Tablety na zvýšení libida pro ženy Prorino, 10 kapslí

Výprodej
Tablety na zvýšení libida pro ženy Prorino

Vychutnáte si sex naplno

Probuďte v sobě sexuální touhu a energii s tabletami na zvýšení libida pro ženy Prorino. Tablety obsahují vysokou dávku L-Argininu a damiány. L-Arginin je aminokyselina, která má významný vliv na kardiovaskulární systém. Je nezbytná pro vznik oxidu dusnatého, který je důležitý pro průchodnost cév.  Více
  • obsahují vysokou dávku L-Argininu a damiány
  • zlepšují prokrvení intimní oblasti
  • napomáhají ke zmírnění stresu

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Tablety na zvýšení libida pro ženy Prorino, 10 kapslí

Probuďte v sobě sexuální touhu a energii s tabletami na zvýšení libida pro ženy Prorino. Tablety obsahují vysokou dávku L-Argininu a damiány.

L-Arginin je aminokyselina, která má významný vliv na kardiovaskulární systém. Je nezbytná pro vznik oxidu dusnatého, který je důležitý pro průchodnost cév. Díky tomu zlepšuje prokrvení intimní oblasti a zvyšuje citlivost při stimulaci.

Damiána se používá jako přírodní afrodiziakum. Uvolňuje, zvyšuje sexuální touhu a umocňuje celý prožitek ze sexu. Navíc napomáhá ke zmírnění stresu a přispívá k navození duševní pohody.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud užíváte nějaké léky či doplňky stravy nebo jste přecitlivělí na některou z obsažených látek, poraďte se o vhodnosti užívání přípravku s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Skladujte při běžné pokojové teplotě.


Tablety na zvýšení libida pro ženy Prorino vyrobený společností HOT

Široká nabídka afrodiziak pro ženy na Vibratory.net. Kvalitní výrobek od společnosti HOT si pořídilo dohromady 41 zákazníků. Přečtěte si jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

HOT na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net prodáváme celkem26 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy HOT naleznete tady.Parametry

  • Obsah balení: 10 kapslí
  • Dávkování: 1 kapsle denně (zapít dostatečným množstvím vody)
  • Složení: 35,6% L-Arginine, Damiana root powder, 11,9% Pomegranate extract; separating agent: Magnesiumstearate; kapsle: barviva E122, E172, E171
  • Skladování: Skladujte v chladu, suchu a temnu.
  • Výrobce: HOT PRODUCTS (Německo)

Zařazeno


Kód produktu

90364_509