SCANDAL Pouta na paže

SCANDAL Pouta na paže
SCANDAL Pouta na paže
SCANDAL Pouta na paže

Elegantní kousek, který udrží ruce tam, kde mají být

Vezměte si svou milou do parády a dejte ji smyslnou lekci poslušnosti. Stylová pouta na paže z kolekce SCANDAL dokáží omezit pohyb každé neposedné kočičce. Tento kousek účinně znehybní paže partnerky – bude spoutaná, ale tak, aby dokázala laskat vaše nádobíčko.  Více
  • luxusní design i zpracování
  • snadné zapínání
  • spolehlivě udrží paže na místě
  • znehybní pouze horní část rukou
skladem

Kdy zboží dostanu?
685

ks
Popis a parametry
SCANDAL Pouta na paže

Vezměte si svou milou do parády a dejte ji smyslnou lekci poslušnosti. Stylová pouta na paže z kolekce SCANDAL dokáží omezit pohyb každé neposedné kočičce.

Tento kousek účinně znehybní paže partnerky – bude spoutaná, ale tak, aby dokázala laskat vaše nádobíčko. Až ji uvězníte, zlobit se nebude, neboť červeno-černá kombinace a luxusní brokátový design udělá dojem na každou milovnici přepychu.

Pouta spojuje pevný popruh vedený za zády – ten udrží neklidné paže spolehlivě na místě. Jeho délka je snadno přizpůsobitelná díky masivní plastové přezce. Pouta jsou z vnitřní strany potažená hebkým a na dotek příjemným semišem. Obvod je nastavitelný a díky zapínání na suchý zip je stihnete nasadit dřív, než se milá začne cukat.

TIP: Objevte další nádherné kousky z kolekce SCANDAL a doplňte svou výbavu třeba o roubík, důtky nebo masku na obličej.

INFO: Při hrátkách buďte opatrní – nadměrné utažení nebo dlouhodobé věznění v této pozici s sebou nese riziko vykloubení ramenního kloubu či omezení krevního oběhu.


SCANDAL Pouta na paže vyrobený firmou California Exotic Novelties

Vyberte si z široké nabídky erotických pout v našem obchodě. Kvalitní produkt od společnosti California Exotic Novelties si od nás pořídilo již 7 zákazníků. Mrkněte na jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

California Exotic Novelties na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net naleznete celkem 305 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy California Exotic Novelties naleznete tady.Parametry

  • Rozměry: obvod pout je nastavitelný v rozmezí cca 34 – 42 cm, max. délka popruhu 43 cm, šířka 3,6 cm
  • Barva: černo-červená
  • Materiál: polyester, plast
  • Výrobce: California Exotic Novelties (USA)

Galerie (2)

Galerie


SCANDAL Pouta na paže
SCANDAL Pouta na paže