Velké venušiny kuličky King Size Balls

Velké venušiny kuličky King Size Balls
Velké venušiny kuličky King Size Balls
Velké venušiny kuličky King Size Balls

Pro maximální naplnění a intenzivní trénink

Vytrénujte své pánevní dno na maximum. Venušiny kuličky King Size Balls důkladně naplní vaši vaginu a jejich hmotnost se postará o intenzivní trénink. Venušiny kuličky slouží k posilování pánevních svalů, které vede ke zúžení vaginy a intenzivnějším prožitkům při sexu.  Více
  • velikost i hmotnost vhodná pro zkušenější ženy
  • 100% voděodolné
  • poutko pro snadné vytažení

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Velké venušiny kuličky King Size Balls

Vytrénujte své pánevní dno na maximum. Venušiny kuličky King Size Balls důkladně naplní vaši vaginu a jejich hmotnost se postará o intenzivní trénink.

Venušiny kuličky slouží k posilování pánevních svalů, které vede ke zúžení vaginy a intenzivnějším prožitkům při sexu. Můžete s nimi zažít nevšední chůzi, cvičení nebo třeba uklízení.

Jsou vyrobeny z měkkého PVC ve fialovo-bílém mramorovaném provedení. Mají praktické poutko, za které je snadno vytáhnete z vaginy. Chvění malých pohyblivých kuliček skrývajících se uvnitř vás bude intenzivně stimulovat.

Průměr kuliček i jejich váha jsou téměř dvojnásobné než běžné kuličky. Tyto rozměry potěší ženy, které mají již něco natrénováno.

Pro snadnější zavedení kuliček můžete použít jakýkoliv lubrikační gel. Kuličky čistěte teplou vodou s trochou jemného mýdla, případně speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

INFO: Barva kuliček se může lišit - mramorování je různé.


Velké venušiny kuličky King Size Balls od značky You2Toys

Vyberte si z široké nabídky nevibračních venušiných kuliček na Vibratory.net. Kvalitní zboží od společnosti You2Toys si pořídilo již 164 zákazníků. Podívejte se jak produkt hodnotí a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

You2Toys na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net si můžete vybrat z celkem 101 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy You2Toys naleznete tady.Parametry

  • Rozměry: celková délka cca 24,5 cm (včetně poutka), délka bez poutka 13 cm, průměr 4,5 cm
  • Hmotnost: 177 g
  • Barva: fialová, bílá
  • Materiál: PVC
  • Výrobce: You2Toys

Zařazeno


Kód produktu

05235260000

Galerie (2)

Galerie


Velké venušiny kuličky King Size Balls
Velké venušiny kuličky King Size Balls