Gynex

Gynex

Gynex je doplněk stravy složený z bylinných extraktů a éterických olejů. Má antioxidační, detoxikační a regenerující účinky.

Gynex má vysoký obsah přírodních fytohormonů (rostlinné látky hormonální povahy), které mají schopnost detoxikovat tělo především od toxických chemických látek, které se ukládají v tukové tkáni. Fytohormony dále pomáhají předcházet infekcím a napomáhají dobré činnosti kardiovaskulárního systému.

Gynex se prodává ve formě kapek - 30 ml stojí od 300 Kč výše.

Účinky Gynexu

Gynex harmonizuje výkyvy organismu na psychické a hormonální úrovni jak u žen, tak u mužů. Ochraňuje vlákna nervových buněk a působí pozitivně na hypofýzu – žlázu, která řídí činnost všech ostatních.

Gynex pro muže

Ačkoliv je Gynex zaměřený hlavně na ženy, pomáhá i můžům - umožňuje lepší využití testosteronu, takže jim usnadní nabrání svalové hmoty a pozitivně ovlivní jejich sexuální život.

Gynex a tělo

Gynex má pozitivní účinky na různé gynekologické potíže (včetně kvasinkových infekcí, premenstruačního syndromu, menopauzy a zánětu vaječníků). 

Také pomáhá s řadou zdravotních problémů, např. při problémech se srdcem, plícemi, žaludkem či močovým měchýřem, zlepšuje stav kůže, snižuje kazivost zubů, záněty kloubů, záněty žaludku a prostaty, pomáhá při neplodnosti, podporuje tvorbu mateřského mléka aj. 

Gynex a psychika

Tělo a mysl jsou propojeny, a tak Gynex pozitivně ovlivní i vaši psychiku. Jelikož nejsou jeho účinky na psychiku klinicky zmapovány, odkážeme vás na diskuzi uživatelek Gynexu na eMimino.cz, kde ženy popisují, jak používání Gynexu prospělo jejich duševnímu zdraví.

Více se o prostředku Gynex dozvíte v následujícím videu: 

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Afrodiziaka

Afrodiziaka

Afrodiziaka jsou látky povzbuzující sexuální vzrušení, touhu a libido. U mužů některé zlepšují potenci zvýšením prokrvení v oblasti malé pánve. Víra v přírodní afrodisiaka byla silná hlavně ve starověku a středověku, kdy se používaly různé, často jedovaté nápoje lásky.... ...

Entizol

Entizol

Entizol je antibiotikum používané pro léčbu gynekologických onemocnění, proti infekcím a sepsi. Hlavní účinnou látkou je metronidazol, který působí proti některým bakteriím a řadě prvoků vyvolávajících infekční onemocnění.... ...

Gynex - související

Související hračky

Články na téma

Vybíráme ze Sexypedie

Vybíráme z e-shopu