Sexuální poloha balerína

Balerína, Ballerina

Balerína je velice zajímavá a exotická sexuální poloha, kterou ale většina žen nikdy nebude schopna vyzkoušet. Tato poloha totiž vyžaduje velkou flexibilitu těla. Těm, kteří ji dokážou, slibuje velkou porci intimity a potěchy.

Postavíte se proti sobě a žena zvedne jednu nohu muži na rameno, zatímco balancuje na druhé. Ke svému partnerovi bude velice blízko.

Předtím, než polohu vyzkoušíte vestoje, ji zkuste provést vleže. Pokud to nesvedete, dejte raději přednost Tanečnici.

Jak na polohu Balerína?

Balerínu zkoušejte u něčeho, o co se můžete bezpečně opřít
Balerínu zkoušejte u něčeho, o co se můžete bezpečně opřít

Dámy, vaší první úlohou bude najít více méně pohodlnou polohu. Většinu doby strávíte balancováním na jedné noze, zatímco muž bude mít na starosti zbytek. Ujistěte se, že než do vás vstoupí, necítíte bolest, jinak polohu přerušte.

Pánové, vy se pokuste snížit v kolenou. Poté, co do ženy zasunete, buďte velice něžní. Můžete ženu chytnout jednou rukou za záda a opatrně si ji přitáhnout blíž. Jakmile je žena dostatečně uvolněná, můžete do ní zasunout hlouběji, nechat ho uvnitř a třít svoji stydkou kostí o ženin klitoris

Žena se také může otočit k partnerovi zády, opřít se o zeď nebo pohovku a zvednout jednu nohu co nejvýše do vzduchu za sebe (jako když dělá holubičku) a položit ji na partnerovou rameno. Ten mírně pokrčí nohy a pronikne do ní.

  • Typ milostné polohy – ve stoje
  • Fyzická náročnost – náročné

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Hříšný tanec

Hříšný tanec

Tuhle sexuální polohu ve stoje můžete vyzkoušet skoro kdekoliv. Pokud potřebujete podporu, můžete se opřít o zeď.

Kateřinské kolo

Kateřinské kolo

Kateřinské kolo je poměrně komplikovaná sexuální poloha, kterou je nejlepší vyzkoušet si na podlaze nebo jiném tvrdém povrchu.

Kolébka

Kolébka

Sexuální poloha Kolébka je velice podobná Mostu. Vychází z tantrického sexu a může být velice smyslná i vášnivá a ženě zajistí hluboký průnik.

Most

Most

Sexuální poloha podobná Kolébce. Na rozdíl od ní muž nesedí na patách, ale klečí. Žena se opře o ruce a nohy, vzepne se, aby měla boky ve vzduchu, a muž do ní vstoupí.

Na stojáka

Na stojáka

Na stojáka je sexuální poloha, ke které nepotřebujete nic, ani postel. Nejspíš ale vezmete zavděk stěnou, o kterou se můžete opřít.

Sexuální polohy

Sexuální polohy

Existuje celá řada sexuálních poloh, které si můžete vyzkoušet pro zpříjemnění svých postelových dobrodružství.

Stojící delfín - sexuální poloha

Stojící delfín - sexuální poloha

Stojící delfín (Standing Dolphin) je sexuální poloha, kterou zvládnou jenom silní muži.

Vybíráme z e-shopu