Tablety pro zlepšení intimního zdraví a vitalitu MACA FRESH Energy, 90 kapslí

Tablety pro zlepšení intimního zdraví a vitalitu MACA FRESH Energy

Mají kladný vliv na energii, vitalitu a sexualitu

Tablety pro zlepšení intimního zdraví a vitalitu Maca fresh energy obsahují jedinečnou kombinaci macy, guarany a kofeinu, které mají kladný vliv na energii, vitalitu a sexualitu.  Více
  • jedinečná kombinace macy, guarany a kofeinu
  • jsou určeny pro ženy i muže
  • mají extra silné složení
skladem

Kdy zboží dostanu?
600

ks
Popis a parametry
Tablety pro zlepšení intimního zdraví a vitalitu MACA FRESH Energy, 90 kapslí

Tablety pro zlepšení intimního zdraví a vitalitu Maca fresh energy obsahují jedinečnou kombinaci macy, guarany a kofeinu, které mají kladný vliv na energii, vitalitu a sexualitu.

Kapsle jsou určeny pro ženy i muže, tvoří je čistě přírodní bylinné extrakty a mají extra silné složení – v jedné denní dávce je 1 260 mg směsi.

Pomáhají dodat vašemu tělu energii, zlepšit intimní zdraví, podpořit sexualitu, plodnost i erekci a mají pozitivní vliv na psychické a fyzické zdraví a pohodu.

Vyrábějí se v České republice. Jsou řádně notifikovány na Ministerstvu zemědělství a obdržely certifikát zdravotní bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud užíváte nějaké léky či doplňky stravy nebo jste přecitlivělí na některou z obsažených látek, poraďte se o vhodnosti užívání přípravku s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Skladujte při běžné pokojové teplotě.


Tablety pro zlepšení intimního zdraví a vitalitu MACA FRESH Energy od společnosti VALAVANI

Vyberte si z široké nabídky afrodiziak pro muže na našem eshopu. Kvalitní výrobek od firmy VALAVANI u nás dohromady zakoupilo 4 zákazníci. Přečtěte si jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

VALAVANI na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net naleznete celkem 36 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy VALAVANI se nachází tady.



Parametry

  • Balení: 90 kapslí
  • Dávkování: 3 kapsle denně (zapít sklenicí vody)
  • Složení na denní dávku (3 kapsle): Maca extrakt (Lepidium meyenii) 750 mg, Guarana extrakt (Paullinia cupana) 300 mg (10 % kofeinu), Kofein bezvodý 210 mg
    Obal kapsle obsahuje želatinu.
  • Skladování: Uchovávejte při pokojové teplotě na suchém a chladném místě.
  • Výrobce: VALAVANI (Česká republika)