Anální kolík Firefly SMALL – svítí ve tmě, žlutý

Anální kolík Firefly SMALL - svítí ve tmě
Anální kolík Firefly SMALL - svítí ve tmě
Anální kolík Firefly SMALL - svítí ve tmě

Posvítí si na cestu do vašeho zadečku

Žlutý anální kolík Firefly SMALL má ideální velikost pro začátečníky. Špička je zaoblená a hodně úzká a kolík se pozvolně rozšiřuje. Pro postupné roztahování zadečku je tento tvar ideální. :) Kolík je měkkoučký, ohebný, ale přesto dostatečně pevný pro snadné zavádění. Také je 100% voděodolný.  Více
  • praktická základna funguje jako přísavka
  • po nasvícení svítí ve tmě
  • můžete si s ním hrát i ve vodě
skladem

Kdy zboží dostanu?
275

ks
Popis a parametry
Anální kolík Firefly SMALL – svítí ve tmě, žlutý

Žlutý anální kolík Firefly SMALL má ideální velikost pro začátečníky. Špička je zaoblená a hodně úzká a kolík se pozvolně rozšiřuje. Pro postupné roztahování zadečku je tento tvar ideální. :)

Kolík je měkkoučký, ohebný, ale přesto dostatečně pevný pro snadné zavádění. Také je 100% voděodolný. Oceníte i jeho rozšířenou základnu, která vám řekne, až budete na jeho maximální délce. Základna funguje jako přísavka, která se přicucne k téměř jakémukoliv hladkému povrchu.

Při análních hrátkách je důležité análek i hračku pořádně namazat. Používejte výhradně gely na vodní bázi, a to nejlépe anální. Po hraní kolík očistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

TIP: Když kolík přes den nasvítíte, tak se ve tmě rozzáří. Váš partner či partnerka se tak může připravit na dráždivou světélkující show. :)


Anální kolík Firefly SMALL - svítí ve tmě od firmy NS Novelties

Vyberte si z široké nabídky klasických kolíků v našem obchodě. Kvalitní produkt od společnosti NS Novelties u nás koupilo již 282 zákazníků. Podívejte se na jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

NS Novelties na Vibratory.net

Na Vibratory.net si můžete vybrat z 33 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy NS Novelties naleznete zde.Parametry

  • Rozměry: celková délka 10 cm, zasunutelná délka 8,5 cm, max. průměr 2,8 cm
  • Barva: žlutá
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): TPE
  • Výrobce: NS Novelties (USA)

Galerie (2)

Galerie


Anální kolík Firefly SMALL - svítí ve tmě
Anální kolík Firefly SMALL - svítí ve tmě