Kynofilie

Kynofilie

Kynofilie je náklonnost či reaktivita s erotickým rozměrem vůči psovitým šelmám, projevující se touhou po blízkém romantickém vztahu či pohlavním styku se psem či jinou psovitou šelmou. Může se také týkat orálního sexu se psy a felace. Kynofilie je specifický typ zoofilie.

Člověk, který cítí erotickou náklonnost ke psům, se nazývá kynofil. Sex se psem bývá označován také jako K9 (canine).

Druhy kynofilie

To, že je člověk kynofil, ještě neznamená, že má se psem sex. Může prostě milovat psy, může k nim cítit romantickou náklonnost nebo je má u sebe pro psychosexuální stimulaci. Je mu se psem dobře, případně jej vzrušuje jeho blízkost, ale nemá s ním jakýkoliv sexuální kontakt.

Druhým stupněm mohou být kynofilové, kteří se při hlazení a fyzickém kontaktu se psem sexuálně vzruší, ale stále nedojde k samotnému sexu. Při mazlení se však někdy dotýkají pohlavních orgánů psa.

Romantický vztah může přerůst ve vztah sexuální, kdy již dochází ke klasickému či orálnímu sexu či cílené stimulaci pohlavních orgánů psa. Tito kynofilové provozují se psem širokou škálu sexuálních aktivit, ale zároveň je milují na emoční úrovni.

Sex se psem
Romantický vztah může přerůst až v sex se psem.

VÝUKA: Pokud se chcete o romantickém vztahu či sexu člověka se zvířetem a druzích zoofilů dozvědět více, přečtěte si pojem Zoofilie.

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Gatofilie

Gatofilie

Gatofilie je jedna z forem zoofilie. Člověk je sexuálně přitahován ke kočkám a kočkovitým šelmám.

Hipofilie

Hipofilie

Hipofilie je jedna z forem zoofilie. Jedinec je sexuálně přitahován ke koním.

K9

K9

K9 je zkratka pro canine (psí). V oblasti sexu a erotiky obvykle bývá spojován s těmito pojmy: Sex se psy není podle platné české legislativy trestný.

Omniviant

Omniviant

Omniviant je člověk, který trpí více deviacemi najednou. Tento pojem se poprvé objevil v roce 2005 v blozích alt.

Sexuální deviace

Sexuální deviace

Sexuální deviace označuje takové chování, které vybočuje z hranic stanovené normality, případně sexuálně motivované chování,...

Zoofilie

Zoofilie

Zoofilie je označení blízkého romantického vztahu či sexuální přitažlivosti člověka ke zvířeti.

Vybíráme z e-shopu