Dilatátor Three Stage Penisstick – kolík do penisu, třístupňový, 8 mm

Dilatátor - kolík do penisu, třístupňový, 8 mm
Dilatátor - kolík do penisu, třístupňový, 8 mm
Dilatátor - kolík do penisu, třístupňový, 8 mm

3 stupně intenzivní stimulace

„Prisel vhodny cas na vyzkouseni neceho noveho. Dilatator je dokonale hladky a prijemne tezky. Je pomerne velky a rikal jsem si jak se mi to tam vejde?? lae s trochou trpelivosti a treninku se vesel.”  Aranzer  Další zkušenosti
 • hladký se zúženou špičkou - snadné zavádění
 • tvarované tělo zpestří stimulaci

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Dilatátor Three Stage Penisstick – kolík do penisu, třístupňový, 8 mm

Představujeme vám dilatátor aneb dráždění penisu, jaké není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možné! Zaujalo vás to, viďte? :)

Tenhle dilatátor má podobu třístupňového kolíku do penisu. S každým dalším zasunutým stupínkem se bude zvyšovat i vaše nadšení. Kroužek nahoře slouží k lepšímu uchopení a manipulaci.

Sotva se chladivý kov jen zlehka dotkne hlavičky vašeho penisu, přivíráte víčka v mučivém očekávání. Kolík pomalu a jemně krouží po žaludu, užíváte si to. Na ústí močové trubice se zaleskla kapička vzrušení. Tak moc vás to pohltilo. A když pak dilatátor bez zaváhání vklouzne na kousíček dovnitř, vy jen zalapáte po dechu...

Nebolí to, naopak je to velmi příjemné, jak se močová trubice krůček po krůčku rozestupuje, aby kolík pojala. Toho orgasmického pocitu se už nikdy nebudete chtít vzdát! Ten dosud nepoznaný pocit, neskutečná rozkoš, která plyne z dráždění penisu zevnitř, vás naprosto uchvátí!

A to ještě není všechno. I následné vytahování kolíku je takovým dalším orgasmem, může se vám zdát jakoby prodloužený a zpomalený zároveň.

Skvělé je, že do svých hrátek s dilatátorem můžete přizvat i partnerku nebo partnera. Penetrace penisu je dráždivá podívaná, protože když si kolík razí cestu vnitřkem, zvnějšku na spodní straně penisu můžete pozorovat jeho pohyb a dokonce jej i nahmatáte, když penis vezmete do dlaně. Pod kůží ucítíte klouzat cosi pevného.

Nerezová ocel je odolný neporézní materiál, ale i přesto dbejte na dokonalou čistotu a sterilitu nástrojů i prostředí, aby nedošlo k zavlečení nepříjemné infekce. K desinfekci a čištění všech nástrojů a hraček používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Kromě hygieny je velmi důležitá i dostatečná lubrikace. Kvalitním lubrikačním gelem důkladně namažte kolík i váš penis. Nejvhodnější a nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo do močové trubice (injekční stříkačkou bez jehly).

Povrch dilatátoru je hladký a mírně zúžená špička usnadní zasouvání. Nemá žádné nebezpečné ostré hrany.

Začátečníkům určitě doporučujeme začít s dilatací, tj. roztahování močové trubice, s jednoduchou hladkou sondou nejmenšího průměru (4 mm). Nebojte se, trénink dělá mistra a váš penis bude brzy připraven pojmout zase o kousek větší slast v podobě širšího dilatátoru včetně tohoto třístupňového šikuly ;)

A jestli je pro vás tohle všechno pořád málo, zkuste dilatátor s vibracemi! Nebo fantastický dilatátor pro elektrosex!

Objevte svoji tvrdší stránku s dalšími produkty Steel Power Tools!


Dilatátor - kolík do penisu, třístupňový, 8 mm vyrobený společností Steel Power Tools

Vyberte si z široké nabídky penis plugů v našem obchodě. Kvalitní zboží od společnosti Steel Power Tools si pořídilo dohromady 181 zákazníků. Mrkněte na jejich hodnocení a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Steel Power Tools na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net prodáváme 9 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Steel Power Tools se nachází zde.Parametry

 • Rozměry: celková délka 10 cm, délka zasunutelné části 7,5 cm, vnější průměr 8 mm
 • Barva: stříbrná
 • Materiál: nerezová ocel
 • Výrobce: Steel Power Tools

Zařazeno


Kód produktu

38021_SILVER

Galerie (2)

Galerie


Dilatátor - kolík do penisu, třístupňový, 8 mm
Dilatátor - kolík do penisu, třístupňový, 8 mm
Recenze (8)

Recenze

88%
Hodnotilo 8 zákazníků
Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili.
před 2 roky

Výrobek splnil očekávání.

před 4 roky

Sterilizoval jsem ho, potřel lubrikantem a do penisu mu vklouzlo skoro sám od sebe. Jak postupně pronikají jednotlivé stupně tak je to úžasné. Mám ho tvrdýho jak roxor.

 • tvar¨
 • délka
 • nemá
před 4 roky

Prisel vhodny cas na vyzkouseni neceho noveho. Dilatator je dokonale hladky a prijemne tezky. Je pomerne velky a rikal jsem si jak se mi to tam vejde?? lae s trochou trpelivosti a treninku se vesel.

 • kvalita
před 5 roky

NUTNO VYZKOUSET TO MUSI KAZKEJ SAM KDO NENI UZ DO PREDU POSRANEJ...

 • OPRACOVANI-MATERIAL...
 • NEJSOU...
před 5 roky

Ty vole ... krása, hladký kov parádně stimuluje vnitřek trubice a každý stupeň je nové pošušňáníčko.

 • hladký povrch
 • nic
před 6 roky

Kolík je poměrně krátký a dá se s ním velice snadno i masturbovat, šířka tak akorát. Jen by mohl být durý, aby... však víte proč :)

 • Kvalita
 • Žádné ostré hrany či spoje jako u levných variant
 • Škoda jen že není dutý
před 8 roky

Vše v pořádku

před 8 roky

co se týče velikosti, tak ideál, ale kroužek je bohužel moc těžkej a ty "stupně" na násadě jsou málo drsný na to aby nevyklouzával ven.
jinému to může sedět dobře, možná mám jen tu trubici moc velkou...Prohlížíte

Dilatátor - kolík do penisu, třístupňový, 8 mm

Dilatátor - kolík do penisu, třístupňový, 8 mm – Penis plugy (kolíky do penisu)
3 stupně intenzivní stimulace
305
Vyprodáno