univerzální
  • Barva: platinová blond, hnědá
  • Materiál: syntetický (neobsahuje lidské vlasy)
  • Výrobce: Pleasure Wigs (USA)

Zařazeno


Kód produktu

E33455