Paruka Leg Avenue Long Wavy – černá, dlouhá

Paruka Long Wavy - černá, dlouhá
Paruka Long Wavy - černá, dlouhá
Paruka Long Wavy - černá, dlouhá

Změní vaši image lusknutím prstů

Přemýšlíte, kým byste chtěla být dnes večer? A co třeba tajemná černovláska s dlouhými vlasy pod ramena? Díky paruce Long Wavy od Leg Avenue nebudete muset čekat, až vám vlasy dorostou, ani si je ničit barvením. Paruka je vyrobena ze syntetického materiálu (její součástí nejsou lidské vlasy).  Více
  • krásně se leskne
  • skvěle drží na hlavě
  • univerzální velikost
dostupnost neznámá

Kdy zboží dostanu?
825

ks
Popis a parametry
Paruka Leg Avenue Long Wavy – černá, dlouhá

Přemýšlíte, kým byste chtěla být dnes večer? A co třeba tajemná černovláska s dlouhými vlasy pod ramena? Díky paruce Long Wavy od Leg Avenue nebudete muset čekat, až vám vlasy dorostou, ani si je ničit barvením.

Paruka je vyrobena ze syntetického materiálu (její součástí nejsou lidské vlasy). Krásně se leskne, je lehoučká a uvnitř je elastický pásek, díky kterému drží paruka po nasazení bez problémů na hlavě.

TIP: Pod parukou je lepší nosit síťku na vlasy, která dokonale skryje vaše pravé vlasy.

UPOZORNĚNÍ: Čistěte pomocí jemného šamponu na vlasy nebo speciálního šamponu na paruky z umělého vlákna. Šampon rozmíchejte ve vodě a do připravené lázně vložte paruku na 5 - 10 minut. Poté ji opláchněte pod tekoucí vodou, šetrně vymačkejte přebytek vody a vysušte ručníkem. Při mytí buďte opatrní, stačí lehce promnout, nikoliv třít, neždímat. Nikdy nerozčesávejte paruku mokrou. Nežehlete ani nekulmujte. Nepoužívejte přípravky určené na pravé vlasy, zejména laky či jiná tužidla.


Paruka Long Wavy - černá, dlouhá vyrobený společností Leg Avenue

Široká nabídka paruk na Vibratory.net. Kvalitní produkt od firmy Leg Avenue od nás zakoupilo 21 zákazníků. Přečtěte si jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Leg Avenue na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net naleznete celkem 62 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Leg Avenue naleznete zde.Parametry

  • Velikost: univerzální
  • Barva: černá
  • Materiál: syntetický (neobsahuje lidské vlasy)
  • Výrobce: Leg Avenue (USA)

Zařazeno


Kód produktu

87804O/SBLACK

Galerie (2)

Galerie


Paruka Long Wavy - černá, dlouhá
Paruka Long Wavy - černá, dlouhá