Vodní lubrikační gel Satisfyer Gentle Men Warming – hřejivý, 300 ml

Vodní lubrikační gel Satisfyer Gentle Men Warming – hřejivý

Prožijete s ním pěkně žhavé chvíle

Lubrikační gel Satisfyer Gentle Men Warming vám přinese smyslně hřejivý efekt a intenzivnější prožitek při sexu i hrátkách s erotickými hračkami. Gel je založený na vodní bázi, díky čemuž se snadno smývá a nezanechává na pokožce lepivý pocit.  Více
  • poskytuje dlouhodobou kluznost
  • je šetrný k pokožce
  • lze bezpečně používat s kondomy i všemi erotickými pomůckami
skladem

Kdy zboží dostanu?
225

ks
Popis a parametry
Vodní lubrikační gel Satisfyer Gentle Men Warming – hřejivý, 300 ml

Lubrikační gel Satisfyer Gentle Men Warming vám přinese smyslně hřejivý efekt a intenzivnější prožitek při sexu i hrátkách s erotickými hračkami.

Gel je založený na vodní bázi, díky čemuž se snadno smývá a nezanechává na pokožce lepivý pocit. Postará se o dlouhodobou kluznost, je šetrný k lidské pokožce a neobsahuje tuky ani oleje, takže jej můžete bezpečně používat s kondomy i všemi erotickými pomůckami.

UPOZORNĚNÍ: Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte gel používat a poraďte se se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Chraňte před přímým slunečním světlem. Lubrikační gel není antikoncepční prostředek, neobsahuje spermicidy.


Vodní lubrikační gel Satisfyer Gentle Men Warming – hřejivý vyrobený společností Satisfyer

Vyberte si z široké nabídky vodních lubrikačních gelů v našem obchodě. Kvalitní produkt od firmy Satisfyer u nás dohromady zakoupilo 196 zákazníků. Mrkněte na jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Satisfyer na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net naleznete 79 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Satisfyer se nachází zde.Parametry

  • Obsah: 300 ml
  • Balení: plastová lahvička
  • Složení: Glycerin, Aqua, Hydroxyethylcellulose, Sodium Lactate, Sodium Benzoate, Allantoin, Lactic Acid
  • Výrobce: Triple A Import (Německo)