Stimulační gel na prostatu Mojo, 30 ml

VeganVýprodej
Stimulační gel na prostatu Mojo

Prožijete stimulaci prostaty intenzivněji než obvykle

Prožijte intenzivnější orgasmus při stimulaci prostaty díky stimulačnímu gelu Mojo od Intimate Earth, který během chvilky zvýší její citlivost. Gel obsahuje niacin a extrakt z Bujarníku Johimba, které zlepšují prokrvení prostaty.  Více
  • obsahuje niacin a extrakt z Bujarníku Johimba
  • zlepšuje prokrvení prostaty
  • neobsahuje mentol, parabeny ani glycerin
  • nemá lubrikační efekt

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Stimulační gel na prostatu Mojo, 30 ml

Prožijte intenzivnější orgasmus při stimulaci prostaty díky stimulačnímu gelu Mojo od Intimate Earth, který během chvilky zvýší její citlivost.

Gel obsahuje niacin a extrakt z Bujarníku Johimba, které zlepšují prokrvení prostaty. Je založený na vodní bázi, takže jej můžete bezpečně používat s latexovými kondomy i erotickými pomůckami z jakéhokoliv materiálu.

Gel nemá lubrikační efekt – můžete jej zkombinovat se svým oblíbeným lubrikantem. Neobsahuje mentol, parabeny ani glycerin a je vhodný i pro vegany.

Použití je jednoduché – jednu pumpičku gelu aplikujte na prostatu a vyčkejte. Plný efekt se dostaví po cca 5 minutách.

TIP: Vyzkoušejte gel nejen při sexu, ale i při hraní se stimulátorem prostaty.

UPOZORNĚNÍ: Při nesnášenlivosti nebo alergické reakci na některou z obsažených látek přestaňte přípravek používat. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před vysokými teplotami.


Stimulační gel na prostatu Mojo vyrobený společností Intimate Earth

Vyberte si z široké nabídky stimulačních gelů v našem obchodě. Kvalitní výrobek od firmy Intimate Earth u nás koupilo dohromady 27 zákazníků. Přečtěte si jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Intimate Earth na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net naleznete 22 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Intimate Earth se nachází zde.Parametry

  • Obsah: 30 ml
  • Balení: plastová lahvička s pumpičkou
  • Dávkování: Jednu pumpičku gelu aplikujte na prostatu a vyčkejte. Plný efekt se dostaví po cca 5 minutách.
  • Báze: vodní
  • Složení: Water, Propanediol, Polysorbate 20, Plant Cellulose, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Phenoxyethanol, Mentha Arvensis Leaf Oil, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Arginine HCL, Niacin, Corynanthe Yohimbe Bark Extract, Lycium Barbarum (Goji) Fruit Extract*, Cymbopogon Schoenanthus Extract*, Menthyl Lactate, Ethylhexylglycerin, Citric Acid
  • Výrobce: Intimate Earth (USA)

*BIO složky