Dilatátor – hladká kulatá sonda, 19 cm

Dilatátor - sonda, 19 cm

Hladký kulatý tvar se dobře zavádí do penisu

Představujeme vám dilatátor aneb dráždění vašeho penisu (respektive prostaty) takovým způsobem, jaký není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možný! Zaujalo vás to, viďte? :) Sotva se chladivý kov jen zlehka dotkne hlavičky vašeho penisu, přivíráte víčka v mučivém očekávání.  Další zkušenosti
 • dráždění penisu/prostaty zevnitř je pocit jako žádný jiný
 • bezpečný materiál - nerezová ocel
 • hladký kulatý tvar se dobře zavádí
 • zploštělý konec pro lepší uchopení
 • vhodné pro muže i ženy

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry

Dilatátor – hladká kulatá sonda, 19 cm

Představujeme vám dilatátor aneb dráždění vašeho penisu (respektive prostaty) takovým způsobem, jaký není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možný! Zaujalo vás to, viďte? :)

Sotva se chladivý kov jen zlehka dotkne hlavičky vašeho penisu, přivíráte víčka v mučivém očekávání. Sonda pomalu a jemně krouží po žaludu, užíváte si to. Na ústí močové trubice se zaleskla kapička vzrušení. Tak moc vás to pohltilo. A když pak dilatátor bez zaváhání vklouzne na kousíček dovnitř, vy jen zalapáte po dechu...

Nebolí to, naopak je to velmi příjemné, jak se močová trubice krůček po krůčku rozestupuje, aby pojala sondu. Toho orgasmického pocitu se už nikdy nebudete chtít vzdát! Ten dosud nepoznaný pocit, neskutečná rozkoš, která plyne z dráždění prostaty zevnitř, vás naprosto uchvátí! Dotek kovového dilatátoru a vaší prostaty bude velice intenzivní a "těsný".

A to ještě není všechno. I následné vytahování sondy je takovým dalším orgasmem, může se vám zdát jakoby prodloužený a zpomalený zároveň.

Skvělé je, že do svých hrátek s dilatátorem můžete přizvat i partnerku nebo partnera. Hluboká penetrace penisu je dráždivá podívaná, protože když si sonda razí cestu vnitřkem, zvnějšku na spodní straně penisu můžete pozorovat její pohyb a dokonce ji i nahmatáte, když penis vezmete do dlaně. Pod kůží ucítíte klouzat cosi pevného.

Nerezová ocel je odolný neporézní materiál, ale i přesto dbejte na dokonalou čistotu a sterilitu nástrojů i prostředí, aby nedošlo k zavlečení nepříjemné infekce. Mějte na paměti, že některé sondy (v závislosti na jejich délce) pronikají až do močového měchýře. K desinfekci a čištění všech nástrojů a hraček používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Kromě hygieny je velmi důležitá i dostatečná lubrikace. Kvalitním lubrikačním gelem důkladně namažte sondu i váš penis. Nejvhodnější a nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo do močové trubice (injekční stříkačkou bez jehly).

Dilatátor je použitelný jednostranně, na opačném konci je částečně zploštělý, takže se za tento konec dobře drží. Tvar je mírně zahnutý a hladký, se zaoblenou špičkou, která usnadní zasouvání sondy. Nemá žádné nebezpečné ostré hrany.

Začátečníkům určitě doporučujeme začít s dilatací, tj. roztahování močové trubice, se sondou nejmenšího průměru (4 nebo 5 mm). Nebojte se, trénink dělá mistra a váš penis bude brzy připraven pojmout zase o kousek větší slast v podobě širšího dilatátoru ;)

TIP pro zkušenější: Upevněte sondu do svěráku (nebo podobného nástroje), zasuňte ji do penisu a rytmicky hýbejte zadkem dopředu a dozadu jako při souloži. O volné ruce se buď můžete opřít (abyste ve finále ustáli ten nápor slasti), nebo si můžete třeba mačkat a tahat bradavky. A jestli je to pro vás pořád málo, zkuste dilatátor s vibracemi!

CENA ZA 1 KUS DILATÁTORU O VYBRANÉM PRŮMĚRU.


Parametry

Celková délka: 19 cm
Délka zasunutelné části
: 13,5 cm
Průměr
: 11 mm, 12 mm
Barva: stříbrná
Materiál
: nerezová ocel


Zařazeno


Kód produktu

A1340

Recenze (4)

Recenze

100%
Hodnotili 4 zákazníci
Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili.
před 4 roky

jsem nadmíru spokojen snad si na něj zvyknu a půjdu do většího průměru, ale to až časem snad.

 • je dostatečně dlouhý, hezky hladký. cena je příznivá kvalitě
 • za mě zádné
před 4 roky

Jsem spokojen, splnil co jsem očekával :-). Po lubrikaci se snadno zavádí.

 • Higiena
 • Materiál
 • Prtovedení
 • Povrchová teplota
 • cena
před 4 roky

Úžasný nový rozměr sebeukájení,který jsem doposud ještě nezažil.

 • -materiál
 • -pro začátečníka výborný
 • -krásně hladký
 • -bez obsluhy :-(
před 5 roky

Velice pohodlná a snadno se čistí a dezinfikuje

 • Kvalitní materiál


Prohlížíte

Dilatátor - sonda, 19 cm

Výprodej
–38 %
Dilatátor - sonda, 19 cm – Sondy (dlouhé dilatátory)
Hladký kulatý tvar se dobře zavádí do penisu
365
225
Vyprodáno