Vibrační erekční kroužek Satisfyer Royal One

Ovládání mobilem

Partnerku potěšíte nejen lepší erekcí, ale i vibracemi

Zlepšete svou erekci a užijte si sex na maximum díky vibracím. Vibrační kroužek Satisfyer Royal One můžete ovládat i mobilem, tabletem či chytrými hodinkami.  Více
 • pomůže k lepší erekci a delší výdrži při sexu
 • 10 vibračních programů + další zábavné funkce v aplikaci
 • 100% voděodolný – radost udělá i během mokrých hrátek
na cestě

Kdy zboží dostanu?
705

ks
Popis a parametry
Vibrační erekční kroužek Satisfyer Royal One

Zlepšete svou erekci a užijte si sex na maximum díky vibracím. Vibrační kroužek Satisfyer Royal One můžete ovládat i mobilem, tabletem či chytrými hodinkami.

Poznejte kouzlo silných a tichých vibrací a užijte si 10 základních vibračních programů a další zábavné funkce, které najdete v mobilní aplikaci. Díky mírně protáhlému tělu zamíří kroužek při přírazech přímo na klitoris (případně poškádlí varlata, pokud jej otočíte směrem dolů).

Kroužek je měkký a elastický – vaše nádobíčko příjemně zaškrtí a zamezí odtoku krve (váš penis vydrží déle tvrdý).

Je vyrobený ze sametově hebkého a zdravotně nezávadného silikonu a radost vám udělá i během mokrých hrátek, protože je 100% voděodolný (IPX7 = odolné proti ponoření do vody na 30 minut v hloubce 1 metr).

Ovládání je jednoduché – podržením tlačítka po dobu 2 sekund kroužek zapnete či vypnete (jednou krátce zavibruje). Podržením stejného tlačítka po dobu 4 sekund zapnete stand-by mód, ve kterém můžete kroužek propojit s mobilní aplikací (dvakrát krátce zavibruje).

Lubrikujte gelem na vodní bázi. Čistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

Mobilní aplikace Satisfyer Connect

Erekční kroužek můžete ovládat i přes mobilní aplikaci přímo z vašeho smartphonu, tabletu nebo Apple Watch, a to dokonce odkudkoliv na světě (k tomu je však potřeba bezplatná registrace).

Aplikace je v češtině a zdarma dostupná v obchodě Google i App store. Pomocí aplikace můžete mobilem či tabletem ovládat až 4 pomůcky od Satisfyeru najednou (u hodinek pouze 1).

Aplikace má 5 skvělých funkcí:

 1. Program hrátky – zde najdete přednastavené programy, které vás spolehlivě dovedou k vrcholu. V rámci tohoto programu je možné navrhovat své vlastní sekvence, které můžete sdílet i s dalšími lidmi v sekci "Komunita" (stejně tak si můžete stáhnout sekvenci vytvořenou někým jiným).
 2. Živá kontrola – tato funkce umožňuje ovládat kroužek v reálném čase pomocí tahů prstem po obrazovce.
 3. Okolní zvuk – v tomto režimu lze hračku ovládat hlasem a okolními zvuky.
 4. Hudební vibrace – kroužek můžete také propojit s playlistem na Spotify (či jiné streamovací službě) a užívat si potěšení v rytmu své oblíbené hudby.
 5. Příběhy Remotyca je nutné mít účet Spotify Premium a pak budete mít přístup ke čteným erotickým příběhům, během kterých kroužek různě vibruje. Příběhy jsou v angličtině.

Jak na ovládání na dálku? Nejprve je nutné vyhledat přezdívku partnera v sekci "Vzdálené přehrávání" a poslat mu žádost o spojení. Pak už si s ním můžete začít psát na chatu a jakmile budete připravení na hrátky s pomůckami, stačí se spojit přes videohovor a vybrat jednu z možností kontroly. Záleží na tom, zda máte hračku jenom vy, nebo i váš partner.

Pokud máte hračku jenom vy, můžete mu předat kontrolu nad jednou i více svými hračkami. Pokud má nějakou pomůcku i on, můžete zapnout synchronizované vibrace, kdy jeden z vás ovládá obě hračky najednou (a toto ovládání si můžete předávat), nebo si prohodíte kontrolu a každý ovládá rozkoš toho druhého.

Jestliže máte chuť experimentovat a chcete si psát a hrát i s někým cizím, můžete si náhodně vybrat mezi uživateli, kteří sdílí nějakou vibrační sekvenci v sekci "Komunita", vyhledat si jejich přezdívku ve "Vzdáleném přehrávání" a požádat je o spojení.

TIP: Váš partner je zrovna na cestách a jeho nádobíčko je v nedohlednu? Zpestřete si čekání a poškádlete vibračním kroužkem osamělý klitoris.

UPOZORNĚNÍ: Maximální doba nasazení bez přestávky by neměla přesáhnout 20 minut. V případě nesprávného použití hrozí trvalé poškození penisu. Pokud pozorujete bolest, změnu barvy penisu (do modra) či výrazný otok, kroužek okamžitě sundejte. Jestliže to není možné, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud trpíte cukrovkou, onemocněním kardiovaskulárního systému nebo užíváte léky na ředění krve či psychofarmaka, zkonzultujte použití erekčního kroužku se svým lékařem.


Vibrační erekční kroužek Satisfyer Royal One od výrobce Satisfyer

Široká nabídka vibračních kroužků na Vibratory.net. Kvalitní zboží od firmy Satisfyer si pořídilo již 52 zákazníků. Mrkněte na jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Satisfyer na Vibratory.net

Na Vibratory.net si můžete vybrat z celkem 78 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Satisfyer naleznete tady.Parametry

 • Rozměry: délka 7,5 cm, šířka 5,2 cm, vnitřní průměr cca 2,7 cm (elastické)
 • Barva: modrá
 • Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon
 • Baterie: interní akumulátor (nabíjení pomocí magnetického USB kabelu)
 • Doba nabíjení: 1 hodina
 • Doba provozu: cca 40 minut
 • Obsah balení: vibrační kroužek, nabíjecí magnetický USB kabel
 • Výrobce: Triple A Import (Německo)

Zařazeno


Kód produktu

J2008-21

Galerie (6)

Galerie


Vibrační erekční kroužek Satisfyer Royal One
Vibrační erekční kroužek Satisfyer Royal One
Vibrační erekční kroužek Satisfyer Royal One
Vibrační erekční kroužek Satisfyer Royal One
Vibrační erekční kroužek Satisfyer Royal One
Vibrační erekční kroužek Satisfyer Royal One