Sada vibračního análního kolíku a minivibrátoru na prst Gvibe Gkit

Náš TIPVýprodejDoprava zdarma

Užijete si smyslné vrnění o samotě i v páru

Potěšte svůj zadeček a další citlivá místečka na těle díky sadě hraček Gkit, ve které najdete dva rozkošně růžové vrnící mazlíky. Minivibrátor poslouží i jako bezdrátový dálkový ovladač pro anální kolík.  Více
 • kolík i minivibrátor můžete používat dohromady i zvlášť
 • minivibrátor funguje i jako dálkový ovladač

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Sada vibračního análního kolíku a minivibrátoru na prst Gvibe Gkit

Potěšte svůj zadeček a další citlivá místečka na těle díky sadě hraček Gkit, ve které najdete dva rozkošně růžové vrnící mazlíky.

Minivibrátor poslouží i jako bezdrátový dálkový ovladač pro anální kolík. Po jejich vzájemném propojení se změna vibračního programu na kroužku projeví automaticky i u kolíku. Při hraní tak zažijete stejnou vibrační rozkoš.

Minivibrátor má nenápadný design a dosah minimálně 4 metry, takže můžete s kolíkem v zadečku vyrazit i na vzrušující vycházku do města či na nákupy. Vibrace u kroužku navíc můžete vypnout a využít ho pouze jako ovladač.

Anální kolík Gplug

Z análního kolíčku Gplug budou nadšeny všechny začátečnické zadečky. Je ohebný a má klasický tvar, takže se v zadečku udrží i během pohybu. Anální zarážka usnadňuje manipulaci.

Vibrace jsou příjemně tiché a silné. Na výběr máte celkem ze 6 vibračních programů. Ty můžete ovládat buď tlačítkem na spodní straně kolíku, nebo pomocí minivibrátoru Gring.

Je 100% voděodolný a vyrobený z lékařského silikonu, který je sametově hebký a zdravotně nezávadný.

Nabíjí se pomocí magnetického USB kabelu a má praktický cestovní zámek – pro zapnutí či vypnutí podržte tlačítko po dobu 2 sekund.

Minivibrátor Gring

Gring je vlastně takový vibrační prstýnek vyrobený z prémiového lékařského silikonu. Jeho spodní část je mírně ohebná, takže se přizpůsobí velikosti vašeho prstu a bude na něm skvěle držet. Navíc je i 100% voděodolný.

Celkem si můžete vybrat ze 6 vibračních programů. Největšího vzrušení samozřejmě dosáhnete při dráždění erotogenních zón a intimních partií, třeba bradavek, klitorisu, hráze nebo žaludu.

Nabíjí se pomocí magnetického USB kabelu a má cestovní zámek – pro zapnutí či vypnutí podržte tlačítko "+" po dobu 2 sekund, pro vypnutí snižujte intenzitu vibrací tlačítkem "-", dokud se minivibrátor nevypne.

Pokud chcete minivibrátor použít jako dálkový ovladač, zapněte jej do stand-by módu podržením prostředního tlačítka a poté zapněte anální kolík. Tlačítky "+" a "-" měníte intenzitu vibrací, prostředním tlačítkem přepínáte vibrační programy. Jestliže chcete, aby zároveň s kolíkem vibroval i minivibrátor (ovladač), podržte prostřední tlačítko znovu po dobu 2 sekund.

Používejte lubrikační gel na vodní bázi. Čistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.


Sada vibračního análního kolíku a minivibrátoru na prst Gkit vyrobený značkou Gvibe

Vyberte si z široké nabídky vibračních análních kolíků v našem obchodě. Kvalitní produkt od firmy Gvibe u nás již zakoupilo 14 zákazníků. Přečtěte si jejich hodnocení a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Gvibe na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net naleznete celkem 1 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Gvibe se nachází zde.Parametry

 • Rozměry:
  • Anální kolík Gplug: celková délka 8 cm, zasunutelná délka 6 cm, max. průměr 3 cm
  • Minivibrátor Gring: cca 4 x 3,5 cm
 • Barva: růžová
 • Materiál (neobsahuje ftaláty): lékařský silikon
 • Baterie: interní akumulátor (nabíjení pomocí magnetického USB kabelu)
 • Doba nabíjení: 90 minut
 • Doba provozu: max. 45 minut
 • Obsah balení: anální kolík, minivibrátor, nabíjecí magnetický USB kabel, pytlíček
 • Výrobce: FT London LLP (Velká Británie)

Galerie (6)

Galerie


Sada vibračního análního kolíku a minivibrátoru na prst Gkit
Sada vibračního análního kolíku a minivibrátoru na prst Gkit
Sada vibračního análního kolíku a minivibrátoru na prst Gkit
Sada vibračního análního kolíku a minivibrátoru na prst Gkit
Sada vibračního análního kolíku a minivibrátoru na prst Gkit
Sada vibračního análního kolíku a minivibrátoru na prst Gkit