Skleněné realistické dildo Gläs Curved

VýprodejDoprava zdarma

Obšťastní vaši vaginu i zadeček

Skleněné realistické dildo Curved je jako dělané na smyslné hrátky o samotě i v páru. Potěší vaginu i zadeček a dokonce jej můžete použít jako připínák. Dildo je zahnuté, takže snáze zamíří na bod G či prostatu.  Více
  • ručně vyrobené z odolného transparentního skla
  • skvěle se hodí ke hrám s teplotou
  • lze použít i jako připínák
  • postroj je potřeba dokoupit

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Skleněné realistické dildo Gläs Curved

Skleněné realistické dildo Curved je jako dělané na smyslné hrátky o samotě i v páru. Potěší vaginu i zadeček a dokonce jej můžete použít jako připínák.

Dildo je zahnuté, takže snáze zamíří na bod G či prostatu. Díky tvrdému sklu navíc na tyto body rozkoše můžete příjemně zatlačit a znásobit tak svoje potěšení.

Vymodelovaný žalud a žilkování se postarají o ještě intenzivnější stimulaci a rozšířená základna zajistí bezpečné anální hry. Navíc díky ní můžete dildo připnout do univerzálního postroje a užit si výměnu rolí.

Je ručně vyrobené z odolného transparentního skla, které je hypoalergenní, hladké, snadno se čistí a skvěle se hodí ke hrám s teplotou. Jednoduše jej ohřejete teplou vodou nebo zchladíte v mrazáku.

Lubrikujte jakýmkoliv lubrikačním gelem. Čistěte teplou vodou a jemným mýdlem, případně speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

INFO: Univerzální postroj není součástí balení.


Skleněné realistické dildo Curved vyrobený společností Gläs

Vyberte si z široké nabídky análních dild na Vibratory.net. Kvalitní výrobek od společnosti Gläs si od nás pořídilo již 12 zákazníků. Podívejte se jak produkt hodnotí a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Gläs na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net si můžete vybrat z 11 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Gläs naleznete zde.Parametry

  • Rozměry: celková délka 19 cm, zasunutelná délka 17 cm, max. průměr 3,8 cm
  • Barva: transparentní
  • Materiál: borosilikátové sklo
  • Výrobce: Gläs

Galerie (6)

Galerie


Skleněné realistické dildo Curved
Skleněné realistické dildo Curved
Skleněné realistické dildo Curved
Skleněné realistické dildo Curved
Skleněné realistické dildo Curved
Skleněné realistické dildo Curved