Vibrační erekční kroužek Satisfyer Strong One, nabíjecí

Ovládání mobilem

Okoření váš sex smyslnými vibracemi

Vibrační kroužek Satisfyer Strong One vám pomůže k lepší a déletrvající erekci a rozvibruje vás i vaši partnerku rozkoší. Vibrace navíc můžete ovládat přes chytrý telefon. Poznejte kouzlo silných a hlubokých vibrací a užijte si společně 10 vibračních programů.  Více
 • silné a hluboké vibrace
 • 10 vibračních programů + další zábavné módy v mobilní aplikaci
 • 100% voděodolný
skladem

Kdy zboží dostanu?
475

ks
Popis a parametry
Vibrační erekční kroužek Satisfyer Strong One, nabíjecí

Vibrační kroužek Satisfyer Strong One vám pomůže k lepší a déletrvající erekci a rozvibruje vás i vaši partnerku rozkoší. Vibrace navíc můžete ovládat přes chytrý telefon.

Poznejte kouzlo silných a hlubokých vibrací a užijte si společně 10 vibračních programů. Kroužek je měkký a elastický – vaše nádobíčko příjemně zaškrtí a zamezí odtoku krve (váš penis vydrží déle tvrdý).

Je vyrobený ze zdravotně nezávadného silikonu a radost vám udělá i během mokrých hrátek, protože je 100% voděodolný (IPX7 = odolné proti ponoření do vody na 30 minut v hloubce 1 metr).

Nabíjí se pomocí magnetického USB kabelu a má praktický cestovní zámek – pro zapnutí či vypnutí podržte tlačítko po dobu 2 sekund. Pro propojení s aplikací podržte tlačítko po dobu 4 sekund.

Mobilní aplikace

Další zábavné módy najdete v mobilní aplikaci, která vám dokonce umožňuje ovládat kroužek odkudkoliv na světě (k tomu je ale nutná registrace).

 1. Program hrátkyzde najdete přednastavené programy, které vás spolehlivě dovedou k vrcholu. V rámci tohoto programu je možné navrhovat své vlastní sekvence.
 2. Živá kontrolatato funkce umožňuje ovládat kroužek v reálném čase pomocí tahů prstem po obrazovce.
 3. Okolní zvukv tomto režimu lze hračku ovládat hlasem a okolními zvuky.
 4. Hudební vibracekroužek můžete také propojit s playlistem na Spotify či jiné streamovací službě a užívat si potěšení v rytmu své oblíbené hudby.
 5. Příběhy Remotyca – je nutné mít účet Spotify Premium a pak budete mít přístup ke čteným erotickým příběhům, během kterých kroužek různě vibruje.

Aplikace je v češtině a zdarma dostupná v obchodě Google i App store.

Lubrikujte gelem na vodní bázi. Čistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

TIP: Váš partner je zrovna na cestách a jeho nádobíčko je v nedohlednu? Zpestřete si čekání a poškádlete vibračním kroužkem osamělý klitoris.

UPOZORNĚNÍ: Maximální doba nasazení bez přestávky by neměla přesáhnout 20 minut. V případě nesprávného použití hrozí trvalé poškození penisu. Pokud pozorujete bolest, změnu barvy penisu (do modra) či výrazný otok, kroužek okamžitě sundejte. Jestliže to není možné, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud trpíte cukrovkou, onemocněním kardiovaskulárního systému nebo užíváte léky na ředění krve či psychofarmaka, zkonzultujte použití erekčního kroužku se svým lékařem.


Vibrační erekční kroužek Satisfyer Strong One, nabíjecí od výrobce Satisfyer

Široká nabídka vibračních kroužků na Vibratory.net. Kvalitní produkt od společnosti Satisfyer si pořídilo dohromady 103 zákazníků. Mrkněte na jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Satisfyer na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net naleznete 121 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Satisfyer naleznete tady.Parametry

 • Rozměry: délka 7,4 cm, max. šířka 5,1 cm, vnitřní průměr 2,7 cm (elastický)
 • Barva: modrá
 • Materiál: silikon
 • Baterie: interní akumulátor (nabíjení pomocí magnetického USB kabelu)
 • Doba nabíjení: 1 hodina
 • Doba provozu: max. 40 minut
 • Obsah balení: vibrační kroužek, nabíjecí magnetický USB kabel
 • Výrobce: Triple A Import (Německo)

Galerie (6)

Galerie


Vibrační erekční kroužek Satisfyer Strong One, nabíjecí
Vibrační erekční kroužek Satisfyer Strong One, nabíjecí
Vibrační erekční kroužek Satisfyer Strong One, nabíjecí
Vibrační erekční kroužek Satisfyer Strong One, nabíjecí
Vibrační erekční kroužek Satisfyer Strong One, nabíjecí
Vibrační erekční kroužek Satisfyer Strong One, nabíjecí