Vakuová pumpa na klitoris Seven Creations Clit Pump

Výprodej
Vakuová pumpa na klitoris Clit Pump
Vakuová pumpa na klitoris Clit Pump
Vakuová pumpa na klitoris Clit Pump

Podtlak naplní váš klitoris vzrušením

Dámy, vyhecujte váš klitoris s roztomile růžovou vakuovou pumpou Clit Pump a dopřejte si intenzivnější sexuální prožitky, které vás vynesou až na samotný vrchol blaha. Použití vakuové pumpy je jednoduché. Přiložte pumpu na klitoris a mačkáním balonku vytvořte podtlak.  Více
  • balonek pro snadné a rychlé vytvoření podtlaku
  • s ventilkem pro okamžité uvolnění podtlaku

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Vakuová pumpa na klitoris Seven Creations Clit Pump

Dámy, vyhecujte váš klitoris s roztomile růžovou vakuovou pumpou Clit Pump a dopřejte si intenzivnější sexuální prožitky, které vás vynesou až na samotný vrchol blaha.

Použití vakuové pumpy je jednoduché. Přiložte pumpu na klitoris a mačkáním balonku vytvořte podtlak. Pak už jen sledujte, jak se váš "čudlík rozkoše" prokrvuje, zvětšuje a stává citlivějším. Pro uvolnění podtlaku pak stačí jen zmáčknout ventilek u balonku.

Pumpička je transparentní, takže můžete celou akci sledovat. Těsnící manžeta je vyrobená z měkkého a na dotek příjemného silikonu. Ta jde snadno sundat, takže čištění je hračka.

Pro ještě lepší těsnění naneste na manžetu lubrikační gel na vodní bázi. Čistěte teplou vodu a jemným mýdlem, případně speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.


Vakuová pumpa na klitoris Clit Pump vyrobený firmou Seven Creations

Vyberte si z široké nabídky vakuových pump pro ženy na Vibratory.net. Kvalitní výrobek od společnosti Seven Creations u nás dohromady zakoupilo 55 zákazníků. Podívejte se jak produkt hodnotí a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Seven Creations na Vibratory.net

Na Vibratory.net si můžete vybrat z 21 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy Seven Creations naleznete tady.Parametry

  • Rozměry: vnitřní délka 5,4 cm, vnitřní šířka 2,8 cm, hloubka 3,5 cm, délka hadičky s balonkem 41 cm
  • Barva: transparentní, růžová
  • Materiál: silikon, ABS (plast)
  • Výrobce: Seven Creations

Zařazeno


Kód produktu

25296_PINK

Galerie (2)

Galerie


Vakuová pumpa na klitoris Clit Pump
Vakuová pumpa na klitoris Clit Pump