SCANDAL Sada BDSM pomůcek

Výprodej
SCANDAL Sada BDSM pomůcek
SCANDAL Sada BDSM pomůcek
SCANDAL Sada BDSM pomůcek

Ideální sada pro počáteční průzkum BDSM světa

Máte chuť si zaexperimentovat a vyzkoušet něco nového? V sadě pomůcek od SCANDAL najdete vše, co pro počáteční průzkum BDSM světa budete potřebovat. Tato sada zahalená do tajemného brokátu obsahuje nádherná tenká pouta, obojek s vodítkem, svorky na bradavky s řetízkem a masku na oči.  Více
 • obojek i pouta mají rychlé a jednoduché zapínání
 • svorky mají nastavitelnou sílu stisku

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
SCANDAL Sada BDSM pomůcek

Máte chuť si zaexperimentovat a vyzkoušet něco nového? V sadě pomůcek od SCANDAL najdete vše, co pro počáteční průzkum BDSM světa budete potřebovat.

Tato sada zahalená do tajemného brokátu obsahuje nádherná tenká pouta, obojek s vodítkem, svorky na bradavky s řetízkem a masku na oči.

Pouta skvěle padnou na zápěstí (i tenčí nohy), mají zapínání na suchý zip a jsou opatřena kovovými D-kroužky s karabinami. Můžete je používat samostatně nebo je připnout třeba k obojku nebo roztahovací tyči.

Obojek má D-kroužek pro připnutí vodítka (nebo svorek) a jednoduché zapínání (stahovací systém) - snadno nastavíte potřebný obvod krku. Vodítko má kovový řetízek a textilní poutko. K obojku ho připnete pomocí karabiny. Poutko můžete využít i jako spanking pomůcku k potrestání svého partnera.

Svorky na bradavky s kovovým řetízkem a karabinkami můžete používat samostatně nebo je připněte k obojku či vodítku. Svorky mají gumové čepičky - stisk bude citelný, ale ne bolestivý. Intenzitu jejich sevření můžete ovlivnit pomocí aretačních šroubků.

Maska je z měkkého materiálu a na hlavě ji udrží elastická gumička.


SCANDAL Sada BDSM pomůcek vyrobený firmou California Exotic Novelties

Vyberte si z široké nabídky BDSM sad na Vibratory.net. Kvalitní zboží od společnosti California Exotic Novelties od nás zakoupilo 29 zákazníků. Přečtěte si jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

California Exotic Novelties na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net si můžete vybrat z celkem 188 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy California Exotic Novelties naleznete zde.Parametry

 • Rozměry:
  • obojek s vodítkem: pro obvod krku až 46 cm, celková délka vodítka cca 78 cm
  • pouta: obvod až 22 cm
  • svorky: velikost svorek 5,8 x 2,5 cm, délka řetízků 28 cm
 • Barva: černo-červená
 • Materiál (neobsahuje ftaláty): polyester, PVC, kov, polypropylen
 • Výrobce: California Exotic Novelties (USA)

Galerie (2)

Galerie


SCANDAL Sada BDSM pomůcek
SCANDAL Sada BDSM pomůcek