Tablety na lepší potenci pro muže Prorino, 10 kapslí

Tablety na lepší potenci pro muže Prorino

Působí jako přírodní afrodisiakum a vzpruha

Probuďte v sobě sexuální touhu a sílu s tabletami na lepší potenci pro muže Prorino. Tablety obsahují L-Arginin, ženšen a další přírodní látky, které mají vliv na zlepšení erekce a zvýšení libida. L-Arginin je aminokyselina, která má významný vliv na kardiovaskulární systém.  Více
  • navrací sexuální energii a sílu
  • vyvážený mix účinných přírodních látek
skladem

Kdy zboží dostanu?
445

ks
Popis a parametry
Tablety na lepší potenci pro muže Prorino, 10 kapslí

Probuďte v sobě sexuální touhu a sílu s tabletami na lepší potenci pro muže Prorino. Tablety obsahují L-Arginin, ženšen a další přírodní látky, které mají vliv na zlepšení erekce a zvýšení libida.

L-Arginin je aminokyselina, která má významný vliv na kardiovaskulární systém. Je nezbytná pro vznik oxidu dusnatého, který je důležitý pro průchodnost cév. Díky tomu se stará o pořádné prokrvení penisu.

Ženšen pomáhá ke zlepšení erekce a zvyšuje touhu a žádostivost tím, že zahřívá tělo a žene krev do pohlavních orgánů. Také podporuje výkonnost a snižuje pocit únavy.

Maca výrazně podporuje sexuální funkce, potenci, plodnost a navrací energii a sílu.

Ginkgo biloba pomáhá uvolňovat cévy a zvyšuje průtok krve do pohlavních orgánů.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud užíváte nějaké léky či doplňky stravy nebo jste přecitlivělí na některou z obsažených látek, poraďte se o vhodnosti užívání přípravku s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Skladujte při běžné pokojové teplotě.


Tablety na lepší potenci pro muže Prorino od společnosti HOT

Vyberte si z široké nabídky prášků na erekci v našem obchodě. Kvalitní produkt od společnosti HOT má doma již 91 zákazníků. Přečtěte si jejich hodnocení a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

HOT na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net prodáváme {{pocet-produktu-znacky}} produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy HOT se nachází zde.Parametry

  • Obsah balení: 10 kapslí
  • Dávkování: 1 kapsle denně (zapít dostatečným množstvím vody)
  • Složení: Red ginseng root powder, 14,7% L-Arginine, Maca root powder, Damiana root powder, Ginkgo biloba extract; separating agent: Magnesiumstearate; kapsle: barviva E132, E171
  • Skladování: Skladujte v chladu, suchu a temnu.
  • Výrobce: HOT PRODUCTS (Německo)