Vaginální činka Layla Peonia

Vaginální činka Layla Peonia
Vaginální činka Layla Peonia
Vaginální činka Layla Peonia

Pomáhá se zpevněním pánevních svalů

„Jsou z příjemného materiálu a bez nepříjemného zápachu. Kuličky se dobře zavádějí a i dobře nosí. Hmotnost oproti "normálním" kuličkám taky nejde poznat (mám jedny, které váží celkově 80g). Jenže tyto nemají uvnitř žádné malé kuličky, které vibrují při chůzi.”  Sonička  Další zkušenosti
  • pomáhá v boji proti inkontinenci
  • zužuje vaginu
  • 100% voděodolné
  • hmotnost není vhodná pro začátečnice

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Vaginální činka Layla Peonia

Layla Peonia je venušina kulička, respektive vaginální činka, která kromě příjemného pocitu také zpevňuje svaly pánevního dna, což má za následek zúžení vaginy, které při milování i masturbaci oceníte nejenom vy sama, ale hlavně váš partner. Všichni dobře víme, že muži to mají rádi těsné :)

Layla Peonia se skládá ze dvou různě velkých kuliček - větší, která je zároveň lehčí, a menší, která je těžší. Společně tvoří dokonale vyváženou kombinaci pro vaše potěšení i celkové zlepšení sexuální kondice.

Tato dvojitá činka je vhodná pro ženy, které již nějakou zkušenost s kuličkami (činkami) mají.

Silikonový materiál je hebký na dotek a velice příjemný. K lubrikaci používejte gely na vodní bázi. Po použití stačí činku opláchnout čistou vodou a vydesinfikovat čisticím sprejem na erotické pomůcky.

Používání venušiných kuliček (činek) doporučují i gynekologové při potížích s inkontinencí a po porodu.

TIP: Činka je diskrétní, můžete ji nosit kdykoliv a kdekoliv chcete - ženy s ní rády chodí např. do práce nebo na nákupy...


Vaginální činka Layla Peonia od firmy Layla

Vyberte si z široké nabídky vaginálních činek v našem obchodě. Kvalitní zboží od společnosti Layla u nás zakoupilo 305 zákazníků. Mrkněte na jejich hodnocení a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Layla na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net naleznete celkem 0 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy Layla se nachází tady.Parametry

  • Rozměry: celková délka 18 cm, zasunutelná délka cca 10 cm, průměr 3 cm a 3,5 cm
  • Barva: fialová
  • Materiál: lékařský silikon, ABS (plast)
  • Hmotnost: 140 g
  • Výrobce: Layla

Zařazeno


Kód produktu

E23989

Galerie (2)

Galerie


Vaginální činka Layla Peonia
Vaginální činka Layla Peonia
Recenze (1)

Recenze

80%
Hodnotil 1 zákazník
Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili.
před 8 roky

Jsou z příjemného materiálu a bez nepříjemného zápachu. Kuličky se dobře zavádějí a i dobře nosí. Hmotnost oproti "normálním" kuličkám taky nejde poznat (mám jedny, které váží celkově 80g).
Jenže tyto nemají uvnitř žádné malé kuličky, které vibrují při chůzi. To je podle mě velká škoda, protože právě tyto vibrace přináší ten správný stimul, jestli to napraví pouze větší váha, to musím zjistit. Proto dávám hvězdu dolů.
Pravděpodobně se doporučuje se zavedenými kuličkami posilovat svaly pánevního dna, aby přišlo to požadované potěšení - vyzkouším to. Jinak moc fajn věc tyto kuličky! :)

  • materiál


Prohlížíte

Vaginální činka Layla Peonia

Vaginální činka Layla Peonia – Vaginální činky
Pomáhá se zpevněním pánevních svalů
375
Vyprodáno