Sada erekčních kroužků Oxballs Willy, 3 ks

Sada erekčních kroužků Willy
Sada erekčních kroužků Willy
Sada erekčních kroužků Willy

Užijete si lepší a dlouhotrvající erekci

Překvapte partnerku či partnera skálopevnou erekcí. Erekční kroužky Willy zaškrtí vaše nádobíčko a zamezí odtoku krve – váš penis tak bude tvrdší po delší dobu.  Více
  • měkký a pružný materiál
  • přizpůsobí se penisu
  • můžete je libovolně kombinovat
skladem

Kdy zboží dostanu?
245

ks
Popis a parametry
Sada erekčních kroužků Oxballs Willy, 3 ks

Překvapte partnerku či partnera skálopevnou erekcí. Erekční kroužky Willy zaškrtí vaše nádobíčko a zamezí odtoku krve – váš penis tak bude tvrdší po delší dobu.

Kroužky jsou vyrobené ze speciálního materiálu FLEX-TPR, který vyniká svou neuvěřitelnou pružností a měkkostí – kroužky pevně zaškrtí, ale zároveň jsou pohodlné a snadno se nasazují.

Kroužky mají stejný průměr a můžete jimi zaškrtit jak penis, tak i varlata, a to hned na několik způsobů. Regulujte míru zaškrcení podle svých potřeb – pokud vám síla jednoho kroužku nestačí, nasaďte si na penis klidně všechny tři najednou.

Lubrikujte výhradně gelem na vodní bázi. Po použití opláchněte kroužek vlažnou vodou a mýdlem, případně jej vydezinfikujte speciálním čisticím sprejem na erotické pomůcky.

UPOZORNĚNÍ: Maximální doba nasazení bez přestávky by neměla přesáhnout 20 minut. V případě nesprávného použití hrozí trvalé poškození penisu. Pokud pozorujete bolest, změnu barvy penisu (do modra) či výrazný otok, kroužek okamžitě sundejte. Jestliže to není možné, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud trpíte cukrovkou, onemocněním kardiovaskulárního systému nebo užíváte léky na ředění krve či psychofarmaka, zkonzultujte použití erekčního kroužku se svým lékařem.


Sada erekčních kroužků Willy od společnosti Oxballs

Vyberte si z široké nabídky sad erekčních kroužků v našem obchodě. Kvalitní výrobek od firmy Oxballs u nás koupilo dohromady 56 zákazníků. Mrkněte na jejich hodnocení a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Oxballs na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net si můžete vybrat z celkem 12 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy Oxballs se nachází tady.Parametry

  • Rozměry: vnitřní průměr 2,3 cm (elastické), tloušťka stěny 0,9 cm
  • Barva: modrá
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): TPR
  • Výrobce: Oxballs (USA)


Galerie (2)

Galerie


Sada erekčních kroužků Willy
Sada erekčních kroužků Willy